Hampshire Hockey Association
Founded in 1898
Public Area
Next Week's Fixtures/Appointments
Hampshire Hockey Association
Hampshire Hockey Association
Founded in 1898
Public Area
Next Week's Fixtures/Appointments
Appointments that have changed are shown with the person's name struck out. Indoor matches are shown in purple. Umpires appointed by clubs are shown in green. Appointments from other Associations are shown in grey.
Sunday 23rd February 2020
Men - Hampshire Trophy - Quarter Finals
13:30
Southampton University v Andover
Southampton University v Andover

@ Wide Lane
Paul Godfrey, Des Legg (umpires)
Men - Wessex Under 16 Division 1
16:00
Havant Under 16 v Trojans Under 16
Havant Under 16 v Trojans Under 16

@ Havant College
Men - Wessex Under 16 Division 2
13:45
Aldershot and Farnham Under 16 v Romsey Under 16
Aldershot and Farnham Under 16 v Romsey Under 16

@ Princes Avenue - Pitch 1
Men - Wessex Under 14 Division 1
12:15
Fleet and Ewshot Under 14 v Chichester Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 v Chichester Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:30
Winchester Under 14 v Fareham Under 14
Winchester Under 14 v Fareham Under 14

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:45
Southampton Under 14 v Bournemouth Under 14
Southampton Under 14 v Bournemouth Under 14

@ Sports Centre - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 1
14:30
Fareham Under 12 v Trojans Under 12
Fareham Under 12 v Trojans Under 12

@ Henry Cort School
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
12:45
Aldershot and Farnham Under 12 v Winchester Under 12 (2)
Aldershot and Farnham Under 12 v Winchester Under 12 (2)

@ Heath End School
12:00
Basingstoke Under 12 v Alton Under 12
Basingstoke Under 12 v Alton Under 12

@ Down Grange Pitch 1
Women - Hampshire Division 3
10:30
Winchester 3 v United Services Portsmouth
Winchester 3 v United Services Portsmouth

@ King's School,Romsey Road
Women - EH Adult Competitions - over 35s Tier 2 - Round 3
11:00
Bournemouth Masters Over 35s v Taunton Vale o35s
Bournemouth Masters Over 35s v Taunton Vale o35s

@ Chapel Gate (Near Airport)
David Adams, David Boyle (umpires)
Women - Hampshire Under 18 Club Cup - Quarter Finals
12:00
Alton Under 18 v Winchester Under 18
Alton Under 18 v Winchester Under 18

@ Eggars School
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
11:15
Aldershot and Farnham Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16
Aldershot and Farnham Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16

@ Heath End School
12:45
Andover Under 16 v Alton Under 16 (2)
Andover Under 16 v Alton Under 16 (2)

@ John Hanson School
12:00
Basingstoke Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16
Basingstoke Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16

@ Down Grange Pitch 2
Women - Hampshire Under 14 Division 1
11:30
Fareham Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14
Fareham Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14

@ Henry Cort School
12:00
Winchester Under 14 v New Forest Under 14
Winchester Under 14 v New Forest Under 14

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 12 Division 1
11:00
Winchester Under 12 v Bournemouth Under 12
Winchester Under 12 v Bournemouth Under 12

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
12:00
New Forest Under 12 v Andover Under 12 (2)
New Forest Under 12 v Andover Under 12 (2)

@ Lymington Health and Leisure Centre
Tuesday 25th February 2020
Women - ELHC League
19:30(Organised by Eastleigh)

@ Fleming Park
Paul Godfrey, Jason Horne, Lee McEvoy (umpires)
Wednesday 26th February 2020
Men - EH Junior Competitions - National U16 Boys Tier 1 Championship
16:30
Churcher's College Under 16 v King Edward VI School Under 16
Churcher's College Under 16 v King Edward VI School Under 16

@ Churcher's College
Phil Gibbs, Nigel Guppy (umpires)
Men - EH Junior Competitions - National U18 Boys Tier 1 Championship: League Fixture
14:00
Peter Symond's College Under 18 v Millfield School Under 18
Peter Symond's College Under 18 v Millfield School Under 18

@ Trojans Club
Paul Godfrey, Des Legg (umpires) Rob Stamp (umpire coach)
Men - Club Friendlies
13:00
University of Winchester v University of Portsmouth 4
University of Winchester v University of Portsmouth 4

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Phil Gibbs, Mike Robinson (umpires)
Mixed - Hampshire Sixth Form Colleges League
14:00
Farnborough 6th Form College v Havant & South Downs College
Farnborough 6th Form College v Havant & South Downs College

@ Farnborough 6th Form College
Mark Cowell, Roy Woolley (umpires)
Mixed - AoC Competitions - AoC Mixed League
14:00
Brockenhurst College v Godalming College
Brockenhurst College v Godalming College

@ Brockenhurst College
Andy Gagen, Peter Storr (umpires)
14:00
Peter Symond's College v Barton Peveril College
Peter Symond's College v Barton Peveril College

@ Sports Centre - Pitch 1
Matthew Knight, John Whitworth, Nigel Guppy (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG South Eastern Tier 1
13:00
University of Portsmouth v University of Surrey
University of Portsmouth v University of Surrey

@ University of Portsmouth
David Adams, Jason Holford, David Boyle (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG Western Tier 3
13:00
Southampton University 2 v University of St. Mark & St. John
Southampton University 2 v University of St. Mark & St. John

@ Wide Lane
Henry Beardsall (umpire) Chris Horton (level one assessor)
Thursday 27th February 2020
Men - EH Junior Competitions - ISHC Under 19 Cup
16:30
Portsmouth Grammar School Under 19 v Sherborne School Under 19
Portsmouth Grammar School Under 19 v Sherborne School Under 19

@ Hilsea Playing Fields
Aaron Bennett, Steve Godwin (umpires)
Men - EH Junior Competitions - National U16 Boys Tier 2 Championship
16:15
Portsmouth Grammar School Under 16 v Island Free School Under 16
Portsmouth Grammar School Under 16 v Island Free School Under 16

@ Burnaby Road Pitch 1
David Boyle, Rob Duffy (umpires)
Men - Schools - Friendlies
15:45
Canford School v Clayesmore School
Canford School v Clayesmore School

@ Canford School - Pitch A
Phil Gibbs, Lee McEvoy (umpires)
Saturday 29th February 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
15:00
Fareham 2 v Croydon & Old Whitgiftian
Fareham 2 v Croydon & Old Whitgiftian

@ Henry Cort School
Jason Holford, Adam Swann (umpires) David Boyle (assessor) Rob West (assessor)
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15
Aldershot and Farnham v Portsmouth
Aldershot and Farnham v Portsmouth

@ Heath End School
Simon Gibbons, Lee McEvoy (umpires)
13:30
Southampton v Andover
Southampton v Andover

@ Sports Centre - Pitch 1
Jason Holcombe, Richard Stanley (umpires) Stephen Downham (umpire coach)
Men - Hampshire 1
11:45
Basingstoke 2 v Bournemouth 2
Basingstoke 2 v Bournemouth 2

@ Down Grange Pitch 1
Chris Davey, Nick Eva (umpires)
13:30
Hamble v Southampton University
Hamble v Southampton University

@ Hamble School
Tim Clay, Tam McHale (umpires)
14:30
Havant 3 v Petersfield
Havant 3 v Petersfield

@ Burnaby Road Pitch 1
David Carter, Michael Duncan (umpires) Richard Wood (assessor)
13:00
Salisbury v Fareham 3
Salisbury v Fareham 3

@ South Wilts Sports Ground
Phil Gain, Rick Raumann (umpires)
13:30
Winchester 2 v Gillingham
Winchester 2 v Gillingham

@ King's School,Romsey Road
Mike Boyne, Christopher Ward, John McFadzean (umpires) Mike Ward (umpire coach)
10:30
Yateley v Trojans 2
Yateley v Trojans 2

@ Eversley Sports Association
Mark Hansford, John Whitworth (umpires) Phil Gibbs (umpire coach)
Men - Hampshire 2
13:00
Alton v Winchester 3
Alton v Winchester 3

@ Eggars School
Paul Kirkham, Iain Lynch (umpires)
10:30
Bournemouth 3 v Isle of Wight
Bournemouth 3 v Isle of Wight

@ Canford School - Pitch A
Adam Frith, Andy Gagen (umpires) David Carter (umpire coach)
14:00
Haslemere 2 v Trojans 3
Haslemere 2 v Trojans 3

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Derek Rutherford, Rob Scott (umpires)
11:00
Poole v Havant 4
Poole v Havant 4

@ Ashdown Leisure Centre
Nick Cane, Andy Craig (umpires) Mike Ward (umpire coach)
10:30
Southampton University 2 v Hamble 2
Southampton University 2 v Hamble 2

@ Wide Lane
Nigel Guppy, Jason Holcombe, Andy Dunning (umpires)
Men - Hampshire 3
16:30
Fareham 4 v United Services Portsmouth
Fareham 4 v United Services Portsmouth

@ Henry Cort School
12:30
Fleet and Ewshot v Weymouth
Fleet and Ewshot v Weymouth

@ Princes Avenue - Pitch 1
12:15
Gosport v Aldershot and Farnham 2
Gosport v Aldershot and Farnham 2

@ St Vincent College
12:30
Portsmouth 2 v Salisbury 2
Portsmouth 2 v Salisbury 2

@ University of Portsmouth
13:00
Swanage and Wareham v Haslemere 3
Swanage and Wareham v Haslemere 3

@ Purbeck Leisure Centre
13:30
Winchester 4 v Southampton 2
Winchester 4 v Southampton 2

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
12:45
Andover 2 v Chichester 4
Andover 2 v Chichester 4

@ John Hanson School
12:45
Basingstoke 3 v Bournemouth 4
Basingstoke 3 v Bournemouth 4

@ Thornden School
12:00
Haslemere 4 v Yateley 2
Haslemere 4 v Yateley 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
12:30
Romsey 2 v New Forest
Romsey 2 v New Forest

@ Romsey Community School
10:00
Trojans 4 v Wimborne Wayfarers
Trojans 4 v Wimborne Wayfarers

@ Trojans Club
Men - Hampshire Division 5
12:00
Gillingham 2 v Aldershot and Farnham 3
Gillingham 2 v Aldershot and Farnham 3

@ Gillingham School
10:30
Havant 5 v Salisbury 3
Havant 5 v Salisbury 3

@ Burnaby Road Pitch 1
15:00
Petersfield 2 v Basingstoke 4
Petersfield 2 v Basingstoke 4

@ Dunhurst School
10:30
Southampton 3 v Portsmouth 3
Southampton 3 v Portsmouth 3

@ Sports Centre - Pitch 1
13:30
Southampton University 4 v Fleet and Ewshot 2
Southampton University 4 v Fleet and Ewshot 2

@ Wide Lane
15:00
Winchester 5 v Fareham 6
Winchester 5 v Fareham 6

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
12:30
Alton 3 v Trojans 5
Alton 3 v Trojans 5

@ Amery Hill School
14:45
Eastleigh v Alton 2
Eastleigh v Alton 2

@ Thornden School
14:00
Gosport 2 v Andover 3
Gosport 2 v Andover 3

@ St Vincent College
14:00
Romsey 3 v Poole 2
Romsey 3 v Poole 2

@ Romsey Community School
15:00
Yateley 3 v Camberley & Farnborough 3
Yateley 3 v Camberley & Farnborough 3

@ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
10:45
Fleet and Ewshot 3 v Salisbury 4
Fleet and Ewshot 3 v Salisbury 4

@ Princes Avenue - Pitch 2
15:00
Hamble 3 v Southampton University 5
Hamble 3 v Southampton University 5

@ Hamble School
15:30
Haslemere 5 v Southampton 4
Haslemere 5 v Southampton 4

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
16:30
Havant 6 v Alton 4
Havant 6 v Alton 4

@ Havant College
10:15
Tadley v Winchester 6
Tadley v Winchester 6

@ Bradfield College
Men - Hampshire Division 8
14:30
Alton 5 v Petersfield 3
Alton 5 v Petersfield 3

@ Eggars School
11:00
Isle of Wight 2 v Fareham 8
Isle of Wight 2 v Fareham 8

@ Burnaby Road - Pitch 2
15:00
Southampton Otters v Portsmouth 4
Southampton Otters v Portsmouth 4

@ Sports Centre - Pitch 1
12:30
United Services Portsmouth 2 v Bournemouth 5
United Services Portsmouth 2 v Bournemouth 5

@ Burnaby Road Pitch 1
13:30
Wimborne Wayfarers 2 v Yateley 4
Wimborne Wayfarers 2 v Yateley 4

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 9 North
14:30
Aldershot and Farnham 6 v Aldershot and Farnham 5
Aldershot and Farnham 6 v Aldershot and Farnham 5

@ Princes Avenue - Pitch 1
14:15
Andover 4 v Yateley 5 (Flames)
Andover 4 v Yateley 5 (Flames)

@ John Hanson School
15:45
Basingstoke 5 v Basingstoke 6
Basingstoke 5 v Basingstoke 6

@ Down Grange Pitch 1
14:30
Camberley & Farnborough 4 v Fleet and Ewshot 4
Camberley & Farnborough 4 v Fleet and Ewshot 4

@ Kings International College
15:30
Fleet and Ewshot 5 v Alton 6
Fleet and Ewshot 5 v Alton 6

@ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
12:30
New Forest 2 v Hamble 4
New Forest 2 v Hamble 4

@ Brockenhurst College
12:30
Poole Dolphins v Lavant
Poole Dolphins v Lavant

@ Ashdown Leisure Centre
13:45
Portsmouth 5 v Swanage and Wareham 2
Portsmouth 5 v Swanage and Wareham 2

@ Admiral Lord Nelson School
14:30
Salisbury 5 v Romsey 4
Salisbury 5 v Romsey 4

@ South Wilts Sports Ground
13:30
Trojans 6 v Gillingham 3
Trojans 6 v Gillingham 3

@ Trojans Club
Men - Schools - Friendlies
11:30
Churcher's College v King Edward VI School
Churcher's College v King Edward VI School

@ Churcher's College
Des Gover, Rob West, Christopher Ward (umpires)
Women - South Division 3B
11:30
Fareham v Old Georgians
Fareham v Old Georgians

@ Henry Cort School
David Boyle, Des Legg (umpires)
14:00
Haslemere v Hailsham
Haslemere v Hailsham

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
Nigel Buckley, Paul Godfrey (umpires)
15:00
Havant v Aldershot and Farnham
Havant v Aldershot and Farnham

@ Havant College
David Peebles, Frankie Tierney (umpires) Phil Griffiths (assessor)
Women - Hampshire Premier Division
11:15
Andover v Romsey
Andover v Romsey

@ John Hanson School
Charles Goodchild, Roy Woolley (umpires)
10:30
Bournemouth 3 v New Forest
Bournemouth 3 v New Forest

@ Chapel Gate (Near Airport)
Mark Cowell, Mike Robson (umpires)
10:45
Fleet and Ewshot v Trojans 3
Fleet and Ewshot v Trojans 3

@ Princes Avenue - Pitch 1
Jennifer Rust, Rowena Shepherd, Sam Chapman (umpires)
11:30
Havant 2 v Basingstoke 2
Havant 2 v Basingstoke 2

@ Havant College
Phil Griffiths, Steve Holyer (umpires)
14:00
Portsmouth v Blandford and Sturminster Newton
Portsmouth v Blandford and Sturminster Newton

@ University of Portsmouth
Oliver Brown, Paul Moore (umpires)
12:00
Southampton 2 v Bournemouth 2
Southampton 2 v Bournemouth 2

@ Sports Centre - Pitch 1
Stephen Downham, Roy Holcombe, Jennifer Rust (umpires)
Women - Hampshire Division 1
11:30
Alton v Salisbury 2
Alton v Salisbury 2

@ Eggars School
10:15
Basingstoke 3 v Havant 3
Basingstoke 3 v Havant 3

@ Down Grange Pitch 1
10:30
Eastleigh v Yateley
Eastleigh v Yateley

@ Thornden School
12:15
Isle of Wight v Fareham 2
Isle of Wight v Fareham 2

@ Smallbrook Stadium
12:00
Wimborne Wayfarers v Hamble
Wimborne Wayfarers v Hamble

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
12:00
Winchester 2 v Aldershot and Farnham 2
Winchester 2 v Aldershot and Farnham 2

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:00
Blandford and Sturminster Newton 2 v Waterside
Blandford and Sturminster Newton 2 v Waterside

@ Clayesmore Sports Centre
10:00
Havant 4 v Basingstoke 4
Havant 4 v Basingstoke 4

@ Havant College
11:00
New Forest 2 v Portsmouth 2
New Forest 2 v Portsmouth 2

@ Brockenhurst College
10:30
Romsey 2 v Gosport Borough
Romsey 2 v Gosport Borough

@ Romsey Community School
12:00
Southampton University v Haslemere 2
Southampton University v Haslemere 2

@ Wide Lane
12:00
Trojans 4 v Wimborne Wayfarers 2
Trojans 4 v Wimborne Wayfarers 2

@ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Division 3
12:30
Aldershot and Farnham 3 v Southampton 3
Aldershot and Farnham 3 v Southampton 3

@ Heath End School
10:00
Fareham 3 v Winchester 3
Fareham 3 v Winchester 3

@ Henry Cort School
12:00
Hamble 2 v Bournemouth 4
Hamble 2 v Bournemouth 4

@ Hamble School
Antony Browne (umpire) David Peebles (level one assessor)
13:30
Petersfield v Poole
Petersfield v Poole

@ Dunhurst School
11:30
Salisbury 3 v United Services Portsmouth
Salisbury 3 v United Services Portsmouth

@ South Wilts Sports Ground
12:00
Yateley 2 v Andover 2
Yateley 2 v Andover 2

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
10:30
Bournemouth 5 v Fleet and Ewshot 2
Bournemouth 5 v Fleet and Ewshot 2

@ Canford School - Pitch A
12:00
Haslemere 3 v Swanage and Wareham
Haslemere 3 v Swanage and Wareham

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
15:30
Romsey 3 v Portsmouth 3
Romsey 3 v Portsmouth 3

@ Romsey Community School
10:30
Southampton 4 v Petersfield 2
Southampton 4 v Petersfield 2

@ Sports Centre - Pitch 1
12:00
West Meon v Isle of Wight 2
West Meon v Isle of Wight 2

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
10:30
Winchester 4 v Aldershot and Farnham 4
Winchester 4 v Aldershot and Farnham 4

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
11:00
Alton 2 v Chichester 4
Alton 2 v Chichester 4

@ Amery Hill School
12:15
Basingstoke 5 v Southampton 5
Basingstoke 5 v Southampton 5

@ Down Grange Pitch 2
15:15
IBM Nomads v Haslemere 4
IBM Nomads v Haslemere 4

@ Admiral Lord Nelson School
12:15
Portsmouth 4 v Salisbury 4
Portsmouth 4 v Salisbury 4

@ Admiral Lord Nelson School
10:00
Salisbury 5 v Eastleigh 2
Salisbury 5 v Eastleigh 2

@ South Wilts Sports Ground
13:30
Yateley 3 v Trojans 5
Yateley 3 v Trojans 5

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
10:45
Basingstoke 6 v Havant 5
Basingstoke 6 v Havant 5

@ Down Grange Pitch 2
12:30
Fleet and Ewshot 3 v Southampton University 2
Fleet and Ewshot 3 v Southampton University 2

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:30
Gosport Borough 2 v Yateley 4
Gosport Borough 2 v Yateley 4

@ St Vincent College
14:00
New Forest 3 v Winchester Tigers
New Forest 3 v Winchester Tigers

@ Brockenhurst College
14:30
Swanage and Wareham 2 v Alton 3
Swanage and Wareham 2 v Alton 3

@ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 7
10:45
Aldershot and Farnham 5 v Basingstoke 7
Aldershot and Farnham 5 v Basingstoke 7

@ Heath End School
14:00
Fleet and Ewshot 5 v Romsey 4
Fleet and Ewshot 5 v Romsey 4

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:30
Hamble 3 v Portsmouth 5
Hamble 3 v Portsmouth 5

@ Hamble School
12:30
Isle of Wight 3 v Poole 2
Isle of Wight 3 v Poole 2

@ Burnaby Road - Pitch 2
16:30
Trojans 6 v Fleet and Ewshot 4
Trojans 6 v Fleet and Ewshot 4

@ Sports Centre - Pitch 2
Sunday 1st March 2020
Men - EH Adult Competitions - Tier 3, Round 3
14:00
Southampton v Okehampton
Southampton v Okehampton

@ Sports Centre - Pitch 1
Jason Holcombe, Lee McEvoy (umpires)
Men - Hampshire 1
13:15
Petersfield v Gillingham
Petersfield v Gillingham

@ Dunhurst School
Jason Holford, Adam Swann (umpires)
Men - Wessex Under 18 Division 1
11:30
Havant Under 18 v Woking Under 18
Havant Under 18 v Woking Under 18

@ Havant College
10:15
Portsmouth Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18
Portsmouth Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18

@ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 16 Division 2
14:15
Andover Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16
Andover Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16

@ John Hanson School
10:45
Southampton Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16
Southampton Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16

@ Sports Centre - Pitch 1
Men - Wessex Under 14 Division 1
12:15
Fleet and Ewshot Under 14 v Havant Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 v Havant Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 2
11:30
Fareham Under 14 v Trojans Under 14 (2)
Fareham Under 14 v Trojans Under 14 (2)

@ Henry Cort School
15:00
Trojans Under 14 v Chichester Under 14
Trojans Under 14 v Chichester Under 14

@ Trojans Club
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
11:15
Aldershot and Farnham Under 14 v Haslemere Under 14
Aldershot and Farnham Under 14 v Haslemere Under 14

@ Heath End School
14:00
Alton Under 14 (2) v Fleet and Ewshot Under 14 (2)
Alton Under 14 (2) v Fleet and Ewshot Under 14 (2)

@ Amery Hill School
11:15
Andover Under 14 v Basingstoke Under 14
Andover Under 14 v Basingstoke Under 14

@ John Hanson School
Woking Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14
Woking Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:30
Bournemouth Under 14 v Winchester Under 14 (2)
Bournemouth Under 14 v Winchester Under 14 (2)

@ Chapel Gate (Near Airport)
14:30
New Forest Under 14 v Romsey Under 14
New Forest Under 14 v Romsey Under 14

@ Lymington Health and Leisure Centre
13:00
Salisbury Under 14 v Hamble Under 14
Salisbury Under 14 v Hamble Under 14

@ South Wilts Sports Ground
10:45
Southampton Under 14 v Portsmouth Under 14
Southampton Under 14 v Portsmouth Under 14

@ Sports Centre - Pitch 2
Women - EH Adult Competitions - Investec Womens Tier 2 - Round 3
13:30
Havant v UK Armed Forces
Havant v UK Armed Forces

@ Havant College
David Adams, Paul Godfrey (umpires)
Women - Junior County - AC, Girls u16's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Buckinghamshire & Berkshire
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Buckinghamshire & Berkshire

@ Lord Wandsworth College
Brian Christian, Nicholas Fielding, Jason Horne (umpires)
Women - Hampshire Under 18 Division 1
14:15
Aldershot and Farnham Under 18 v Romsey Under 18
Aldershot and Farnham Under 18 v Romsey Under 18

@ Heath End School
12:00
Winchester Under 18 v Bournemouth Under 18
Winchester Under 18 v Bournemouth Under 18

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
Camberley & Farnborough Under 16 v Andover Under 16
Camberley & Farnborough Under 16 v Andover Under 16

@ Kings International College
Women - Hampshire Under 14 Division 1
13:45
Fleet and Ewshot Under 14 v Bournemouth Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 v Bournemouth Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 2
13:00
New Forest Under 14 v Trojans Under 14
New Forest Under 14 v Trojans Under 14

@ Lymington Health and Leisure Centre
11:10
Petersfield Under 14 v Fareham Under 14
Petersfield Under 14 v Fareham Under 14

@ Dunhurst School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
10:30
Alton Under 14 (2) v Yateley Under 14
Alton Under 14 (2) v Yateley Under 14

@ Eggars School
12:45
Andover Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14
Andover Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14

@ John Hanson School
10:30
Basingstoke Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2)
Basingstoke Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2)

@ Down Grange Pitch 1
10:45
Haslemere Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 (2)
Haslemere Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 (2)

@ Bohunt School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
15:15
Havant Under 14 v New Forest Under 14 (2)
Havant Under 14 v New Forest Under 14 (2)

@ Havant College
10:15
Portsmouth Under 14 v Southampton Under 14
Portsmouth Under 14 v Southampton Under 14

@ University of Portsmouth
13:30
Trojans Under 14 (2) v Salisbury Under 14
Trojans Under 14 (2) v Salisbury Under 14

@ Trojans Club
13:30
Winchester Under 14 (2) v Isle of Wight Under 14
Winchester Under 14 (2) v Isle of Wight Under 14

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 12 Division 1
13:30
Bournemouth Under 12 v Alton Under 12
Bournemouth Under 12 v Alton Under 12

@ Chapel Gate (Near Airport)