Hampshire Hockey Association
Founded in 1898
Public Area
Fixtures and Appointments Report
Appointments and Fixtures, for the Future Only, for Both Men and Women
Hampshire Hockey Association
Hampshire Hockey Association
Founded in 1898
Public Area
Fixtures and Appointments Report
Appointments and Fixtures, for the Future Only, for Both Men and Women
Appointments that have changed are shown with the person's name struck out. Indoor matches are shown in purple. Umpires appointed by clubs are shown in green. Appointments from other Associations are shown in grey.
Where the venue is shown in blue, click on the venue to open a new page with a map.
Sunday 23rd February 2020
Men - Hampshire Trophy - Quarter Finals
13:30
Southampton University v Andover
Southampton University v Andover

@ Wide Lane
Paul Godfrey, Des Legg (umpires)
Men - Wessex Under 16 Division 1
16:00
Havant Under 16 v Trojans Under 16
Havant Under 16 v Trojans Under 16

@ Havant College
Men - Wessex Under 16 Division 2
13:45
Aldershot and Farnham Under 16 v Romsey Under 16
Aldershot and Farnham Under 16 v Romsey Under 16

@ Princes Avenue - Pitch 1
Men - Wessex Under 14 Division 1
12:15
Fleet and Ewshot Under 14 v Chichester Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 v Chichester Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:30
Winchester Under 14 v Fareham Under 14
Winchester Under 14 v Fareham Under 14

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:45
Southampton Under 14 v Bournemouth Under 14
Southampton Under 14 v Bournemouth Under 14

@ Sports Centre - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 1
14:30
Fareham Under 12 v Trojans Under 12
Fareham Under 12 v Trojans Under 12

@ Henry Cort School
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
12:45
Aldershot and Farnham Under 12 v Winchester Under 12 (2)
Aldershot and Farnham Under 12 v Winchester Under 12 (2)

@ Heath End School
12:00
Basingstoke Under 12 v Alton Under 12
Basingstoke Under 12 v Alton Under 12

@ Down Grange Pitch 1
Women - Hampshire Division 3
10:30
Winchester 3 v United Services Portsmouth
Winchester 3 v United Services Portsmouth

@ King's School,Romsey Road
Women - EH Adult Competitions - over 35s Tier 2 - Round 3
11:00
Bournemouth Masters Over 35s v Taunton Vale o35s
Bournemouth Masters Over 35s v Taunton Vale o35s

@ Chapel Gate (Near Airport)
David Adams, David Boyle (umpires)
Women - Hampshire Under 18 Club Cup - Quarter Finals
12:00
Alton Under 18 v Winchester Under 18
Alton Under 18 v Winchester Under 18

@ Eggars School
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
11:15
Aldershot and Farnham Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16
Aldershot and Farnham Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16

@ Heath End School
12:45
Andover Under 16 v Alton Under 16 (2)
Andover Under 16 v Alton Under 16 (2)

@ John Hanson School
12:00
Basingstoke Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16
Basingstoke Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16

@ Down Grange Pitch 2
Women - Hampshire Under 14 Division 1
11:30
Fareham Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14
Fareham Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14

@ Henry Cort School
12:00
Winchester Under 14 v New Forest Under 14
Winchester Under 14 v New Forest Under 14

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 12 Division 1
11:00
Winchester Under 12 v Bournemouth Under 12
Winchester Under 12 v Bournemouth Under 12

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
12:00
New Forest Under 12 v Andover Under 12 (2)
New Forest Under 12 v Andover Under 12 (2)

@ Lymington Health and Leisure Centre
Tuesday 25th February 2020
Women - ELHC League
19:30(Organised by Eastleigh)

@ Fleming Park
Paul Godfrey, Jason Horne, Lee McEvoy (umpires)
Wednesday 26th February 2020
Men - EH Junior Competitions - National U16 Boys Tier 1 Championship
16:30
Churcher's College Under 16 v King Edward VI School Under 16
Churcher's College Under 16 v King Edward VI School Under 16

@ Churcher's College
Phil Gibbs, Nigel Guppy (umpires)
Men - EH Junior Competitions - National U18 Boys Tier 1 Championship: League Fixture
14:00
Peter Symond's College Under 18 v Millfield School Under 18
Peter Symond's College Under 18 v Millfield School Under 18

@ Trojans Club
Paul Godfrey, Des Legg (umpires) Rob Stamp (umpire coach)
Men - Club Friendlies
13:00
University of Winchester v University of Portsmouth 4
University of Winchester v University of Portsmouth 4

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Phil Gibbs, Mike Robinson (umpires)
Mixed - Hampshire Sixth Form Colleges League
14:00
Farnborough 6th Form College v Havant & South Downs College
Farnborough 6th Form College v Havant & South Downs College

@ Farnborough 6th Form College
Mark Cowell, Roy Woolley (umpires)
Mixed - AoC Competitions - AoC Mixed League
14:00
Brockenhurst College v Godalming College
Brockenhurst College v Godalming College

@ Brockenhurst College
Andy Gagen, Peter Storr (umpires)
14:00
Peter Symond's College v Barton Peveril College
Peter Symond's College v Barton Peveril College

@ Sports Centre - Pitch 1
Matthew Knight, John Whitworth, Nigel Guppy (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG South Eastern Tier 1
13:00
University of Portsmouth v University of Surrey
University of Portsmouth v University of Surrey

@ University of Portsmouth
David Adams, Jason Holford, David Boyle (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG Western Tier 3
13:00
Southampton University 2 v University of St. Mark & St. John
Southampton University 2 v University of St. Mark & St. John

@ Wide Lane
Henry Beardsall (umpire) Chris Horton (level one assessor)
Thursday 27th February 2020
Men - EH Junior Competitions - ISHC Under 19 Cup
16:30
Portsmouth Grammar School Under 19 v Sherborne School Under 19
Portsmouth Grammar School Under 19 v Sherborne School Under 19

@ Hilsea Playing Fields
Aaron Bennett, Steve Godwin (umpires)
Men - EH Junior Competitions - National U16 Boys Tier 2 Championship
16:15
Portsmouth Grammar School Under 16 v Island Free School Under 16
Portsmouth Grammar School Under 16 v Island Free School Under 16

@ Burnaby Road Pitch 1
David Boyle, Rob Duffy (umpires)
Men - Schools - Friendlies
15:45
Canford School v Clayesmore School
Canford School v Clayesmore School

@ Canford School - Pitch A
Phil Gibbs, Lee McEvoy (umpires)
Saturday 29th February 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
15:00
Fareham 2 v Croydon & Old Whitgiftian
Fareham 2 v Croydon & Old Whitgiftian

@ Henry Cort School
Jason Holford, Adam Swann (umpires) David Boyle (assessor) Rob West (assessor)
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15
Aldershot and Farnham v Portsmouth
Aldershot and Farnham v Portsmouth

@ Heath End School
Simon Gibbons, Lee McEvoy (umpires)
13:30
Southampton v Andover
Southampton v Andover

@ Sports Centre - Pitch 1
Jason Holcombe, Richard Stanley (umpires) Stephen Downham (umpire coach)
Men - Hampshire 1
11:45
Basingstoke 2 v Bournemouth 2
Basingstoke 2 v Bournemouth 2

@ Down Grange Pitch 1
Chris Davey, Nick Eva (umpires)
13:30
Hamble v Southampton University
Hamble v Southampton University

@ Hamble School
Tim Clay, Tam McHale (umpires)
14:30
Havant 3 v Petersfield
Havant 3 v Petersfield

@ Burnaby Road Pitch 1
David Carter, Michael Duncan (umpires) Richard Wood (assessor)
13:00
Salisbury v Fareham 3
Salisbury v Fareham 3

@ South Wilts Sports Ground
Phil Gain, Rick Raumann (umpires)
13:30
Winchester 2 v Gillingham
Winchester 2 v Gillingham

@ King's School,Romsey Road
Mike Boyne, Christopher Ward, John McFadzean (umpires) Mike Ward (umpire coach)
10:30
Yateley v Trojans 2
Yateley v Trojans 2

@ Eversley Sports Association
Mark Hansford, John Whitworth (umpires) Phil Gibbs (umpire coach)
Men - Hampshire 2
13:00
Alton v Winchester 3
Alton v Winchester 3

@ Eggars School
Paul Kirkham, Iain Lynch (umpires)
10:30
Bournemouth 3 v Isle of Wight
Bournemouth 3 v Isle of Wight

@ Canford School - Pitch A
Adam Frith, Andy Gagen (umpires) David Carter (umpire coach)
14:00
Haslemere 2 v Trojans 3
Haslemere 2 v Trojans 3

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Derek Rutherford, Rob Scott (umpires)
11:00
Poole v Havant 4
Poole v Havant 4

@ Ashdown Leisure Centre
Nick Cane, Andy Craig (umpires) Mike Ward (umpire coach)
10:30
Southampton University 2 v Hamble 2
Southampton University 2 v Hamble 2

@ Wide Lane
Nigel Guppy, Jason Holcombe, Andy Dunning (umpires)
Men - Hampshire 3
16:30
Fareham 4 v United Services Portsmouth
Fareham 4 v United Services Portsmouth

@ Henry Cort School
12:30
Fleet and Ewshot v Weymouth
Fleet and Ewshot v Weymouth

@ Princes Avenue - Pitch 1
12:15
Gosport v Aldershot and Farnham 2
Gosport v Aldershot and Farnham 2

@ St Vincent College
12:30
Portsmouth 2 v Salisbury 2
Portsmouth 2 v Salisbury 2

@ University of Portsmouth
13:00
Swanage and Wareham v Haslemere 3
Swanage and Wareham v Haslemere 3

@ Purbeck Leisure Centre
13:30
Winchester 4 v Southampton 2
Winchester 4 v Southampton 2

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
12:45
Andover 2 v Chichester 4
Andover 2 v Chichester 4

@ John Hanson School
12:45
Basingstoke 3 v Bournemouth 4
Basingstoke 3 v Bournemouth 4

@ Thornden School
12:00
Haslemere 4 v Yateley 2
Haslemere 4 v Yateley 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
12:30
Romsey 2 v New Forest
Romsey 2 v New Forest

@ Romsey Community School
10:00
Trojans 4 v Wimborne Wayfarers
Trojans 4 v Wimborne Wayfarers

@ Trojans Club
Men - Hampshire Division 5
12:00
Gillingham 2 v Aldershot and Farnham 3
Gillingham 2 v Aldershot and Farnham 3

@ Gillingham School
10:30
Havant 5 v Salisbury 3
Havant 5 v Salisbury 3

@ Burnaby Road Pitch 1
15:00
Petersfield 2 v Basingstoke 4
Petersfield 2 v Basingstoke 4

@ Dunhurst School
10:30
Southampton 3 v Portsmouth 3
Southampton 3 v Portsmouth 3

@ Sports Centre - Pitch 1
13:30
Southampton University 4 v Fleet and Ewshot 2
Southampton University 4 v Fleet and Ewshot 2

@ Wide Lane
15:00
Winchester 5 v Fareham 6
Winchester 5 v Fareham 6

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
12:30
Alton 3 v Trojans 5
Alton 3 v Trojans 5

@ Amery Hill School
14:45
Eastleigh v Alton 2
Eastleigh v Alton 2

@ Thornden School
14:00
Gosport 2 v Andover 3
Gosport 2 v Andover 3

@ St Vincent College
14:00
Romsey 3 v Poole 2
Romsey 3 v Poole 2

@ Romsey Community School
15:00
Yateley 3 v Camberley & Farnborough 3
Yateley 3 v Camberley & Farnborough 3

@ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
10:45
Fleet and Ewshot 3 v Salisbury 4
Fleet and Ewshot 3 v Salisbury 4

@ Princes Avenue - Pitch 2
15:00
Hamble 3 v Southampton University 5
Hamble 3 v Southampton University 5

@ Hamble School
15:30
Haslemere 5 v Southampton 4
Haslemere 5 v Southampton 4

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
16:30
Havant 6 v Alton 4
Havant 6 v Alton 4

@ Havant College
10:15
Tadley v Winchester 6
Tadley v Winchester 6

@ Bradfield College
Men - Hampshire Division 8
14:30
Alton 5 v Petersfield 3
Alton 5 v Petersfield 3

@ Eggars School
11:00
Isle of Wight 2 v Fareham 8
Isle of Wight 2 v Fareham 8

@ Burnaby Road - Pitch 2
15:00
Southampton Otters v Portsmouth 4
Southampton Otters v Portsmouth 4

@ Sports Centre - Pitch 1
12:30
United Services Portsmouth 2 v Bournemouth 5
United Services Portsmouth 2 v Bournemouth 5

@ Burnaby Road Pitch 1
13:30
Wimborne Wayfarers 2 v Yateley 4
Wimborne Wayfarers 2 v Yateley 4

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 9 North
14:30
Aldershot and Farnham 6 v Aldershot and Farnham 5
Aldershot and Farnham 6 v Aldershot and Farnham 5

@ Princes Avenue - Pitch 1
14:15
Andover 4 v Yateley 5 (Flames)
Andover 4 v Yateley 5 (Flames)

@ John Hanson School
15:45
Basingstoke 5 v Basingstoke 6
Basingstoke 5 v Basingstoke 6

@ Down Grange Pitch 1
14:30
Camberley & Farnborough 4 v Fleet and Ewshot 4
Camberley & Farnborough 4 v Fleet and Ewshot 4

@ Kings International College
15:30
Fleet and Ewshot 5 v Alton 6
Fleet and Ewshot 5 v Alton 6

@ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
12:30
New Forest 2 v Hamble 4
New Forest 2 v Hamble 4

@ Brockenhurst College
12:30
Poole Dolphins v Lavant
Poole Dolphins v Lavant

@ Ashdown Leisure Centre
13:45
Portsmouth 5 v Swanage and Wareham 2
Portsmouth 5 v Swanage and Wareham 2

@ Admiral Lord Nelson School
14:30
Salisbury 5 v Romsey 4
Salisbury 5 v Romsey 4

@ South Wilts Sports Ground
13:30
Trojans 6 v Gillingham 3
Trojans 6 v Gillingham 3

@ Trojans Club
Men - Schools - Friendlies
11:30
Churcher's College v King Edward VI School
Churcher's College v King Edward VI School

@ Churcher's College
Des Gover, Rob West, Christopher Ward (umpires)
Women - South Division 3B
11:30
Fareham v Old Georgians
Fareham v Old Georgians

@ Henry Cort School
David Boyle, Des Legg (umpires)
14:00
Haslemere v Hailsham
Haslemere v Hailsham

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
Nigel Buckley, Paul Godfrey (umpires)
15:00
Havant v Aldershot and Farnham
Havant v Aldershot and Farnham

@ Havant College
David Peebles, Frankie Tierney (umpires) Phil Griffiths (assessor)
Women - Hampshire Premier Division
11:15
Andover v Romsey
Andover v Romsey

@ John Hanson School
Charles Goodchild, Roy Woolley (umpires)
10:30
Bournemouth 3 v New Forest
Bournemouth 3 v New Forest

@ Chapel Gate (Near Airport)
Mark Cowell, Mike Robson (umpires)
10:45
Fleet and Ewshot v Trojans 3
Fleet and Ewshot v Trojans 3

@ Princes Avenue - Pitch 1
Jennifer Rust, Rowena Shepherd, Sam Chapman (umpires)
11:30
Havant 2 v Basingstoke 2
Havant 2 v Basingstoke 2

@ Havant College
Phil Griffiths, Steve Holyer (umpires)
14:00
Portsmouth v Blandford and Sturminster Newton
Portsmouth v Blandford and Sturminster Newton

@ University of Portsmouth
Oliver Brown, Paul Moore (umpires)
12:00
Southampton 2 v Bournemouth 2
Southampton 2 v Bournemouth 2

@ Sports Centre - Pitch 1
Stephen Downham, Roy Holcombe, Jennifer Rust (umpires)
Women - Hampshire Division 1
11:30
Alton v Salisbury 2
Alton v Salisbury 2

@ Eggars School
10:15
Basingstoke 3 v Havant 3
Basingstoke 3 v Havant 3

@ Down Grange Pitch 1
10:30
Eastleigh v Yateley
Eastleigh v Yateley

@ Thornden School
12:15
Isle of Wight v Fareham 2
Isle of Wight v Fareham 2

@ Smallbrook Stadium
12:00
Wimborne Wayfarers v Hamble
Wimborne Wayfarers v Hamble

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
12:00
Winchester 2 v Aldershot and Farnham 2
Winchester 2 v Aldershot and Farnham 2

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:00
Blandford and Sturminster Newton 2 v Waterside
Blandford and Sturminster Newton 2 v Waterside

@ Clayesmore Sports Centre
10:00
Havant 4 v Basingstoke 4
Havant 4 v Basingstoke 4

@ Havant College
11:00
New Forest 2 v Portsmouth 2
New Forest 2 v Portsmouth 2

@ Brockenhurst College
10:30
Romsey 2 v Gosport Borough
Romsey 2 v Gosport Borough

@ Romsey Community School
12:00
Southampton University v Haslemere 2
Southampton University v Haslemere 2

@ Wide Lane
12:00
Trojans 4 v Wimborne Wayfarers 2
Trojans 4 v Wimborne Wayfarers 2

@ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Division 3
12:30
Aldershot and Farnham 3 v Southampton 3
Aldershot and Farnham 3 v Southampton 3

@ Heath End School
10:00
Fareham 3 v Winchester 3
Fareham 3 v Winchester 3

@ Henry Cort School
12:00
Hamble 2 v Bournemouth 4
Hamble 2 v Bournemouth 4

@ Hamble School
Antony Browne (umpire) David Peebles (level one assessor)
13:30
Petersfield v Poole
Petersfield v Poole

@ Dunhurst School
11:30
Salisbury 3 v United Services Portsmouth
Salisbury 3 v United Services Portsmouth

@ South Wilts Sports Ground
12:00
Yateley 2 v Andover 2
Yateley 2 v Andover 2

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
10:30
Bournemouth 5 v Fleet and Ewshot 2
Bournemouth 5 v Fleet and Ewshot 2

@ Canford School - Pitch A
12:00
Haslemere 3 v Swanage and Wareham
Haslemere 3 v Swanage and Wareham

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
15:30
Romsey 3 v Portsmouth 3
Romsey 3 v Portsmouth 3

@ Romsey Community School
10:30
Southampton 4 v Petersfield 2
Southampton 4 v Petersfield 2

@ Sports Centre - Pitch 1
12:00
West Meon v Isle of Wight 2
West Meon v Isle of Wight 2

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
10:30
Winchester 4 v Aldershot and Farnham 4
Winchester 4 v Aldershot and Farnham 4

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
11:00
Alton 2 v Chichester 4
Alton 2 v Chichester 4

@ Amery Hill School
12:15
Basingstoke 5 v Southampton 5
Basingstoke 5 v Southampton 5

@ Down Grange Pitch 2
15:15
IBM Nomads v Haslemere 4
IBM Nomads v Haslemere 4

@ Admiral Lord Nelson School
12:15
Portsmouth 4 v Salisbury 4
Portsmouth 4 v Salisbury 4

@ Admiral Lord Nelson School
10:00
Salisbury 5 v Eastleigh 2
Salisbury 5 v Eastleigh 2

@ South Wilts Sports Ground
13:30
Yateley 3 v Trojans 5
Yateley 3 v Trojans 5

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
10:45
Basingstoke 6 v Havant 5
Basingstoke 6 v Havant 5

@ Down Grange Pitch 2
12:30
Fleet and Ewshot 3 v Southampton University 2
Fleet and Ewshot 3 v Southampton University 2

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:30
Gosport Borough 2 v Yateley 4
Gosport Borough 2 v Yateley 4

@ St Vincent College
14:00
New Forest 3 v Winchester Tigers
New Forest 3 v Winchester Tigers

@ Brockenhurst College
14:30
Swanage and Wareham 2 v Alton 3
Swanage and Wareham 2 v Alton 3

@ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 7
10:45
Aldershot and Farnham 5 v Basingstoke 7
Aldershot and Farnham 5 v Basingstoke 7

@ Heath End School
14:00
Fleet and Ewshot 5 v Romsey 4
Fleet and Ewshot 5 v Romsey 4

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:30
Hamble 3 v Portsmouth 5
Hamble 3 v Portsmouth 5

@ Hamble School
12:30
Isle of Wight 3 v Poole 2
Isle of Wight 3 v Poole 2

@ Burnaby Road - Pitch 2
16:30
Trojans 6 v Fleet and Ewshot 4
Trojans 6 v Fleet and Ewshot 4

@ Sports Centre - Pitch 2
Sunday 1st March 2020
Men - EH Adult Competitions - Tier 3, Round 3
14:00
Southampton v Okehampton
Southampton v Okehampton

@ Sports Centre - Pitch 1
Jason Holcombe, Lee McEvoy (umpires)
Men - Hampshire 1
13:15
Petersfield v Gillingham
Petersfield v Gillingham

@ Dunhurst School
Jason Holford, Adam Swann (umpires)
Men - Wessex Under 18 Division 1
11:30
Havant Under 18 v Woking Under 18
Havant Under 18 v Woking Under 18

@ Havant College
10:15
Portsmouth Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18
Portsmouth Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18

@ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 16 Division 2
14:15
Andover Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16
Andover Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16

@ John Hanson School
10:45
Southampton Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16
Southampton Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16

@ Sports Centre - Pitch 1
Men - Wessex Under 14 Division 1
12:15
Fleet and Ewshot Under 14 v Havant Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 v Havant Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 2
11:30
Fareham Under 14 v Trojans Under 14 (2)
Fareham Under 14 v Trojans Under 14 (2)

@ Henry Cort School
15:00
Trojans Under 14 v Chichester Under 14
Trojans Under 14 v Chichester Under 14

@ Trojans Club
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
11:15
Aldershot and Farnham Under 14 v Haslemere Under 14
Aldershot and Farnham Under 14 v Haslemere Under 14

@ Heath End School
14:00
Alton Under 14 (2) v Fleet and Ewshot Under 14 (2)
Alton Under 14 (2) v Fleet and Ewshot Under 14 (2)

@ Amery Hill School
11:15
Andover Under 14 v Basingstoke Under 14
Andover Under 14 v Basingstoke Under 14

@ John Hanson School
Woking Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14
Woking Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:30
Bournemouth Under 14 v Winchester Under 14 (2)
Bournemouth Under 14 v Winchester Under 14 (2)

@ Chapel Gate (Near Airport)
14:30
New Forest Under 14 v Romsey Under 14
New Forest Under 14 v Romsey Under 14

@ Lymington Health and Leisure Centre
13:00
Salisbury Under 14 v Hamble Under 14
Salisbury Under 14 v Hamble Under 14

@ South Wilts Sports Ground
10:45
Southampton Under 14 v Portsmouth Under 14
Southampton Under 14 v Portsmouth Under 14

@ Sports Centre - Pitch 2
Women - EH Adult Competitions - Investec Womens Tier 2 - Round 3
13:30
Havant v UK Armed Forces
Havant v UK Armed Forces

@ Havant College
David Adams, Paul Godfrey (umpires)
Women - Junior County - AC, Girls u16's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Buckinghamshire & Berkshire
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Buckinghamshire & Berkshire

@ Lord Wandsworth College
Brian Christian, Nicholas Fielding, Jason Horne (umpires)
Women - Hampshire Under 18 Division 1
14:15
Aldershot and Farnham Under 18 v Romsey Under 18
Aldershot and Farnham Under 18 v Romsey Under 18

@ Heath End School
12:00
Winchester Under 18 v Bournemouth Under 18
Winchester Under 18 v Bournemouth Under 18

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
Camberley & Farnborough Under 16 v Andover Under 16
Camberley & Farnborough Under 16 v Andover Under 16

@ Kings International College
Women - Hampshire Under 14 Division 1
13:45
Fleet and Ewshot Under 14 v Bournemouth Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 v Bournemouth Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 2
13:00
New Forest Under 14 v Trojans Under 14
New Forest Under 14 v Trojans Under 14

@ Lymington Health and Leisure Centre
11:10
Petersfield Under 14 v Fareham Under 14
Petersfield Under 14 v Fareham Under 14

@ Dunhurst School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
10:30
Alton Under 14 (2) v Yateley Under 14
Alton Under 14 (2) v Yateley Under 14

@ Eggars School
12:45
Andover Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14
Andover Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14

@ John Hanson School
10:30
Basingstoke Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2)
Basingstoke Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2)

@ Down Grange Pitch 1
10:45
Haslemere Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 (2)
Haslemere Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 (2)

@ Bohunt School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
15:15
Havant Under 14 v New Forest Under 14 (2)
Havant Under 14 v New Forest Under 14 (2)

@ Havant College
10:15
Portsmouth Under 14 v Southampton Under 14
Portsmouth Under 14 v Southampton Under 14

@ University of Portsmouth
13:30
Trojans Under 14 (2) v Salisbury Under 14
Trojans Under 14 (2) v Salisbury Under 14

@ Trojans Club
13:30
Winchester Under 14 (2) v Isle of Wight Under 14
Winchester Under 14 (2) v Isle of Wight Under 14

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 12 Division 1
13:30
Bournemouth Under 12 v Alton Under 12
Bournemouth Under 12 v Alton Under 12

@ Chapel Gate (Near Airport)
Tuesday 3rd March 2020
Women - ELHC League
19:30(Organised by Eastleigh)

@ Fleming Park
Paul Godfrey, Lee McEvoy, Mike Robson (umpires)
Wednesday 4th March 2020
Men - British Universities - BUCS League: South Eastern Tier 3
15:00
University of Portsmouth 2 v Reading University 3
University of Portsmouth 2 v Reading University 3

@ University of Portsmouth
Rob Duffy, Nigel Guppy (umpires)
Men - British Universities - BUCS League: Western Tier 2
13:00
Southampton University v Exeter University 5
Southampton University v Exeter University 5

@ Wide Lane
Alan Dow, Jason Horne (umpires) Rob Stamp (umpire coach)
14:30
Southampton University 2 v Bournemouth University
Southampton University 2 v Bournemouth University

@ Wide Lane
Jason Holcombe, Jason Holford (umpires)
Men - Friendly Tournament - Boys 7-a-side In2Hockey U13 Tournament
14:00(Organised by King Edward VI School Under 13)

@ Wellington Sports Ground
David Boyle, Nick Cane, Mark Cowell, Stephen Downham,
Des Legg, Roy Woolley (umpires)
Mixed - AoC Competitions - AoC Mixed League
14:00
Peter Symond's College v Brockenhurst College
Peter Symond's College v Brockenhurst College

@ Trojans Club
Andy Craig, David Peebles (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG Western Tier 2
14:30
Bournemouth University v Bath University 3
Bournemouth University v Bath University 3

@ Chapel Gate (Near Airport)
Paul Godfrey, Chris Horton (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG Western Tier 4
13:00
Bournemouth University 2 v Southampton University 4
Bournemouth University 2 v Southampton University 4

@ Chapel Gate (Near Airport)
Chris Horton, Peter Storr (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG Western Tier 5
13:00
University of Winchester 2 v University of West of England 3
University of Winchester 2 v University of West of England 3

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Nicholas Fielding, Andy Gagen (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: South Eastern Tier 4
13:00
University of Portsmouth 2 v King's College, London 4
University of Portsmouth 2 v King's College, London 4

@ University of Portsmouth
Rowena Shepherd, John Whitworth (umpires)
Saturday 7th March 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45
Basingstoke v Croydon & Old Whitgiftian
Basingstoke v Croydon & Old Whitgiftian

@ Down Grange Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:00
Havant 2 v Barnes
Havant 2 v Barnes

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
12:45
Andover v London Edwardians 2
Andover v London Edwardians 2

@ John Hanson School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00
Haslemere v Southampton
Haslemere v Southampton

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30
Portsmouth v Surrey Spartans
Portsmouth v Surrey Spartans

@ University of Portsmouth
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
12:00
Bournemouth 2 v Hamble
Bournemouth 2 v Hamble

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Fareham 3 v Winchester 2
Fareham 3 v Winchester 2

@ Henry Cort School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00
Gillingham v Petersfield
Gillingham v Petersfield

@ Gillingham School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00
Southampton University v Salisbury
Southampton University v Salisbury

@ Wide Lane
Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00
Trojans 2 v Basingstoke 2
Trojans 2 v Basingstoke 2

@ Trojans Club
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Yateley v Havant 3
Yateley v Havant 3

@ Eversley Sports Association
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00
Alton v Chichester 3
Alton v Chichester 3

@ Eggars School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Hamble 2 v Poole
Hamble 2 v Poole

@ Hamble School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
16:00
Havant 4 v Haslemere 2
Havant 4 v Haslemere 2

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:45
Isle of Wight v Southampton University 2
Isle of Wight v Southampton University 2

@ Smallbrook Stadium
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:45
Trojans 3 v Romsey
Trojans 3 v Romsey

@ Thornden School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00
Winchester 3 v Bournemouth 3
Winchester 3 v Bournemouth 3

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15
Aldershot and Farnham 2 v Portsmouth 2
Aldershot and Farnham 2 v Portsmouth 2

@ Heath End School
10:30
Gosport v Fareham 4
Gosport v Fareham 4

@ St Vincent College
15:30
Haslemere 3 v Winchester 4
Haslemere 3 v Winchester 4

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
14:30
Salisbury 2 v Fleet and Ewshot
Salisbury 2 v Fleet and Ewshot

@ South Wilts Sports Ground
13:30
Southampton 2 v United Services Portsmouth
Southampton 2 v United Services Portsmouth

@ Sports Centre - Pitch 1
13:00
Weymouth v Swanage and Wareham
Weymouth v Swanage and Wareham

@ Weymouth Hockey Club
Men - Hampshire 4
15:00
Bournemouth 4 v Yateley 2
Bournemouth 4 v Yateley 2

@ Chapel Gate (Near Airport)
12:30
New Forest v Trojans 4
New Forest v Trojans 4

@ Brockenhurst College
12:30
Romsey 2 v Haslemere 4
Romsey 2 v Haslemere 4

@ Romsey Community School
12:00
Southampton University 3 v Andover 2
Southampton University 3 v Andover 2

@ Wide Lane
13:30
Wimborne Wayfarers v Fareham 5
Wimborne Wayfarers v Fareham 5

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 5
10:45
Aldershot and Farnham 3 v Southampton University 4
Aldershot and Farnham 3 v Southampton University 4

@ Heath End School
13:30
Basingstoke 4 v Gillingham 2
Basingstoke 4 v Gillingham 2

@ Down Grange Pitch 1
16:30
Fareham 6 v Southampton 3
Fareham 6 v Southampton 3

@ Henry Cort School
10:45
Fleet and Ewshot 2 v Winchester 5
Fleet and Ewshot 2 v Winchester 5

@ Princes Avenue - Pitch 1
15:00
Petersfield 2 v Havant 5
Petersfield 2 v Havant 5

@ Dunhurst School
14:00
Portsmouth 3 v Salisbury 3
Portsmouth 3 v Salisbury 3

@ University of Portsmouth
Men - Hampshire Division 6
12:30
Alton 2 v Gosport 2
Alton 2 v Gosport 2

@ Amery Hill School
11:15
Andover 3 v Alton 3
Andover 3 v Alton 3

@ John Hanson School
10:00
Camberley & Farnborough 3 v Eastleigh
Camberley & Farnborough 3 v Eastleigh

@ Kings International College
12:30
Poole 2 v Yateley 3
Poole 2 v Yateley 3

@ Ashdown Leisure Centre
10:00
Trojans 5 v Romsey 3
Trojans 5 v Romsey 3

@ Trojans Club
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Division 7
11:30
Alton 4 v Haslemere 5
Alton 4 v Haslemere 5

@ Eggars School
16:00
Salisbury 4 v Havant 6
Salisbury 4 v Havant 6

@ South Wilts Sports Ground
15:00
Southampton 4 v Hamble 3
Southampton 4 v Hamble 3

@ Sports Centre - Pitch 1
13:30
Southampton University 5 v Tadley
Southampton University 5 v Tadley

@ Wide Lane
13:30
Winchester 6 v Fleet and Ewshot 3
Winchester 6 v Fleet and Ewshot 3

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 8
10:30
Bournemouth 5 v Wimborne Wayfarers 2
Bournemouth 5 v Wimborne Wayfarers 2

@ Canford School - Pitch A
15:00
Fareham 8 v Petersfield 3
Fareham 8 v Petersfield 3

@ Henry Cort School
10:45
Portsmouth 4 v United Services Portsmouth 2
Portsmouth 4 v United Services Portsmouth 2

@ Admiral Lord Nelson School
15:00
Southampton Otters v Alton 5
Southampton Otters v Alton 5

@ Sports Centre - Pitch 1
12:05
Yateley 4 v Isle of Wight 2
Yateley 4 v Isle of Wight 2

@ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 North
14:30
Aldershot and Farnham 5 v Andover 4
Aldershot and Farnham 5 v Andover 4

@ Princes Avenue - Pitch 1
14:30
Alton 6 v Camberley & Farnborough 4
Alton 6 v Camberley & Farnborough 4

@ Eggars School
10:45
Basingstoke 6 v Fleet and Ewshot 5
Basingstoke 6 v Fleet and Ewshot 5

@ Down Grange Pitch 2
10:45
Fleet and Ewshot 4 v Aldershot and Farnham 6
Fleet and Ewshot 4 v Aldershot and Farnham 6

@ Princes Avenue - Pitch 2
16:30
Yateley 5 (Flames) v Basingstoke 5
Yateley 5 (Flames) v Basingstoke 5

@ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
12:00
Gillingham 3 v Poole 3
Gillingham 3 v Poole 3

@ Gillingham School
15:00
Hamble 4 v Trojans 6
Hamble 4 v Trojans 6

@ Hamble School
10:30
Lavant v Portsmouth 5
Lavant v Portsmouth 5

@ Chichester College of Arts & Technology
15:30
Romsey 4 v New Forest 2
Romsey 4 v New Forest 2

@ Romsey Community School
Floodlights not approved - umpires cannot be appointed by Hampshire HUA
13:30
Swanage and Wareham 2 v Salisbury 5
Swanage and Wareham 2 v Salisbury 5

@ Purbeck Leisure Centre
Men - Schools - Friendlies
13:30
Churcher's College v Hurstpierpoint College
Churcher's College v Hurstpierpoint College

@ Churcher's College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:00
King Edward VI School v Seaford College
King Edward VI School v Seaford College

@ Wellington Sports Ground
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3A
13:00
Salisbury v Reading 3
Salisbury v Reading 3

@ South Wilts Sports Ground
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
12:30
Aldershot and Farnham v Fareham
Aldershot and Farnham v Fareham

@ Heath End School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Southampton v Havant
Southampton v Havant

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00
Winchester v Tulse Hill and Dulwich 2
Winchester v Tulse Hill and Dulwich 2

@ King's School,Romsey Road
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
10:15
Basingstoke 2 v Andover
Basingstoke 2 v Andover

@ Down Grange Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00
Blandford and Sturminster Newton v Havant 2
Blandford and Sturminster Newton v Havant 2

@ Clayesmore Sports Centre
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Bournemouth 3 v Southampton 2
Bournemouth 3 v Southampton 2

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00
New Forest v Portsmouth
New Forest v Portsmouth

@ Brockenhurst College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Romsey v Fleet and Ewshot
Romsey v Fleet and Ewshot

@ Romsey Community School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
16:30
Trojans 3 v Bournemouth 2
Trojans 3 v Bournemouth 2

@ Trojans Club
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
16:00
Aldershot and Farnham 2 v Basingstoke 3
Aldershot and Farnham 2 v Basingstoke 3

@ Heath End School
11:30
Fareham 2 v Winchester 2
Fareham 2 v Winchester 2

@ Henry Cort School
12:00
Hamble v Eastleigh
Hamble v Eastleigh

@ Hamble School
11:30
Havant 3 v Wimborne Wayfarers
Havant 3 v Wimborne Wayfarers

@ Havant College
12:15
Isle of Wight v Alton
Isle of Wight v Alton

@ Smallbrook Stadium
15:00
Yateley v Salisbury 2
Yateley v Salisbury 2

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
12:15
Basingstoke 4 v Blandford and Sturminster Newton 2
Basingstoke 4 v Blandford and Sturminster Newton 2

@ Down Grange Pitch 2
12:00
Haslemere 2 v Trojans 4
Haslemere 2 v Trojans 4

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
15:30
Portsmouth 2 v Gosport Borough
Portsmouth 2 v Gosport Borough

@ University of Portsmouth
10:30
Southampton University v Romsey 2
Southampton University v Romsey 2

@ Wide Lane
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Waterside v New Forest 2
Waterside v New Forest 2

@ Sports Centre - Pitch 2
12:00
Wimborne Wayfarers 2 v Havant 4
Wimborne Wayfarers 2 v Havant 4

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
14:15
Andover 2 v Petersfield
Andover 2 v Petersfield

@ John Hanson School
11:00
Poole v Aldershot and Farnham 3
Poole v Aldershot and Farnham 3

@ Ashdown Leisure Centre
10:00
Salisbury 3 v Hamble 2
Salisbury 3 v Hamble 2

@ South Wilts Sports Ground
12:00
Southampton 3 v Fareham 3
Southampton 3 v Fareham 3

@ Sports Centre - Pitch 1
12:30
United Services Portsmouth v Yateley 2
United Services Portsmouth v Yateley 2

@ Burnaby Road Pitch 1
10:15
Winchester 3 v Bournemouth 4
Winchester 3 v Bournemouth 4

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
16:00
Aldershot and Farnham 4 v Southampton 4
Aldershot and Farnham 4 v Southampton 4

@ Princes Avenue - Pitch 1
10:30
Bournemouth 5 v West Meon
Bournemouth 5 v West Meon

@ Chapel Gate (Near Airport)
12:30
Fleet and Ewshot 2 v Winchester 4
Fleet and Ewshot 2 v Winchester 4

@ Princes Avenue - Pitch 1
12:00
Petersfield 2 v Romsey 3
Petersfield 2 v Romsey 3

@ Dunhurst School
12:15
Portsmouth 3 v Haslemere 3
Portsmouth 3 v Haslemere 3

@ Admiral Lord Nelson School
15:00
Swanage and Wareham v Isle of Wight 2
Swanage and Wareham v Isle of Wight 2

@ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 5
10:45
Chichester 4 v Yateley 3
Chichester 4 v Yateley 3

@ Kingsham Field, Chichester High School
10:30
Eastleigh 2 v IBM Nomads
Eastleigh 2 v IBM Nomads

@ Thornden School
12:00
Haslemere 4 v Basingstoke 5
Haslemere 4 v Basingstoke 5

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:30
Salisbury 5 v Portsmouth 4
Salisbury 5 v Portsmouth 4

@ South Wilts Sports Ground
12:00
Southampton 5 v Alton 2
Southampton 5 v Alton 2

@ Sports Centre - Pitch 2
16:15
Trojans 5 v Salisbury 4
Trojans 5 v Salisbury 4

@ Thornden School
Women - Hampshire Division 6
11:00
Alton 3 v Basingstoke 6
Alton 3 v Basingstoke 6

@ Amery Hill School
12:15
Gosport Borough 2 v Fleet and Ewshot 3
Gosport Borough 2 v Fleet and Ewshot 3

@ St Vincent College
10:30
Winchester Tigers v Southampton University 2
Winchester Tigers v Southampton University 2

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
13:30
Yateley 4 v Swanage and Wareham 2
Yateley 4 v Swanage and Wareham 2

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 7
15:00
Basingstoke 7 v Hamble 3
Basingstoke 7 v Hamble 3

@ Down Grange Pitch 1
12:30
Fleet and Ewshot 4 v Poole 2
Fleet and Ewshot 4 v Poole 2

@ Princes Avenue - Pitch 2
15:10
Isle of Wight 3 v Aldershot and Farnham 5
Isle of Wight 3 v Aldershot and Farnham 5

@ Smallbrook Stadium
13:45
Portsmouth 5 v Fleet and Ewshot 5
Portsmouth 5 v Fleet and Ewshot 5

@ Admiral Lord Nelson School
14:00
Romsey 4 v Trojans 6
Romsey 4 v Trojans 6

@ Romsey Community School
Sunday 8th March 2020
Men - Hampshire 4
14:30
Fareham 5 v Southampton University 3
Fareham 5 v Southampton University 3

@ Henry Cort School
Men - Hampshire Open League Cup - Semi Finals
11:15
Andover 2 v Fareham 2
Andover 2 v Fareham 2

@ John Hanson School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:45
Havant 3 v Winchester 2
Havant 3 v Winchester 2

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Open League Trophy - Semi Finals
Poole 2 v Alton 4
Poole 2 v Alton 4

@ Ashdown Leisure Centre
Southampton 3 v Gillingham 2
Southampton 3 v Gillingham 2

@ Sports Centre - Pitch 1
Men - EH Junior Competitions - u18 boys Tier 1 Quarter Final
11:30
Havant Under 18 v Bath Buccaneers u18
Havant Under 18 v Bath Buccaneers u18

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Wessex Under 16 Division 1
15:00
Trojans Under 16 (2) v Poole Under 16
Trojans Under 16 (2) v Poole Under 16

@ Trojans Club
Men - Wessex Under 16 Division 2
13:45
Aldershot and Farnham Under 16 v Yateley Under 16
Aldershot and Farnham Under 16 v Yateley Under 16

@ Princes Avenue - Pitch 1
14:15
Andover Under 16 v New Forest Under 16
Andover Under 16 v New Forest Under 16

@ John Hanson School
13:30
Basingstoke Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16
Basingstoke Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16

@ Down Grange Pitch 1
14:00
Romsey Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16
Romsey Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16

@ Romsey Community School
10:45
Southampton Under 16 v Portsmouth Under 16
Southampton Under 16 v Portsmouth Under 16

@ Sports Centre - Pitch 1
Men - Wessex Under 12 Division 1
12:15
Chichester Under 12 v Trojans Under 12
Chichester Under 12 v Trojans Under 12

@ Kingsham Field, Chichester High School
13:00
Fareham Under 12 v Winchester Under 12
Fareham Under 12 v Winchester Under 12

@ Henry Cort School
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:00
Gosport Borough Under 12 v Haslemere Under 12
Gosport Borough Under 12 v Haslemere Under 12

@ St Vincent College
15:45
Havant Under 12 v Petersfield Under 12
Havant Under 12 v Petersfield Under 12

@ Havant College
10:15
Portsmouth Under 12 v Hamble Under 12
Portsmouth Under 12 v Hamble Under 12

@ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
10:30
Alton Under 12 v Woking Under 12
Alton Under 12 v Woking Under 12

@ Eggars School
12:00
Basingstoke Under 12 v Yateley Under 12
Basingstoke Under 12 v Yateley Under 12

@ Down Grange Pitch 1
12:30
Winchester Under 12 (2) v Aldershot and Farnham Under 12
Winchester Under 12 (2) v Aldershot and Farnham Under 12

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
13:00
New Forest Under 12 v Romsey Under 12
New Forest Under 12 v Romsey Under 12

@ Lymington Health and Leisure Centre
13:00
Salisbury Under 12 v Bournemouth Under 12
Salisbury Under 12 v Bournemouth Under 12

@ South Wilts Sports Ground
09:00
Trojans Under 12 (2) v Andover Under 12
Trojans Under 12 (2) v Andover Under 12

@ Trojans Club
Women - Hampshire Division 1
Eastleigh v Winchester 2
Eastleigh v Winchester 2

@ Thornden School
Women - Hampshire Cup - Semi Finals
14:15
Aldershot and Farnham v Havant
Aldershot and Farnham v Havant

@ Heath End School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:15
Trojans v Southampton
Trojans v Southampton

@ Trojans Club
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Trophy - Semi Finals
12:00
Southampton 2 v Romsey
Southampton 2 v Romsey

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00
Yateley v New Forest
Yateley v New Forest

@ Eversley Sports Association
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Vase - Semi Finals
12:30
Fleet and Ewshot 2 v Basingstoke 5
Fleet and Ewshot 2 v Basingstoke 5

@ Princes Avenue - Pitch 2
12:30
Yateley 2 v United Services Portsmouth
Yateley 2 v United Services Portsmouth

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 18 Club Cup - Semi Finals
To be Decided v Trojans Under 18
To be Decided v Trojans Under 18
Women - Hampshire Under 16 Division 1
12:15
Petersfield Under 16 v Bournemouth Under 16
Petersfield Under 16 v Bournemouth Under 16

@ Dunhurst School
13:30
Winchester Under 16 v Alton Under 16
Winchester Under 16 v Alton Under 16

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
12:45
Aldershot and Farnham Under 16 v Basingstoke Under 16
Aldershot and Farnham Under 16 v Basingstoke Under 16

@ Heath End School
12:45
Andover Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16
Andover Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16

@ John Hanson School
14:15
Fleet and Ewshot Under 16 v Alton Under 16 (2)
Fleet and Ewshot Under 16 v Alton Under 16 (2)

@ Princes Avenue - Pitch 2
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
12:00
Isle of Wight Under 16 v New Forest Under 16
Isle of Wight Under 16 v New Forest Under 16

@ Smallbrook Stadium
12:30
Romsey Under 16 v Havant Under 16
Romsey Under 16 v Havant Under 16

@ Romsey Community School
10:45
Southampton Under 16 v Gosport Borough Under 16
Southampton Under 16 v Gosport Borough Under 16

@ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Under 14 Division 1
15:00
Fleet and Ewshot Under 14 v Trojans Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 v Trojans Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 1
Maddie Hilditch (umpire) Jason Horne (umpire support)
11:15
Petersfield Under 14 v New Forest Under 14
Petersfield Under 14 v New Forest Under 14

@ Dunhurst School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
14:00
Yateley Under 14 v Andover Under 14
Yateley Under 14 v Andover Under 14

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 12 Division 1
12:00
Alton Under 12 v Winchester Under 12
Alton Under 12 v Winchester Under 12

@ Eggars School
13:30
Bournemouth Under 12 v Salisbury Under 12
Bournemouth Under 12 v Salisbury Under 12

@ Chapel Gate (Near Airport)
11:30
Fareham Under 12 v Trojans Under 12
Fareham Under 12 v Trojans Under 12

@ Henry Cort School
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
11:15
Aldershot and Farnham Under 12 (2) v Alton Under 12 (2)
Aldershot and Farnham Under 12 (2) v Alton Under 12 (2)

@ Heath End School
13:30
Camberley & Farnborough Under 12 v Basingstoke Under 12
Camberley & Farnborough Under 12 v Basingstoke Under 12

@ Kings International College
10:45
Haslemere Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12
Haslemere Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12

@ Bohunt School
11:15
Petersfield Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12
Petersfield Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12

@ Churcher's College
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
11:30
Havant Under 12 v Salisbury Under 12 (2)
Havant Under 12 v Salisbury Under 12 (2)

@ Havant College
10:45
Romsey Under 12 v Southampton Under 12
Romsey Under 12 v Southampton Under 12

@ Romsey Community School
13:30
Trojans Under 12 (2) v Andover Under 12 (2)
Trojans Under 12 (2) v Andover Under 12 (2)

@ Wellington Sports Ground
11:00
Winchester Under 12 (2) v New Forest Under 12
Winchester Under 12 (2) v New Forest Under 12

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Tuesday 10th March 2020
Women - ELHC League
19:30(Organised by Eastleigh)

@ Fleming Park
Paul Godfrey, Jason Horne, David Lane (umpires)
Wednesday 11th March 2020
Mixed - AoC Competitions - AoC Mixed Cup
13:30
Barton Peveril College v Worcester College
Barton Peveril College v Worcester College

@ Trojans Club
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Mixed - AoC Competitions - AoC Mixed League
14:00
Peter Symond's College v College of Richard Collyer, Horsham
Peter Symond's College v College of Richard Collyer, Horsham

@ Sports Centre - Pitch 1
Saturday 14th March 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
13:30
Fareham 2 v Basingstoke
Fareham 2 v Basingstoke

@ Henry Cort School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15
Aldershot and Farnham v Camberley & Farnborough
Aldershot and Farnham v Camberley & Farnborough

@ Heath End School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Southampton v Old Cranleighans 2
Southampton v Old Cranleighans 2

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
13:30
Hamble v Trojans 2
Hamble v Trojans 2

@ Hamble School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:00
Havant 3 v Gillingham
Havant 3 v Gillingham

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Petersfield v Fareham 3
Petersfield v Fareham 3

@ Dunhurst School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:00
Salisbury v Bournemouth 2
Salisbury v Bournemouth 2

@ South Wilts Sports Ground
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Winchester 2 v Southampton University
Winchester 2 v Southampton University

@ King's School,Romsey Road
Umpires will be provided by Hampshire HUA
16:30
Yateley v Basingstoke 2
Yateley v Basingstoke 2

@ Eversley Sports Association
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
10:30
Bournemouth 3 v Alton
Bournemouth 3 v Alton

@ Canford School - Pitch A
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00
Haslemere 2 v Hamble 2
Haslemere 2 v Hamble 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30
Isle of Wight v Poole
Isle of Wight v Poole

@ Smallbrook Stadium
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30
Romsey v Havant 4
Romsey v Havant 4

@ Romsey Community School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Southampton University 2 v Winchester 3
Southampton University 2 v Winchester 3

@ Wide Lane
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
16:30
Fareham 4 v Southampton 2
Fareham 4 v Southampton 2

@ Henry Cort School
10:45
Fleet and Ewshot v Aldershot and Farnham 2
Fleet and Ewshot v Aldershot and Farnham 2

@ Princes Avenue - Pitch 1
12:30
Portsmouth 2 v Gosport
Portsmouth 2 v Gosport

@ University of Portsmouth
13:00
Swanage and Wareham v Salisbury 2
Swanage and Wareham v Salisbury 2

@ Purbeck Leisure Centre
14:00
United Services Portsmouth v Haslemere 3
United Services Portsmouth v Haslemere 3

@ Burnaby Road Pitch 1
13:30
Winchester 4 v Weymouth
Winchester 4 v Weymouth

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
14:15
Andover 2 v Wimborne Wayfarers
Andover 2 v Wimborne Wayfarers

@ John Hanson School
15:00
Basingstoke 3 v Southampton University 3
Basingstoke 3 v Southampton University 3

@ Down Grange Pitch 1
10:00
Fareham 5 v New Forest
Fareham 5 v New Forest

@ Henry Cort School
12:00
Haslemere 4 v Bournemouth 4
Haslemere 4 v Bournemouth 4

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
15:00
Trojans 4 v Romsey 2
Trojans 4 v Romsey 2

@ Trojans Club
12:00
Yateley 2 v Chichester 4
Yateley 2 v Chichester 4

@ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
12:00
Gillingham 2 v Petersfield 2
Gillingham 2 v Petersfield 2

@ Gillingham School
16:30
Havant 5 v Portsmouth 3
Havant 5 v Portsmouth 3

@ Havant College
14:30
Salisbury 3 v Fareham 6
Salisbury 3 v Fareham 6

@ South Wilts Sports Ground
15:00
Southampton 3 v Fleet and Ewshot 2
Southampton 3 v Fleet and Ewshot 2

@ Sports Centre - Pitch 1
12:00
Southampton University 4 v Basingstoke 4
Southampton University 4 v Basingstoke 4

@ Wide Lane
15:00
Winchester 5 v Aldershot and Farnham 3
Winchester 5 v Aldershot and Farnham 3

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
13:00
Alton 3 v Camberley & Farnborough 3
Alton 3 v Camberley & Farnborough 3

@ Eggars School
11:15
Andover 3 v Eastleigh
Andover 3 v Eastleigh

@ John Hanson School
14:00
Romsey 3 v Alton 2
Romsey 3 v Alton 2

@ Romsey Community School
16:30
Trojans 5 v Poole 2
Trojans 5 v Poole 2

@ Trojans Club
10:30
Yateley 3 v Gosport 2
Yateley 3 v Gosport 2

@ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
12:30
Fleet and Ewshot 3 v Haslemere 5
Fleet and Ewshot 3 v Haslemere 5

@ Princes Avenue - Pitch 2
15:00
Hamble 3 v Salisbury 4
Hamble 3 v Salisbury 4

@ Hamble School
10:30
Southampton 4 v Havant 6
Southampton 4 v Havant 6

@ Sports Centre - Pitch 1
15:00
Southampton University 5 v Winchester 6
Southampton University 5 v Winchester 6

@ Wide Lane
10:15
Tadley v Alton 4
Tadley v Alton 4

@ Bradfield College
Men - Hampshire Division 8
12:30
Alton 5 v Wimborne Wayfarers 2
Alton 5 v Wimborne Wayfarers 2

@ Amery Hill School
13:30
Bournemouth 5 v Yateley 4
Bournemouth 5 v Yateley 4

@ Ballard School
14:00
Isle of Wight 2 v Southampton Otters
Isle of Wight 2 v Southampton Otters

@ Smallbrook Stadium
15:30
Portsmouth 4 v Petersfield 3
Portsmouth 4 v Petersfield 3

@ University of Portsmouth
12:30
United Services Portsmouth 2 v Fareham 8
United Services Portsmouth 2 v Fareham 8

@ Burnaby Road Pitch 1
Men - Hampshire Division 9 North
16:00
Aldershot and Farnham 6 v Basingstoke 5
Aldershot and Farnham 6 v Basingstoke 5

@ Heath End School
14:30
Alton 6 v Fleet and Ewshot 4
Alton 6 v Fleet and Ewshot 4

@ Eggars School
10:45
Basingstoke 6 v Andover 4
Basingstoke 6 v Andover 4

@ Down Grange Pitch 2
16:00
Camberley & Farnborough 4 v Yateley 5 (Flames)
Camberley & Farnborough 4 v Yateley 5 (Flames)

@ Kings International College
15:30
Fleet and Ewshot 5 v Aldershot and Farnham 5
Fleet and Ewshot 5 v Aldershot and Farnham 5

@ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
12:30
New Forest 2 v Swanage and Wareham 2
New Forest 2 v Swanage and Wareham 2

@ Brockenhurst College
12:30
Poole 3 v Hamble 4
Poole 3 v Hamble 4

@ Ashdown Leisure Centre
13:45
Portsmouth 5 v Poole Dolphins
Portsmouth 5 v Poole Dolphins

@ Admiral Lord Nelson School
11:30
Salisbury 5 v Lavant
Salisbury 5 v Lavant

@ South Wilts Sports Ground
12:00
Trojans 6 v Romsey 4
Trojans 6 v Romsey 4

@ Sports Centre - Pitch 2
Men - Schools - Friendlies
14:30
Canford School v Wellington College
Canford School v Wellington College

@ Canford School - Pitch A
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00
King Edward VI School v St. George's College, Weybridge
King Edward VI School v St. George's College, Weybridge

@ Wellington Sports Ground
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
11:45
Fareham v Southampton
Fareham v Southampton

@ Henry Cort School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00
Haslemere v Barnes 2
Haslemere v Barnes 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00
Havant v Winchester
Havant v Winchester

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
12:45
Andover v Blandford and Sturminster Newton
Andover v Blandford and Sturminster Newton

@ John Hanson School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Bournemouth 2 v Romsey
Bournemouth 2 v Romsey

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30
Fleet and Ewshot v Basingstoke 2
Fleet and Ewshot v Basingstoke 2

@ Princes Avenue - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:00
Havant 2 v New Forest
Havant 2 v New Forest

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00
Portsmouth v Bournemouth 3
Portsmouth v Bournemouth 3

@ University of Portsmouth
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Southampton 2 v Trojans 3
Southampton 2 v Trojans 3

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
11:30
Alton v Yateley
Alton v Yateley

@ Eggars School
12:15
Basingstoke 3 v Fareham 2
Basingstoke 3 v Fareham 2

@ Down Grange Pitch 2
10:30
Eastleigh v Havant 3
Eastleigh v Havant 3

@ Thornden School
10:00
Salisbury 2 v Hamble
Salisbury 2 v Hamble

@ South Wilts Sports Ground
12:00
Wimborne Wayfarers v Aldershot and Farnham 2
Wimborne Wayfarers v Aldershot and Farnham 2

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
12:00
Winchester 2 v Isle of Wight
Winchester 2 v Isle of Wight

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:00
Blandford and Sturminster Newton 2 v Wimborne Wayfarers 2
Blandford and Sturminster Newton 2 v Wimborne Wayfarers 2

@ Clayesmore Sports Centre
10:30
Gosport Borough v Waterside
Gosport Borough v Waterside

@ St Vincent College
10:30
Havant 4 v Haslemere 2
Havant 4 v Haslemere 2

@ Burnaby Road Pitch 1
11:00
New Forest 2 v Basingstoke 4
New Forest 2 v Basingstoke 4

@ Brockenhurst College
10:30
Romsey 2 v Portsmouth 2
Romsey 2 v Portsmouth 2

@ Romsey Community School
10:00
Trojans 4 v Southampton University
Trojans 4 v Southampton University

@ Trojans Club
Women - Hampshire Division 3
12:30
Aldershot and Farnham 3 v Andover 2
Aldershot and Farnham 3 v Andover 2

@ Heath End School
10:30
Bournemouth 4 v Southampton 3
Bournemouth 4 v Southampton 3

@ Canford School - Pitch A
15:00
Fareham 3 v Poole
Fareham 3 v Poole

@ Henry Cort School
12:00
Hamble 2 v Winchester 3
Hamble 2 v Winchester 3

@ Hamble School
15:00
Petersfield v United Services Portsmouth
Petersfield v United Services Portsmouth

@ Dunhurst School
13:30
Yateley 2 v Salisbury 3
Yateley 2 v Salisbury 3

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
12:00
Haslemere 3 v Petersfield 2
Haslemere 3 v Petersfield 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
11:00
Isle of Wight 2 v Portsmouth 3
Isle of Wight 2 v Portsmouth 3

@ Smallbrook Stadium
15:30
Romsey 3 v Aldershot and Farnham 4
Romsey 3 v Aldershot and Farnham 4

@ Romsey Community School
12:00
Southampton 4 v Fleet and Ewshot 2
Southampton 4 v Fleet and Ewshot 2

@ Sports Centre - Pitch 1
12:00
West Meon v Swanage and Wareham
West Meon v Swanage and Wareham

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
10:30
Winchester 4 v Bournemouth 5
Winchester 4 v Bournemouth 5

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
11:00
Alton 2 v Haslemere 4
Alton 2 v Haslemere 4

@ Amery Hill School
13:30
Basingstoke 5 v Eastleigh 2
Basingstoke 5 v Eastleigh 2

@ Down Grange Pitch 1
15:15
IBM Nomads v Salisbury 5
IBM Nomads v Salisbury 5

@ Admiral Lord Nelson School
11:30
Salisbury 4 v Chichester 4
Salisbury 4 v Chichester 4

@ Royal Artillery Barracks, Larkhill
11:30
Trojans 5 v Portsmouth 4
Trojans 5 v Portsmouth 4

@ Trojans Club
15:00
Yateley 3 v Southampton 5
Yateley 3 v Southampton 5

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
10:15
Basingstoke 6 v Yateley 4
Basingstoke 6 v Yateley 4

@ Down Grange Pitch 1
10:45
Fleet and Ewshot 3 v Winchester Tigers
Fleet and Ewshot 3 v Winchester Tigers

@ Princes Avenue - Pitch 2
14:00
New Forest 3 v Havant 5
New Forest 3 v Havant 5

@ Brockenhurst College
14:30
Swanage and Wareham 2 v Gosport Borough 2
Swanage and Wareham 2 v Gosport Borough 2

@ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 7
10:45
Aldershot and Farnham 5 v Fleet and Ewshot 4
Aldershot and Farnham 5 v Fleet and Ewshot 4

@ Heath End School
14:00
Fleet and Ewshot 5 v Basingstoke 7
Fleet and Ewshot 5 v Basingstoke 7

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:30
Hamble 3 v Isle of Wight 3
Hamble 3 v Isle of Wight 3

@ Hamble School
11:00
Poole 2 v Trojans 6
Poole 2 v Trojans 6

@ Ashdown Leisure Centre
10:45
Portsmouth 5 v Romsey 4
Portsmouth 5 v Romsey 4

@ Admiral Lord Nelson School
Sunday 15th March 2020
Men - British Universities - Varsity Match
13:30
Southampton University v University of Portsmouth
Southampton University v University of Portsmouth

@ Wide Lane
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Cup - Quarter Finals
12:00
Bournemouth v Aldershot and Farnham
Bournemouth v Aldershot and Farnham

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Haslemere v Fareham
Haslemere v Fareham

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Havant v Basingstoke
Havant v Basingstoke

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:30
Yateley v Southampton
Yateley v Southampton

@ Eversley Sports Association
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Trophy - Quarter Finals
10:30
Alton v Fleet and Ewshot
Alton v Fleet and Ewshot

@ Eggars School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:00
Hamble v Salisbury
Hamble v Salisbury

@ Hamble School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Junior County - AC, Boys u13's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Sussex & Surrey
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Sussex & Surrey

@ Thornden School
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Men - Junior County - AC, Boys u16's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Sussex & Surrey
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Sussex & Surrey

@ Lord Wandsworth College
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Men - Wessex Under 18 Division 1
14:30
Woking Under 18 v Portsmouth Under 18
Woking Under 18 v Portsmouth Under 18

@ Wishbone Way
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
12:45
Aldershot and Farnham Under 14 v Petersfield Under 14
Aldershot and Farnham Under 14 v Petersfield Under 14

@ Heath End School
12:00
Alton Under 14 (2) v Andover Under 14
Alton Under 14 (2) v Andover Under 14

@ Eggars School
13:30
Basingstoke Under 14 v Woking Under 14
Basingstoke Under 14 v Woking Under 14

@ Down Grange Pitch 2
13:30
Camberley & Farnborough Under 14 v Haslemere Under 14
Camberley & Farnborough Under 14 v Haslemere Under 14

@ Kings International College
Woking Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2)
Woking Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2)
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:30
Bournemouth Under 14 v New Forest Under 14
Bournemouth Under 14 v New Forest Under 14

@ Chapel Gate (Near Airport)
10:45
Hamble Under 14 v Romsey Under 14
Hamble Under 14 v Romsey Under 14

@ Hamble School
13:00
Salisbury Under 14 v Southampton Under 14
Salisbury Under 14 v Southampton Under 14

@ South Wilts Sports Ground
10:30
Winchester Under 14 (2) v Portsmouth Under 14
Winchester Under 14 (2) v Portsmouth Under 14

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 12 Division 1
12:00
Winchester Under 12 v Chichester Under 12
Winchester Under 12 v Chichester Under 12

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
12:00
Basingstoke Under 12 v Woking Under 12
Basingstoke Under 12 v Woking Under 12

@ Down Grange Pitch 1
Women - Hampshire Division 3
13:30
Bournemouth 4 v Petersfield
Bournemouth 4 v Petersfield

@ Chapel Gate (Near Airport)
Women - British Universities - Varsity Match
15:00
Southampton University v University of Portsmouth
Southampton University v University of Portsmouth

@ Wide Lane
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Junior County - AC, Girls u14's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Sussex & Surrey
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Sussex & Surrey

@ Hampshire Collegiate School
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Women - Hampshire Under 18 Division 1
13:00
Bournemouth Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18
Bournemouth Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18

@ Canford School - Pitch A
Women - Hampshire Under 16 Division 1
15:00
Trojans Under 16 v Fareham Under 16
Trojans Under 16 v Fareham Under 16

@ Trojans Club
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
16:00
Yateley Under 16 v Andover Under 16
Yateley Under 16 v Andover Under 16

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 14 Division 1
13:30
Winchester Under 14 v Bournemouth Under 14
Winchester Under 14 v Bournemouth Under 14

@ King's School,Romsey Road
13:00
New Forest Under 14 v Fareham Under 14
New Forest Under 14 v Fareham Under 14

@ Lymington Health and Leisure Centre
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
14:15
Aldershot and Farnham Under 14 v Yateley Under 14
Aldershot and Farnham Under 14 v Yateley Under 14

@ Heath End School
10:30
Alton Under 14 (2) v Aldershot and Farnham Under 14 (2)
Alton Under 14 (2) v Aldershot and Farnham Under 14 (2)

@ Amery Hill School
11:15
Andover Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2)
Andover Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2)

@ John Hanson School
12:00
Basingstoke Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14
Basingstoke Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14

@ Down Grange Pitch 1
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
10:15
Portsmouth Under 14 v Winchester Under 14 (2)
Portsmouth Under 14 v Winchester Under 14 (2)

@ University of Portsmouth
12:00
Romsey Under 14 v Isle of Wight Under 14
Romsey Under 14 v Isle of Wight Under 14

@ Romsey Community School
14:30
Salisbury Under 14 v New Forest Under 14 (2)
Salisbury Under 14 v New Forest Under 14 (2)

@ South Wilts Sports Ground
13:30
Trojans Under 14 (2) v Southampton Under 14
Trojans Under 14 (2) v Southampton Under 14

@ Trojans Club
Women - Hampshire Under 12 Division 1
11:30
Fareham Under 12 v Alton Under 12
Fareham Under 12 v Alton Under 12

@ Henry Cort School
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
12:45
Andover Under 12 v Yateley Under 12
Andover Under 12 v Yateley Under 12

@ John Hanson School
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
10:00
Gosport Borough Under 12 v Chichester Under 12
Gosport Borough Under 12 v Chichester Under 12

@ St Vincent College
Tuesday 17th March 2020
Women - ELHC League
19:30(Organised by Eastleigh)

@ Fleming Park
Paul Godfrey, Lee McEvoy, Mike Robson (umpires)
Wednesday 18th March 2020
Men - British Universities - BUCS League: South Eastern Tier 3
15:00
University of Portsmouth 2 v Surrey University 2
University of Portsmouth 2 v Surrey University 2

@ University of Portsmouth
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - British Universities - BUCS League: Western Tier 2
13:00
Bournemouth University v Bath University 4
Bournemouth University v Bath University 4

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Friday 20th March 2020
Men - Schools - Friendlies
19:15
King Edward VI School v Old Edwardians
King Edward VI School v Old Edwardians

@ Wellington Sports Ground
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 21st March 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
13:30
Havant 2 v Basingstoke
Havant 2 v Basingstoke

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
11:15
Andover v Aldershot and Farnham
Andover v Aldershot and Farnham

@ John Hanson School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Southampton v Chichester 2
Southampton v Chichester 2

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
11:45
Basingstoke 2 v Havant 3
Basingstoke 2 v Havant 3

@ Down Grange Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00
Bournemouth 2 v Winchester 2
Bournemouth 2 v Winchester 2

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Fareham 3 v Gillingham
Fareham 3 v Gillingham

@ Henry Cort School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00
Southampton University v Petersfield
Southampton University v Petersfield

@ Wide Lane
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Trojans 2 v Salisbury
Trojans 2 v Salisbury

@ Trojans Club
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Yateley v Hamble
Yateley v Hamble

@ Eversley Sports Association
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00
Alton v Southampton University 2
Alton v Southampton University 2

@ Eggars School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Bournemouth 3 v Chichester 3
Bournemouth 3 v Chichester 3

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Hamble 2 v Romsey
Hamble 2 v Romsey

@ Hamble School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00
Havant 4 v Trojans 3
Havant 4 v Trojans 3

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:45
Isle of Wight v Haslemere 2
Isle of Wight v Haslemere 2

@ Smallbrook Stadium
Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30
Winchester 3 v Poole
Winchester 3 v Poole

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15
Aldershot and Farnham 2 v Swanage and Wareham
Aldershot and Farnham 2 v Swanage and Wareham

@ Heath End School
12:15
Gosport v Fleet and Ewshot
Gosport v Fleet and Ewshot

@ St Vincent College
15:30
Haslemere 3 v Southampton 2
Haslemere 3 v Southampton 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
12:30
Portsmouth 2 v Fareham 4
Portsmouth 2 v Fareham 4

@ University of Portsmouth
14:30
Salisbury 2 v Winchester 4
Salisbury 2 v Winchester 4

@ South Wilts Sports Ground
13:00
Weymouth v United Services Portsmouth
Weymouth v United Services Portsmouth

@ Weymouth Hockey Club
Men - Hampshire 4
12:30
New Forest v Andover 2
New Forest v Andover 2

@ Brockenhurst College
12:30
Romsey 2 v Fareham 5
Romsey 2 v Fareham 5

@ Romsey Community School
13:30
Southampton University 3 v Yateley 2
Southampton University 3 v Yateley 2

@ Wide Lane
16:15
Trojans 4 v Haslemere 4
Trojans 4 v Haslemere 4

@ Thornden School
13:30
Wimborne Wayfarers v Basingstoke 3
Wimborne Wayfarers v Basingstoke 3

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 5
10:45
Aldershot and Farnham 3 v Southampton 3
Aldershot and Farnham 3 v Southampton 3

@ Heath End School
10:15
Basingstoke 4 v Winchester 5
Basingstoke 4 v Winchester 5

@ Down Grange Pitch 1
15:00
Fareham 6 v Portsmouth 3
Fareham 6 v Portsmouth 3

@ Henry Cort School
10:45
Fleet and Ewshot 2 v Salisbury 3
Fleet and Ewshot 2 v Salisbury 3

@ Princes Avenue - Pitch 1
12:00
Gillingham 2 v Havant 5
Gillingham 2 v Havant 5

@ Gillingham School
15:00
Petersfield 2 v Southampton University 4
Petersfield 2 v Southampton University 4

@ Dunhurst School
Men - Hampshire Division 7
16:30
Havant 6 v Winchester 6
Havant 6 v Winchester 6

@ Havant College
Men - Hampshire Division 8
15:00
Wimborne Wayfarers 2 v Petersfield 3
Wimborne Wayfarers 2 v Petersfield 3

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 9 North
16:00
Aldershot and Farnham 5 v Yateley 5 (Flames)
Aldershot and Farnham 5 v Yateley 5 (Flames)

@ Princes Avenue - Pitch 1
14:30
Alton 6 v Basingstoke 6
Alton 6 v Basingstoke 6

@ Eggars School
Men - Hampshire Division 9 South
15:00
Hamble 4 v Gillingham 3
Hamble 4 v Gillingham 3

@ Hamble School
12:15
Lavant v New Forest 2
Lavant v New Forest 2

@ Kingsham Field, Chichester High School
12:30
Poole Dolphins v Salisbury 5
Poole Dolphins v Salisbury 5

@ Ashdown Leisure Centre
14:00
Romsey 4 v Poole 3
Romsey 4 v Poole 3

@ Romsey Community School
13:00
Swanage and Wareham 2 v Trojans 6
Swanage and Wareham 2 v Trojans 6

@ Purbeck Leisure Centre
Men - Schools - Friendlies
14:30
Clayesmore School v Queen's College, Taunton
Clayesmore School v Queen's College, Taunton

@ Clayesmore Sports Centre
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:15
Portsmouth Grammar School v King Edward VI School
Portsmouth Grammar School v King Edward VI School

@ Hilsea Playing Fields
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3A
13:00
Salisbury v Hampstead and Westminster 3
Salisbury v Hampstead and Westminster 3

@ South Wilts Sports Ground
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
12:30
Aldershot and Farnham v Lewes
Aldershot and Farnham v Lewes

@ Heath End School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00
Southampton v Horsham 2
Southampton v Horsham 2

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00
Winchester v Fareham
Winchester v Fareham

@ King's School,Romsey Road
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
10:45
Basingstoke 2 v Bournemouth 2
Basingstoke 2 v Bournemouth 2

@ Down Grange Pitch 2
Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00
Blandford and Sturminster Newton v Fleet and Ewshot
Blandford and Sturminster Newton v Fleet and Ewshot

@ Clayesmore Sports Centre
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Bournemouth 3 v Havant 2
Bournemouth 3 v Havant 2

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00
New Forest v Andover
New Forest v Andover

@ Brockenhurst College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00
Portsmouth v Southampton 2
Portsmouth v Southampton 2

@ University of Portsmouth
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Romsey v Trojans 3
Romsey v Trojans 3

@ Romsey Community School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
16:00
Aldershot and Farnham 2 v Eastleigh
Aldershot and Farnham 2 v Eastleigh

@ Heath End School
11:45
Fareham 2 v Wimborne Wayfarers
Fareham 2 v Wimborne Wayfarers

@ Henry Cort School
12:00
Hamble v Yateley
Hamble v Yateley

@ Hamble School
12:00
Havant 3 v Salisbury 2
Havant 3 v Salisbury 2

@ Havant College
Isle of Wight v Basingstoke 3
Isle of Wight v Basingstoke 3

@ Burnaby Road - Pitch 2
10:15
Winchester 2 v Alton
Winchester 2 v Alton

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
13:30
Basingstoke 4 v Gosport Borough
Basingstoke 4 v Gosport Borough

@ Down Grange Pitch 1
14:00
Haslemere 2 v Blandford and Sturminster Newton 2
Haslemere 2 v Blandford and Sturminster Newton 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
10:30
Southampton University v Havant 4
Southampton University v Havant 4

@ Wide Lane
10:30
Trojans 4 v Romsey 2
Trojans 4 v Romsey 2

@ Trojans Club
10:30
Waterside v Portsmouth 2
Waterside v Portsmouth 2

@ Sports Centre - Pitch 2
12:00
Wimborne Wayfarers 2 v New Forest 2
Wimborne Wayfarers 2 v New Forest 2

@ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
12:45
Andover 2 v Fareham 3
Andover 2 v Fareham 3

@ John Hanson School
11:00
Poole v Bournemouth 4
Poole v Bournemouth 4

@ Ashdown Leisure Centre
11:30
Salisbury 3 v Petersfield
Salisbury 3 v Petersfield

@ South Wilts Sports Ground
10:30
Southampton 3 v Winchester 3
Southampton 3 v Winchester 3

@ Sports Centre - Pitch 1
11:00
United Services Portsmouth v Aldershot and Farnham 3
United Services Portsmouth v Aldershot and Farnham 3

@ Burnaby Road Pitch 1
12:00
Yateley 2 v Hamble 2
Yateley 2 v Hamble 2

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
14:30
Aldershot and Farnham 4 v Haslemere 3
Aldershot and Farnham 4 v Haslemere 3

@ Princes Avenue - Pitch 1
15:00
Bournemouth 5 v Southampton 4
Bournemouth 5 v Southampton 4

@ Chapel Gate (Near Airport)
12:30
Fleet and Ewshot 2 v Romsey 3
Fleet and Ewshot 2 v Romsey 3

@ Princes Avenue - Pitch 1
13:30
Petersfield 2 v Isle of Wight 2
Petersfield 2 v Isle of Wight 2

@ Dunhurst School
12:15
Portsmouth 3 v Swanage and Wareham
Portsmouth 3 v Swanage and Wareham

@ Admiral Lord Nelson School
10:30
Winchester 4 v West Meon
Winchester 4 v West Meon

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
15:00
Chichester 4 v Trojans 5
Chichester 4 v Trojans 5

@ Chichester College of Arts & Technology
10:30
Eastleigh 2 v Alton 2
Eastleigh 2 v Alton 2

@ Thornden School
12:00
Haslemere 4 v Yateley 3
Haslemere 4 v Yateley 3

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
13:45
IBM Nomads v Portsmouth 4
IBM Nomads v Portsmouth 4

@ Admiral Lord Nelson School
10:00
Salisbury 5 v Basingstoke 5
Salisbury 5 v Basingstoke 5

@ South Wilts Sports Ground
12:00
Southampton 5 v Salisbury 4
Southampton 5 v Salisbury 4

@ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Division 6
11:30
Alton 3 v New Forest 3
Alton 3 v New Forest 3

@ Eggars School
10:30
Gosport Borough 2 v Basingstoke 6
Gosport Borough 2 v Basingstoke 6

@ St Vincent College
10:30
Havant 5 v Southampton University 2
Havant 5 v Southampton University 2

@ Havant College
14:30
Swanage and Wareham 2 v Fleet and Ewshot 3
Swanage and Wareham 2 v Fleet and Ewshot 3

@ Purbeck Leisure Centre
Winchester Tigers v Yateley 4
Winchester Tigers v Yateley 4

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 7
15:30
Basingstoke 7 v Portsmouth 5
Basingstoke 7 v Portsmouth 5

@ Down Grange Pitch 1
10:45
Fleet and Ewshot 4 v Hamble 3
Fleet and Ewshot 4 v Hamble 3

@ Princes Avenue - Pitch 2
12:00
Isle of Wight 3 v Fleet and Ewshot 5
Isle of Wight 3 v Fleet and Ewshot 5

@ Smallbrook Stadium
12:30
Romsey 4 v Poole 2
Romsey 4 v Poole 2

@ Romsey Community School
16:30
Trojans 6 v Aldershot and Farnham 5
Trojans 6 v Aldershot and Farnham 5

@ Trojans Club
Sunday 22nd March 2020
Men - Wessex Under 18 Easterbrook Cup - Semi Finals
To be Decided v Salisbury Under 18
To be Decided v Salisbury Under 18
13:00
Winchester Under 18 v Havant Under 18
Winchester Under 18 v Havant Under 18

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 16 Ashman Cup - Semi Finals
12:00
Winchester Under 16 v Havant Under 16
Winchester Under 16 v Havant Under 16

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 16 Division 1
11:30
Fareham Under 16 v Poole Under 16
Fareham Under 16 v Poole Under 16

@ Henry Cort School
12:00
Winchester Under 16 v Trojans Under 16 (2)
Winchester Under 16 v Trojans Under 16 (2)

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 16 Division 2
14:45
Camberley & Farnborough Under 16 v Andover Under 16
Camberley & Farnborough Under 16 v Andover Under 16

@ Kings International College
15:15
Fleet and Ewshot Under 16 v Winchester Under 16 (2)
Fleet and Ewshot Under 16 v Winchester Under 16 (2)

@ Princes Avenue - Pitch 1
11:45
Portsmouth Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16
Portsmouth Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16

@ University of Portsmouth
14:00
Woking Under 16 v Basingstoke Under 16
Woking Under 16 v Basingstoke Under 16

@ Wishbone Way
13:00
Yateley Under 16 v Romsey Under 16
Yateley Under 16 v Romsey Under 16

@ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 14 Cup - Semi Finals
Bournemouth Under 14 v Winchester Under 14
Bournemouth Under 14 v Winchester Under 14

@ Chapel Gate (Near Airport)
12:30
Fleet and Ewshot Under 14 v Haslemere Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 v Haslemere Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 1
14:00
Fleet and Ewshot Under 12 v Chichester Under 12
Fleet and Ewshot Under 12 v Chichester Under 12

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:30
Winchester Under 12 v Trojans Under 12
Winchester Under 12 v Trojans Under 12

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:45
Haslemere Under 12 v Hamble Under 12
Haslemere Under 12 v Hamble Under 12

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:30
Havant Under 12 v Portsmouth Under 12
Havant Under 12 v Portsmouth Under 12

@ Havant College
12:15
Petersfield Under 12 v Gosport Borough Under 12
Petersfield Under 12 v Gosport Borough Under 12

@ Dunhurst School
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
14:15
Aldershot and Farnham Under 12 v Alton Under 12
Aldershot and Farnham Under 12 v Alton Under 12

@ Heath End School
12:00
Woking Under 12 v Camberley & Farnborough Under 12
Woking Under 12 v Camberley & Farnborough Under 12

@ Wishbone Way
14:30
Yateley Under 12 v Winchester Under 12 (2)
Yateley Under 12 v Winchester Under 12 (2)

@ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
12:45
Andover Under 12 v Southampton Under 12
Andover Under 12 v Southampton Under 12

@ John Hanson School
12:30
Bournemouth Under 12 v New Forest Under 12
Bournemouth Under 12 v New Forest Under 12

@ Chapel Gate (Near Airport)
10:45
Romsey Under 12 v Trojans Under 12 (2)
Romsey Under 12 v Trojans Under 12 (2)

@ Romsey Community School
Women - Hampshire Under 16 Division 1
14:30
Bournemouth Under 16 v Alton Under 16
Bournemouth Under 16 v Alton Under 16

@ Chapel Gate (Near Airport)
10:00
Fareham Under 16 v Petersfield Under 16
Fareham Under 16 v Petersfield Under 16

@ Henry Cort School
13:30
Trojans Under 16 v Winchester Under 16
Trojans Under 16 v Winchester Under 16

@ Trojans Club
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
10:30
Alton Under 16 (2) v Aldershot and Farnham Under 16
Alton Under 16 (2) v Aldershot and Farnham Under 16

@ Eggars School
15:00
Basingstoke Under 16 v Yateley Under 16
Basingstoke Under 16 v Yateley Under 16

@ Down Grange Pitch 1
13:30
Camberley & Farnborough Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16
Camberley & Farnborough Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16

@ Kings International College
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
11:00
Gosport Borough Under 16 v Isle of Wight Under 16
Gosport Borough Under 16 v Isle of Wight Under 16

@ St Vincent College
14:30
New Forest Under 16 v Havant Under 16
New Forest Under 16 v Havant Under 16

@ Lymington Health and Leisure Centre
10:45
Southampton Under 16 v Romsey Under 16
Southampton Under 16 v Romsey Under 16

@ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Under 14 Club Cup - Semi Finals
New Forest Under 14 v To be Decided
New Forest Under 14 v To be Decided

@ Lymington Health and Leisure Centre
11:30
Petersfield Under 14 v Alton Under 14
Petersfield Under 14 v Alton Under 14

@ Churcher's College
Women - Hampshire Under 12 Division 1
12:00
Alton Under 12 v Bournemouth Under 12
Alton Under 12 v Bournemouth Under 12

@ Amery Hill School
12:00
Trojans Under 12 v Salisbury Under 12
Trojans Under 12 v Salisbury Under 12

@ Trojans Club
14:00
Winchester Under 12 v Fareham Under 12
Winchester Under 12 v Fareham Under 12

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
12:45
Aldershot and Farnham Under 12 v Andover Under 12
Aldershot and Farnham Under 12 v Andover Under 12

@ Heath End School
10:30
Alton Under 12 (2) v Petersfield Under 12
Alton Under 12 (2) v Petersfield Under 12

@ Amery Hill School
12:00
Basingstoke Under 12 v Haslemere Under 12
Basingstoke Under 12 v Haslemere Under 12

@ Down Grange Pitch 1
15:30
Fleet and Ewshot Under 12 v Camberley & Farnborough Under 12
Fleet and Ewshot Under 12 v Camberley & Farnborough Under 12

@ Princes Avenue - Pitch 2
16:00
Yateley Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 (2)
Yateley Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 (2)

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
11:15
Andover Under 12 (2) v Winchester Under 12 (2)
Andover Under 12 (2) v Winchester Under 12 (2)

@ John Hanson School
12:15
Chichester Under 12 v Romsey Under 12
Chichester Under 12 v Romsey Under 12

@ Kingsham Field, Chichester High School
13:00
New Forest Under 12 v Gosport Borough Under 12
New Forest Under 12 v Gosport Borough Under 12

@ Lymington Health and Leisure Centre
13:00
Salisbury Under 12 (2) v Trojans Under 12 (2)
Salisbury Under 12 (2) v Trojans Under 12 (2)

@ South Wilts Sports Ground
10:45
Southampton Under 12 v Havant Under 12
Southampton Under 12 v Havant Under 12

@ Sports Centre - Pitch 2
Tuesday 24th March 2020
Women - Hampshire Under 16 Division 1
19:30
Alton Under 16 v Petersfield Under 16
Alton Under 16 v Petersfield Under 16

@ Eggars School
Women - ELHC League
19:30(Organised by Eastleigh)

@ Fleming Park
Paul Godfrey, Jason Horne (umpires)
Wednesday 25th March 2020
Mixed - Hampshire Sixth Form Colleges League
14:00
Peter Symond's College v Farnborough 6th Form College
Peter Symond's College v Farnborough 6th Form College

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 28th March 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
15:00
Fareham 2 v Spencer 2
Fareham 2 v Spencer 2

@ Henry Cort School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
12:45
Andover v Portsmouth
Andover v Portsmouth

@ John Hanson School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
13:00
Havant 3 v Hamble
Havant 3 v Hamble

@ Burnaby Road Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
16:00
Salisbury v Petersfield
Salisbury v Petersfield

@ South Wilts Sports Ground
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Division 5
10:45
Fleet and Ewshot 2 v Fareham 6
Fleet and Ewshot 2 v Fareham 6

@ Princes Avenue - Pitch 1
Men - Hampshire Division 9 North
14:30
Alton 6 v Aldershot and Farnham 5
Alton 6 v Aldershot and Farnham 5

@ Eggars School
10:45
Basingstoke 6 v Camberley & Farnborough 4
Basingstoke 6 v Camberley & Farnborough 4

@ Down Grange Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
14:00
Romsey 4 v Hamble 4
Romsey 4 v Hamble 4

@ Romsey Community School
14:30
Salisbury 5 v Portsmouth 5
Salisbury 5 v Portsmouth 5

@ South Wilts Sports Ground
Women - South Division 3B
13:30
Fareham v Hailsham
Fareham v Hailsham

@ Henry Cort School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00
Haslemere v Tulse Hill and Dulwich 2
Haslemere v Tulse Hill and Dulwich 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00
Havant v Barnes 2
Havant v Barnes 2

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
11:15
Andover v Bournemouth 3
Andover v Bournemouth 3

@ John Hanson School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Bournemouth 2 v Blandford and Sturminster Newton
Bournemouth 2 v Blandford and Sturminster Newton

@ Chapel Gate (Near Airport)
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30
Fleet and Ewshot v New Forest
Fleet and Ewshot v New Forest

@ Princes Avenue - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:30
Havant 2 v Portsmouth
Havant 2 v Portsmouth

@ Havant College
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Southampton 2 v Romsey
Southampton 2 v Romsey

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00
Trojans 3 v Basingstoke 2
Trojans 3 v Basingstoke 2

@ Trojans Club
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
11:30
Alton v Hamble
Alton v Hamble

@ Eggars School
10:15
Basingstoke 3 v Winchester 2
Basingstoke 3 v Winchester 2

@ Down Grange Pitch 1
10:30
Eastleigh v Fareham 2
Eastleigh v Fareham 2

@ Thornden School
12:30
Isle of Wight v Wimborne Wayfarers
Isle of Wight v Wimborne Wayfarers

@ Smallbrook Stadium
13:00
Salisbury 2 v Aldershot and Farnham 2
Salisbury 2 v Aldershot and Farnham 2

@ South Wilts Sports Ground
12:00
Yateley v Havant 3
Yateley v Havant 3

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
10:30
Gosport Borough v Wimborne Wayfarers 2
Gosport Borough v Wimborne Wayfarers 2

@ St Vincent College
10:00
Havant 4 v Trojans 4
Havant 4 v Trojans 4

@ Havant College
11:00
New Forest 2 v Haslemere 2
New Forest 2 v Haslemere 2

@ Brockenhurst College
10:45
Portsmouth 2 v Basingstoke 4
Portsmouth 2 v Basingstoke 4

@ Admiral Lord Nelson School
10:30
Romsey 2 v Waterside
Romsey 2 v Waterside

@ Romsey Community School
Women - Hampshire Division 3
14:15
Aldershot and Farnham 3 v Salisbury 3
Aldershot and Farnham 3 v Salisbury 3

@ Heath End School
15:00
Bournemouth 4 v Andover 2
Bournemouth 4 v Andover 2

@ Chapel Gate (Near Airport)
11:30
Fareham 3 v United Services Portsmouth
Fareham 3 v United Services Portsmouth

@ Henry Cort School
12:00
Hamble 2 v Southampton 3
Hamble 2 v Southampton 3

@ Hamble School
11:00
Petersfield v Yateley 2
Petersfield v Yateley 2

@ Dunhurst School
12:00
Winchester 3 v Poole
Winchester 3 v Poole

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
14:00
Haslemere 3 v Fleet and Ewshot 2
Haslemere 3 v Fleet and Ewshot 2

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:00
Isle of Wight 2 v Aldershot and Farnham 4
Isle of Wight 2 v Aldershot and Farnham 4

@ Smallbrook Stadium
12:30
Romsey 3 v Bournemouth 5
Romsey 3 v Bournemouth 5

@ Romsey Community School
12:00
Southampton 4 v Winchester 4
Southampton 4 v Winchester 4

@ Sports Centre - Pitch 1
15:00
Swanage and Wareham v Petersfield 2
Swanage and Wareham v Petersfield 2

@ Purbeck Leisure Centre
10:30
West Meon v Portsmouth 3
West Meon v Portsmouth 3

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
13:00
Alton 2 v Salisbury 5
Alton 2 v Salisbury 5

@ Eggars School
11:45
Basingstoke 5 v IBM Nomads
Basingstoke 5 v IBM Nomads

@ Down Grange Pitch 1
12:15
Portsmouth 4 v Chichester 4
Portsmouth 4 v Chichester 4

@ Admiral Lord Nelson School
11:30
Salisbury 4 v Haslemere 4
Salisbury 4 v Haslemere 4

@ South Wilts Sports Ground
10:30
Trojans 5 v Southampton 5
Trojans 5 v Southampton 5

@ Trojans Club
13:30
Yateley 3 v Eastleigh 2
Yateley 3 v Eastleigh 2

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
13:30
Basingstoke 6 v Swanage and Wareham 2
Basingstoke 6 v Swanage and Wareham 2

@ Down Grange Pitch 1
12:30
New Forest 3 v Yateley 4
New Forest 3 v Yateley 4

@ Brockenhurst College
12:00
Winchester Tigers v Havant 5
Winchester Tigers v Havant 5

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 7
12:30
Fleet and Ewshot 5 v Poole 2
Fleet and Ewshot 5 v Poole 2

@ Princes Avenue - Pitch 2
Sunday 29th March 2020
Men - Junior County - AC, Boys u14's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Middlesex & Surrey
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Middlesex & Surrey

@ Hampshire Collegiate School
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Men - Junior County - AC, Boys u17's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Middlesex & Surrey
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Middlesex & Surrey

@ Lord Wandsworth College
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Men - Wessex Under 18 Division 1
15:00
Havant Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18
Havant Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18

@ Havant College
Men - Wessex Under 16 Division 1
09:00
Trojans Under 16 v Winchester Under 16
Trojans Under 16 v Winchester Under 16

@ Trojans Club
Men - Wessex Under 16 Division 2
12:45
Andover Under 16 v Yateley Under 16
Andover Under 16 v Yateley Under 16

@ John Hanson School
13:00
New Forest Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16
New Forest Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16

@ Lymington Health and Leisure Centre
10:45
Romsey Under 16 v Portsmouth Under 16
Romsey Under 16 v Portsmouth Under 16

@ Romsey Community School
10:45
Southampton Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16
Southampton Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16

@ Sports Centre - Pitch 1
12:00
Winchester Under 16 (2) v Woking Under 16
Winchester Under 16 (2) v Woking Under 16

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 14 Division 1
13:15
Havant Under 14 v Winchester Under 14
Havant Under 14 v Winchester Under 14

@ Havant College
10:30
Trojans Under 14 (2) v Fleet and Ewshot Under 14
Trojans Under 14 (2) v Fleet and Ewshot Under 14

@ Trojans Club
12:15
Chichester Under 14 v Fareham Under 14
Chichester Under 14 v Fareham Under 14

@ Kingsham Field, Chichester High School
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
12:00
Basingstoke Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14
Basingstoke Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14

@ Down Grange Pitch 1
12:15
Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Aldershot and Farnham Under 14
Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Aldershot and Farnham Under 14

@ Princes Avenue - Pitch 2
10:45
Haslemere Under 14 v Woking Under 14
Haslemere Under 14 v Woking Under 14

@ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:10
Petersfield Under 14 v Alton Under 14 (2)
Petersfield Under 14 v Alton Under 14 (2)

@ Dunhurst School
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:45
Hamble Under 14 v Bournemouth Under 14
Hamble Under 14 v Bournemouth Under 14

@ Hamble School
10:15
Portsmouth Under 14 v New Forest Under 14
Portsmouth Under 14 v New Forest Under 14

@ University of Portsmouth
12:30
Romsey Under 14 v Salisbury Under 14
Romsey Under 14 v Salisbury Under 14

@ Romsey Community School
10:30
Winchester Under 14 (2) v Southampton Under 14
Winchester Under 14 (2) v Southampton Under 14

@ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
14:00
Gosport Borough Under 12 v Havant Under 12
Gosport Borough Under 12 v Havant Under 12

@ St Vincent College
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
10:00
Alton Under 12 v Yateley Under 12
Alton Under 12 v Yateley Under 12

@ Lord Wandsworth College
11:00
Winchester Under 12 (2) v Basingstoke Under 12
Winchester Under 12 (2) v Basingstoke Under 12

@ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Junior County - AC, Girls u15's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Middlesex & Surrey
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Middlesex & Surrey

@ Thornden School
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Women - Hampshire Under 16 Division 1
12:00
Alton Under 16 v Fareham Under 16
Alton Under 16 v Fareham Under 16

@ Eggars School
12:15
Petersfield Under 16 v Trojans Under 16
Petersfield Under 16 v Trojans Under 16

@ Dunhurst School
13:30
Winchester Under 16 v Bournemouth Under 16
Winchester Under 16 v Bournemouth Under 16

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
12:45
Aldershot and Farnham Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16
Aldershot and Farnham Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16

@ Heath End School
13:45
Fleet and Ewshot Under 16 v Andover Under 16
Fleet and Ewshot Under 16 v Andover Under 16

@ Princes Avenue - Pitch 2
16:00
Yateley Under 16 v Alton Under 16 (2)
Yateley Under 16 v Alton Under 16 (2)

@ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
11:30
Havant Under 16 v Gosport Borough Under 16
Havant Under 16 v Gosport Borough Under 16

@ Havant College
12:00
Isle of Wight Under 16 v Southampton Under 16
Isle of Wight Under 16 v Southampton Under 16

@ Smallbrook Stadium
10:00
Romsey Under 16 v New Forest Under 16
Romsey Under 16 v New Forest Under 16

@ Hampshire Collegiate School
Women - Hampshire Under 14 Division 1
11:30
Trojans Under 14 v Fareham Under 14
Trojans Under 14 v Fareham Under 14

@ Henry Cort School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
11:15
Aldershot and Farnham Under 14 (2) v Basingstoke Under 14
Aldershot and Farnham Under 14 (2) v Basingstoke Under 14

@ Heath End School
15:00
Camberley & Farnborough Under 14 v Haslemere Under 14
Camberley & Farnborough Under 14 v Haslemere Under 14

@ Kings International College
Wednesday 1st April 2020
Mixed - Hampshire Sixth Form Colleges League
14:00
Peter Symond's College v Alton College
Peter Symond's College v Alton College

@ Trojans Club
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 4th April 2020
Men - Hampshire Division 9 South
12:30
Poole Dolphins v Portsmouth 5
Poole Dolphins v Portsmouth 5

@ Ashdown Leisure Centre
Men - Hampshire Cup - Semi Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Trophy - Semi Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
To be Decided v Romsey
To be Decided v Romsey
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3A
13:00
Salisbury v Buckingham 2
Salisbury v Buckingham 2

@ South Wilts Sports Ground
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
12:30
Aldershot and Farnham v Haslemere
Aldershot and Farnham v Haslemere

@ Heath End School
Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30
Southampton v Old Georgians
Southampton v Old Georgians

@ Sports Centre - Pitch 1
Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00
Winchester v Lewes
Winchester v Lewes

@ King's School,Romsey Road
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 2
Blandford and Sturminster Newton 2 v Havant 4
Blandford and Sturminster Newton 2 v Havant 4

@ Clayesmore Sports Centre
Women - Hampshire Division 5
12:00
Yateley 3 v IBM Nomads
Yateley 3 v IBM Nomads

@ Eversley Sports Association
Sunday 5th April 2020
Men - Hampshire Division 9 South
11:00
Poole 3 v Salisbury 5
Poole 3 v Salisbury 5

@ Ashdown Leisure Centre
Men - Wessex Under 16 Division 1
11:00
Poole Under 16 v Trojans Under 16
Poole Under 16 v Trojans Under 16

@ Ashdown Leisure Centre
Men - Wessex Under 16 Division 2
11:15
Aldershot and Farnham Under 16 v Woking Under 16
Aldershot and Farnham Under 16 v Woking Under 16

@ Heath End School
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
10:30
Alton Under 12 v Winchester Under 12 (2)
Alton Under 12 v Winchester Under 12 (2)

@ Eggars School
Women - Hampshire Under 14 Division 1
10:30
Alton Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14
Alton Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14

@ Eggars School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
13:45
Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Alton Under 14 (2)
Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Alton Under 14 (2)

@ Princes Avenue - Pitch 2
Saturday 25th April 2020
Men - Hampshire Cup - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Trophy - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Open League Cup - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Open League Trophy - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Women - Hampshire Cup - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Trophy - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Vase - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Sunday 26th April 2020
Men - Wessex Under 18 Easterbrook Cup - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Wessex Under 16 Ashman Cup - Final
To be Decided v Trojans Under 16 (2)
To be Decided v Trojans Under 16 (2)
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Men - Wessex Under 16 Division 2
Basingstoke Under 16 v Winchester Under 16 (2)
Basingstoke Under 16 v Winchester Under 16 (2)

@ Down Grange Pitch 1
13:45
Fleet and Ewshot Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16
Fleet and Ewshot Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16

@ Princes Avenue - Pitch 2
11:45
Portsmouth Under 16 v Andover Under 16
Portsmouth Under 16 v Andover Under 16

@ University of Portsmouth
14:00
Woking Under 16 v Southampton Under 16
Woking Under 16 v Southampton Under 16
13:00
Yateley Under 16 v New Forest Under 16
Yateley Under 16 v New Forest Under 16

@ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 14 Cup - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
13:00
New Forest Under 14 v Southampton Under 14
New Forest Under 14 v Southampton Under 14

@ Lymington Health and Leisure Centre
10:15
Portsmouth Under 14 v Hamble Under 14
Portsmouth Under 14 v Hamble Under 14

@ University of Portsmouth
10:00
Romsey Under 14 v Bournemouth Under 14
Romsey Under 14 v Bournemouth Under 14

@ Romsey Community School
10:30
Winchester Under 14 (2) v Salisbury Under 14
Winchester Under 14 (2) v Salisbury Under 14

@ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 18 Club Cup - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Under 16 Club Cup - Final
Bournemouth Under 16 v Trojans Under 16
Bournemouth Under 16 v Trojans Under 16
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
10:30
Alton Under 16 (2) v Basingstoke Under 16
Alton Under 16 (2) v Basingstoke Under 16

@ Eggars School
11:15
Andover Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16
Andover Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16

@ John Hanson School
13:30
Camberley & Farnborough Under 16 v Yateley Under 16
Camberley & Farnborough Under 16 v Yateley Under 16

@ Kings International College
Women - Hampshire Under 14 Club Cup - Final
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
Southampton Under 14 v Havant Under 14
Southampton Under 14 v Havant Under 14

@ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
10:00
Gosport Borough Under 12 v Romsey Under 12
Gosport Borough Under 12 v Romsey Under 12

@ St Vincent College
Sunday 3rd May 2020
Men - Junior County - AC, Boys u13's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Oxfordshire & Kent
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Oxfordshire & Kent

@ Thornden School
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Men - Junior County - AC, Boys u16's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Oxfordshire & Kent
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Oxfordshire & Kent
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Women - Junior County - AC, Girls u14's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Oxfordshire & Kent
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Oxfordshire & Kent

@ Hampshire Collegiate School
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Women - Junior County - AC, Girls u17's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Oxfordshire & Kent
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Oxfordshire & Kent

@ Lord Wandsworth College
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Sunday 17th May 2020
Men - Junior County - AC, Boys u15's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Buckinghamshire & Berkshire
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Buckinghamshire & Berkshire

@ Hampshire Collegiate School
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG
Women - Junior County - AC, Girls u13's county
12:30
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Buckinghamshire & Berkshire
(Funded by Hampshire Player Pathway) v Buckinghamshire & Berkshire

@ Lord Wandsworth College
Umpires will be provided by Hampshire CYUAG