Hampshire Hockey Association Logo
Hampshire Hockey Association Logo
Hampshire Hockey Association

Founded in 1898

Fixtures and Appointments Report
Appointments and Fixtures, for the Future Only, for Both Men and Women

Indoor events are in blue.

Appointments that have changed are shown with the person's name struck out. Umpires appointed by clubs are shown in green.
Appointments from other Associations are shown in grey.

Where the venue is shown in blue, click on the venue to open a new page with a map.

Saturday 19th October 2019
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Reigate Priory @ Down GrangeMike Boyne, Lee McEvoy (umpires) Rob West (assessor)
13:00Havant 2 v Teddington 2 @ Havant CollegeChris Davey, Alasdair West (umpires) Mike Ward (assessor) Richard Wood (assessor)
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15Aldershot and Farnham v London Edwardians 2 @ Heath End SchoolJason Holcombe, Christopher Ward (umpires)
12:30Portsmouth v Old Cranleighans 2 @ University of PortsmouthRoy Holcombe, Chris Horton (umpires)
Men - Hampshire 1
13:30Fareham 3 v Trojans 2 @ Henry Cort SchoolTim Clay, Alan Dow (umpires)
14:00Gillingham v Yateley @ Gillingham SchoolJohn McFadzean, Roy Woolley (umpires) David Boyle (assessor)
13:15Petersfield v Basingstoke 2 @ Dunhurst SchoolNick Cane, Mike Robinson (umpires)
14:30Salisbury v Havant 3 @ South Wilts Sports GroundJason Holford, David Peebles (umpires)
12:00Southampton University v Bournemouth 2 @ Wide LaneDavid Chisam, Paul Godfrey (umpires) Paul Gillings (umpire coach)
13:30Winchester 2 v Hamble @ King's School,Romsey RoadPhil Gibbs, Paul Kirkham (umpires)
Men - Hampshire 2
13:30Hamble 2 v Isle of Wight @ Hamble SchoolSteve Holyer, Richard Stanley (umpires)
14:00Haslemere 2 v Southampton University 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2Mark Cowell, Des Gover, Jim Young (umpires)
16:30Havant 4 v Winchester 3 @ Havant CollegeMichael Duncan, Paul Moore (umpires)
11:00Poole v Chichester 3 @ Ashdown Leisure CentreTam McHale, Peter Storr (umpires)
12:30Romsey v Bournemouth 3 @ Romsey Community SchoolSimon Gibbons, Mark Hansford (umpires)
16:30Trojans 3 v Alton @ Trojans ClubNick Eva, Nigel Guppy (umpires)
Men - Hampshire 3
15:30Haslemere 3 v Aldershot and Farnham 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
13:30Southampton 2 v Gosport @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Swanage and Wareham v Fareham 4 @ Purbeck Leisure Centre
12:30United Services Portsmouth v Portsmouth 2 @ Burnaby Road Pitch 1
13:00Weymouth v Salisbury 2 @ Weymouth Hockey Club
13:30Winchester 4 v Fleet and Ewshot @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
12:45Andover 2 v Haslemere 4 @ John Hanson School
13:30Basingstoke 3 v Fareham 5 @ Down Grange
15:00Bournemouth 4 v Romsey 2 @ Chapel Gate (Near Airport)
15:00Southampton University 3 v Wimborne Wayfarers @ Wide Lane
10:30Yateley 2 v Trojans 4 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
16:30Fareham 6 v Basingstoke 4 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot 2 v Aldershot and Farnham 3 @ Princes Avenue - Pitch 1
10:45Portsmouth 3 v Petersfield 2 @ Admiral Lord Nelson School
16:00Salisbury 3 v Gillingham 2 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 3 v Southampton University 4 @ Sports Centre - Pitch 1
15:00Winchester 5 v Havant 5 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
13:00Alton 2 v Trojans 5 @ Eggars School
11:30Camberley & Farnborough 3 v Poole 2 @ Kings International College
14:45Eastleigh v Romsey 3 @ Thornden School
12:15Gosport 2 v Alton 3 @ St Vincent College
12:00Yateley 3 v Andover 3 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
12:30Alton 4 v Southampton University 5 @ Amery Hill School
12:30Fleet and Ewshot 3 v Southampton 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
15:30Haslemere 5 v Hamble 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
14:30Havant 6 v Tadley @ Burnaby Road - Pitch 2
12:00Salisbury 4 v Winchester 6 @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
Men - Hampshire Division 8
11:00Alton 5 v Bournemouth 5 @ Amery Hill School
15:00Fareham 8 v Yateley 4 @ Henry Cort School
14:00Isle of Wight 2 v Portsmouth 4 @ Smallbrook Stadium
16:15Petersfield 3 v Wimborne Wayfarers 2 @ Dunhurst School
15:00Southampton Otters v United Services Portsmouth 2 @ Sports Centre - Pitch 1
Men - Hampshire Division 9 North
10:45Aldershot and Farnham 5 v Fleet and Ewshot 4 @ Heath End School
14:30Aldershot and Farnham 6 v Basingstoke 6 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:15Andover 4 v Camberley & Farnborough 4 @ John Hanson School
16:30Basingstoke 5 v Fleet and Ewshot 5 @ Down Grange
15:00Yateley 5 (Flames) v Alton 6 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
15:30Gillingham 3 v Poole Dolphins @ Gillingham School
10:30Hamble 4 v Lavant @ Hamble School
14:00Poole 3 v Portsmouth 5 @ Ashdown Leisure Centre
14:00Romsey 4 v Swanage and Wareham 2 @ Romsey Community School
10:00Trojans 6 v Salisbury 5 @ Trojans Club
Women - South Division 3A
13:00Salisbury v Sonning @ South Wilts Sports GroundGraham Beck, Adam Swann (umpires) Mike Ward (assessor)
Women - South Division 3B
11:45Fareham v Lewes @ Henry Cort SchoolTim Clay, Alan Dow (umpires)
14:00Haslemere v Horsham 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Rob Duffy, Frankie Tierney (umpires)
15:00Havant v Old Georgians @ Havant CollegeRoy Holcombe, Chris Horton (umpires)
Women - Hampshire Premier Division
11:15Andover v Fleet and Ewshot @ John Hanson SchoolJason Holford, David Peebles (umpires)
10:30Bournemouth 3 v Romsey @ Chapel Gate (Near Airport)David Boyle, Roy Woolley, Rob Scott (umpires)
11:30Havant 2 v Bournemouth 2 @ Havant CollegeAndrew Arnell, Rowena Shepherd (umpires)
11:00New Forest v Basingstoke 2 @ Brockenhurst CollegeJo Gordon, Rob Scott, Des Gover, Mick Renfrey (umpires)
14:00Portsmouth v Trojans 3 @ University of PortsmouthAndy Gagen, Iain Lynch (umpires)
12:00Southampton 2 v Blandford and Sturminster Newton @ Sports Centre - Pitch 1Aaron Bennett, Jennifer Rust (umpires)
Women - Hampshire Division 1
11:30Alton v Aldershot and Farnham 2 @ Eggars School
10:15Basingstoke 3 v Salisbury 2 @ Down Grange
10:00Fareham 2 v Havant 3 @ Henry Cort SchoolJim Young (umpire)
12:00Wimborne Wayfarers v Eastleigh @ Queen Elizabeth Leisure Centre
12:00Winchester 2 v Yateley @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:00Blandford and Sturminster Newton 2 v New Forest 2 @ Clayesmore Sports Centre
10:30Haslemere 2 v Basingstoke 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
10:00Havant 4 v Gosport Borough @ Havant College
10:30Romsey 2 v Wimborne Wayfarers 2 @ Romsey Community School
13:30Southampton University v Waterside @ Wide Lane
10:30Trojans 4 v Portsmouth 2 @ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Division 3
12:30Aldershot and Farnham 3 v Fareham 3 @ Heath End School
12:00Hamble 2 v Andover 2 @ Hamble School
14:45Petersfield v Bournemouth 4 @ Dunhurst School
10:00Salisbury 3 v Southampton 3 @ South Wilts Sports Ground
11:00United Services Portsmouth v Poole @ Burnaby Road Pitch 1
16:30Yateley 2 v Winchester 3 @ Eversley Sports AssociationRoger Bilton (umpire)
Women - Hampshire Division 4
10:30Bournemouth 5 v Portsmouth 3 @ Canford School - Pitch AColin Kimber, David Weir (umpires)
12:30Fleet and Ewshot 2 v Petersfield 2 @ Princes Avenue - Pitch 1
15:30Romsey 3 v Haslemere 3 @ Romsey Community School
12:00Southampton 4 v Isle of Wight 2 @ Sports Centre - Pitch 2
10:30West Meon v Aldershot and Farnham 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
12:00Winchester 4 v Swanage and Wareham @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
14:30Alton 2 v Yateley 3 @ Eggars School
15:00Basingstoke 5 v Salisbury 4 @ Down Grange
10:30Eastleigh 2 v Southampton 5 @ Thornden School
13:45IBM Nomads v Trojans 5 @ Admiral Lord Nelson School
15:30Portsmouth 4 v Haslemere 4 @ University of Portsmouth
11:30Salisbury 5 v Chichester 4 @ South Wilts Sports Ground
Women - Hampshire Division 6
12:45Basingstoke 6 v Southampton University 2 @ Thornden School
10:45Fleet and Ewshot 3 v Alton 3 @ Princes Avenue - Pitch 2Joanne Ryan (umpire)
10:30Haslemere 5 v New Forest 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
15:00Swanage and Wareham 2 v Winchester Tigers @ Purbeck Leisure Centre
13:30Yateley 4 v Havant 5 @ Eversley Sports AssociationRoger Bilton (umpire)
Women - Hampshire Division 7
16:00Aldershot and Farnham 5 v Hamble 3 @ Heath End School
14:00Fleet and Ewshot 4 v Basingstoke 7 @ Princes Avenue - Pitch 2
12:30Poole 2 v Fleet and Ewshot 5 @ Ashdown Leisure Centre
16:30Trojans 6 v Portsmouth 5 @ Thornden School
Sunday 20th October 2019
Men - Wessex Under 16 Division 2
12:00Alton Under 16 v New Forest Under 16 @ Eggars School
15:00Basingstoke Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16 @ Down Grange
15:15Fleet and Ewshot Under 16 v Andover Under 16 @ Princes Avenue - Pitch 2
11:45Portsmouth Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ University of Portsmouth
12:00Winchester Under 16 (2) v Southampton Under 16 @ King's School,Romsey Road
14:00Woking Under 16 v Romsey Under 16 @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 12 Division 1
11:30Fareham Under 12 v Trojans Under 12 @ Henry Cort School
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:00Gosport Borough Under 12 v Hamble Under 12 @ St Vincent College
13:15Havant Under 12 v Haslemere Under 12 @ Havant College
10:15Portsmouth Under 12 v Petersfield Under 12 @ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
10:30Alton Under 12 v Camberley & Farnborough Under 12 @ Eggars School
13:30Basingstoke Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Down Grange
11:00Winchester Under 12 (2) v Woking Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
14:30New Forest Under 12 v Andover Under 12 @ Lymington Health and Leisure Centre
13:00Salisbury Under 12 v Romsey Under 12 @ South Wilts Sports Ground
12:00Trojans Under 12 (2) v Southampton Under 12 @ Trojans Club
Women - Hampshire Under 16 Division 1
10:30Trojans Under 16 v Bournemouth Under 16 @ Trojans Club
13:30Winchester Under 16 v Fareham Under 16 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
14:15Aldershot and Farnham Under 16 v Yateley Under 16 @ Heath End School
12:45Andover Under 16 v Alton Under 16 (2) @ John Hanson School
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
10:45Romsey Under 16 v Gosport Borough Under 16 @ Romsey Community School
10:45Southampton Under 16 v New Forest Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Under 12 Division 1
12:00Alton Under 12 v Trojans Under 12 @ Amery Hill School
10:30Bournemouth Under 12 v Winchester Under 12 @ Chapel Gate (Near Airport)
10:00Fareham Under 12 v Salisbury Under 12 @ Henry Cort School
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
12:45Aldershot and Farnham Under 12 v Petersfield Under 12 @ Heath End School
10:30Alton Under 12 (2) v Camberley & Farnborough Under 12 @ Amery Hill School
12:00Basingstoke Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 (2) @ Down Grange
10:45Haslemere Under 12 v Andover Under 12 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
13:00Yateley Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
14:15Andover Under 12 (2) v Chichester Under 12 @ John Hanson School
11:30Havant Under 12 v Trojans Under 12 (2) @ Havant College
13:00New Forest Under 12 v Romsey Under 12 @ Lymington Health and Leisure Centre
14:30Salisbury Under 12 (2) v Gosport Borough Under 12 @ South Wilts Sports Ground
10:45Southampton Under 12 v Winchester Under 12 (2) @ Sports Centre - Pitch 2
Tuesday 22nd October 2019
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkJason Horne, David Lane, Lee McEvoy (umpires)
Wednesday 23rd October 2019
Men - Club Friendlies
15:30University of Winchester v Bath University 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar EndPhil Gibbs, Rob Stamp (umpires)
Mixed - Hampshire Sixth Form Colleges Mixed Hockey League
14:00Alton College v Barton Peveril College @ Amery Hill SchoolGraham Beck, Mark Cowell, Alasdair West (umpires)
Mixed - AoC Competitions - AoC National Mixed Cup, 1st round
13:00Brockenhurst College v College of Richard Collyer, Horsham @ Brockenhurst CollegeDes Legg, Peter Storr (umpires)
Women - British Universities - BUCS Cup: ICG Western Conference Cup
13:00University of Winchester 2 v Bath Spa University @ Winchester Sports Stadium, Bar EndDavid Adams, Nicholas Fielding, Stephen Downham (umpires)
Saturday 26th October 2019
Men - Hampshire/Surrey 1
13:30Fareham 2 v London Wayfarers 2 @ Henry Cort SchoolJason Holford, Des Legg (umpires) Ginette Tessier (umpire coach)
Men - Hampshire/Surrey 2
14:00Haslemere v Camberley & Farnborough @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Chris Butler, David Peebles (umpires)
13:30Southampton v Portsmouth @ Sports Centre - Pitch 1Phil Gibbs, Rick Raumann (umpires) Howard Pollard (assessor)
Men - Hampshire 1
11:45Basingstoke 2 v Gillingham @ Down GrangeGraham Beck, Chris Davey (umpires)
13:30Hamble v Petersfield @ Hamble SchoolMark Hansford, Alasdair West (umpires) Mike Ward (assessor)
11:00Havant 3 v Bournemouth 2 @ Havant CollegeOliver Brown, Nick Cane (umpires) Richard Wood (assessor) Stephen Downham (umpire coach)
14:30Salisbury v Winchester 2 @ South Wilts Sports GroundAndy Dunning, James Mead, Phil Gain (umpires) Phil Griffiths (umpire coach)
13:30Trojans 2 v Southampton University @ Trojans ClubAndy Gagen, Des Gover (umpires)
13:30Yateley v Fareham 3 @ Eversley Sports AssociationMike Robinson, Roy Woolley (umpires)
Men - Hampshire 2
13:00Alton v Havant 4 @ Eggars SchoolMike Boyne, Mark Cowell (umpires) Roy Holcombe (umpire coach)
13:30Bournemouth 3 v Trojans 3 @ Chapel Gate (Near Airport)Tim Clay, Jason Holcombe (umpires)
11:00Poole v Haslemere 2 @ Ashdown Leisure CentreNeil Fennell, Richard Stanley (umpires) Mick Renfrey (umpire coach)
15:00Southampton University 2 v Romsey @ Wide LaneMichael Duncan, Jenny Evans (umpires) Rowena Shepherd (umpire coach)
12:00Winchester 3 v Hamble 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar EndCharles Goodchild, Adam Swann (umpires)
Men - Hampshire 3
14:15Aldershot and Farnham 2 v Weymouth @ Heath End School
11:30Fareham 4 v Salisbury 2 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot v United Services Portsmouth @ Princes Avenue - Pitch 1
10:30Gosport v Haslemere 3 @ St Vincent College
12:30Portsmouth 2 v Southampton 2 @ University of Portsmouth
13:30Swanage and Wareham v Winchester 4 @ Purbeck Leisure Centre
Men - Hampshire 4
15:45Andover 2 v Basingstoke 3 @ John Hanson School
15:00Fareham 5 v Yateley 2 @ Henry Cort School
15:30Haslemere 4 v Wimborne Wayfarers @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:00New Forest v Southampton University 3 @ Brockenhurst College
12:30Romsey 2 v Chichester 4 @ Romsey Community School
15:00Trojans 4 v Bournemouth 4 @ Trojans Club
Men - Hampshire Division 5
10:15Basingstoke 4 v Fleet and Ewshot 2 @ Down Grange
12:00Gillingham 2 v Portsmouth 3 @ Gillingham School
12:30Havant 5 v Aldershot and Farnham 3 @ Havant College
14:00Petersfield 2 v Fareham 6 @ Dunhurst School
13:30Southampton University 4 v Salisbury 3 @ Wide Lane
15:00Winchester 5 v Southampton 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 9 South
10:30Lavant v Romsey 4 @ Chichester College of Arts & Technology
13:30New Forest 2 v Trojans 6 @ Brockenhurst College
12:30Poole Dolphins v Hamble 4 @ Ashdown Leisure Centre
12:15Portsmouth 5 v Gillingham 3 @ Admiral Lord Nelson School
16:00Salisbury 5 v Poole 3 @ South Wilts Sports Ground
Women - South Division 3A
13:00Salisbury v Southgate 2 @ South Wilts Sports GroundDavid Boyle, David Carter (umpires)
Women - South Division 3B
12:30Aldershot and Farnham v Havant @ Heath End SchoolMike Robson, Frankie Tierney (umpires)
12:00Southampton v Tulse Hill and Dulwich 2 @ Sports Centre - Pitch 1Jo Gordon, Howard Pollard (umpires) Andy Chrystie (umpire coach)
12:00Winchester v Barnes 2 @ King's School,Romsey RoadPaul Godfrey, Tam McHale (umpires)
Women - Hampshire Division 2
11:00Blandford and Sturminster Newton 2 v Southampton University @ Clayesmore Sports Centre
Women - Hampshire Division 6
12:00Southampton University 2 v Alton 3 @ Wide Lane
Sunday 27th October 2019
Men - EH Adult Competitions - Men’s Championship Tier 3 round 1
12:00Southampton v HaslemereTim Clay, Jason Holcombe (umpires) Elaine Spear (umpire coach)
Men - EH Junior Competitions - Boys u18
12:00Bournemouth Under 18 v Havant Under 18 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
Tuesday 29th October 2019
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Wednesday 30th October 2019
Men - British Universities - BUCS League: South Eastern Tier 1
15:00University of Portsmouth v Essex University @ University of PortsmouthJason Holcombe, Adam Swann (umpires) Howard Pollard (assessor)
Men - British Universities - BUCS League: Western Tier 2
13:00Bournemouth University v Solent University @ Chapel Gate (Near Airport)Phil Gibbs, Des Legg (umpires)
13:00Southampton University v Bath University 4 @ Wide LaneAaron Bennett, Lee McEvoy (umpires) Rob Stamp (umpire coach)
Men - Club Friendlies
13:00University of Winchester v Reading University 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar EndNicholas Fielding, Mike Robinson (umpires) Stephen Downham (umpire coach) Mike Robson (umpire coach)
Women - British Universities - BUCS League: ICG Premier South
14:30Southampton University v University College London @ Wide LaneDavid Boyle, Alasdair West (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG South Eastern Tier 1
13:00University of Portsmouth v Queen Mary University of London (Barts) @ University of PortsmouthChris Butler, Jason Holford (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG Western Tier 2
14:30Bournemouth University v Exeter University 4 @ Chapel Gate (Near Airport)Andy Chrystie, Paul Godfrey (umpires)
Women - British Universities - BUCS League: ICG Western Tier 4
16:00Solent University v Southampton University 4 @ Trojans ClubTim Clay, Charles Goodchild (umpires)
Saturday 2nd November 2019
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Oxted 3 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 2 v Sunbury and Walton Hawks @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15Aldershot and Farnham v Chichester 2 @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:15Andover v Haslemere @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v London Edwardians 2 @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
12:00Bournemouth 2 v Trojans 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Fareham 3 v Basingstoke 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Gillingham v Hamble @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Petersfield v Salisbury @ Dunhurst SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton University v Yateley @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Winchester 2 v Havant 3 @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:30Hamble 2 v Alton @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere 2 v Chichester 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 4 v Bournemouth 3 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Isle of Wight v Winchester 3 @ Smallbrook StadiumUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Romsey v Poole @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Trojans 3 v Southampton University 2 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
15:30Haslemere 3 v Portsmouth 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
13:00Salisbury 2 v Aldershot and Farnham 2 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 2 v Fleet and Ewshot @ Sports Centre - Pitch 1
12:30United Services Portsmouth v Swanage and Wareham @ Burnaby Road Pitch 1
13:00Weymouth v Gosport @ Weymouth Hockey Club
13:30Winchester 4 v Fareham 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
15:00Basingstoke 3 v Haslemere 4 @ Down Grange
15:00Bournemouth 4 v Fareham 5 @ Chapel Gate (Near Airport)
15:00Southampton University 3 v Romsey 2 @ Wide Lane
13:30Wimborne Wayfarers v New Forest @ Queen Elizabeth Leisure Centre
15:00Yateley 2 v Andover 2 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
16:00Aldershot and Farnham 3 v Basingstoke 4 @ Heath End School
15:00Fareham 6 v Gillingham 2 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot 2 v Petersfield 2 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:00Portsmouth 3 v Southampton University 4 @ University of Portsmouth
12:00Salisbury 3 v Winchester 5 @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
15:00Southampton 3 v Havant 5 @ Sports Centre - Pitch 1
Men - Hampshire Division 6
13:00Alton 2 v Romsey 3 @ Eggars School
10:00Camberley & Farnborough 3 v Alton 3 @ Kings International College
14:45Eastleigh v Andover 3 @ Thornden School
12:15Gosport 2 v Yateley 3 @ St Vincent College
11:00Poole 2 v Trojans 5 @ Ashdown Leisure Centre
Men - Hampshire Division 7
14:30Alton 4 v Tadley @ Eggars School
15:30Haslemere 5 v Fleet and Ewshot 3 @ Bohunt School
10:00Havant 6 v Southampton 4 @ Havant College
14:30Salisbury 4 v Hamble 3 @ South Wilts Sports Ground
12:00Winchester 6 v Southampton University 5 @ King's School,Romsey Road
Men - Hampshire Division 8
16:30Fareham 8 v United Services Portsmouth 2 @ Henry Cort School
14:30Petersfield 3 v Portsmouth 4 @ Dunhurst School
15:00Southampton Otters v Isle of Wight 2 @ Sports Centre - Pitch 1
15:00Wimborne Wayfarers 2 v Alton 5 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
12:00Yateley 4 v Bournemouth 5 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 North
14:30Aldershot and Farnham 5 v Fleet and Ewshot 5 @ Princes Avenue - Pitch 1
16:30Basingstoke 5 v Aldershot and Farnham 6 @ Down Grange
12:30Fleet and Ewshot 4 v Alton 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
13:30Yateley 5 (Flames) v Camberley & Farnborough 4 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
15:30Gillingham 3 v Salisbury 5 @ Gillingham School
10:30Hamble 4 v Portsmouth 5 @ Hamble School
14:30Poole 3 v New Forest 2 @ Ashdown Leisure Centre
14:00Romsey 4 v Poole Dolphins @ Romsey Community School
13:30Swanage and Wareham 2 v Lavant @ Purbeck Leisure Centre
Women - South Division 3B
11:45Fareham v Aldershot and Farnham @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Lewes @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Havant v Southampton @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
13:30Basingstoke 2 v Bournemouth 3 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Blandford and Sturminster Newton v New Forest @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 2 v Andover @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Fleet and Ewshot v Southampton 2 @ Princes Avenue - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Romsey v Portsmouth @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:00Trojans 3 v Havant 2 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
12:30Aldershot and Farnham 2 v Fareham 2 @ Heath End School
10:30Eastleigh v Alton @ Thornden School
12:00Hamble v Winchester 2 @ Hamble School
10:30Havant 3 v Isle of Wight @ Burnaby Road Pitch 1
10:00Salisbury 2 v Wimborne Wayfarers @ South Wilts Sports Ground
10:30Yateley v Basingstoke 3 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
10:15Basingstoke 4 v Southampton University @ Down Grange
10:30Gosport Borough v Blandford and Sturminster Newton 2 @ St Vincent College
11:00New Forest 2 v Romsey 2 @ Brockenhurst College
10:45Portsmouth 2 v Havant 4 @ Admiral Lord Nelson School
10:30Waterside v Trojans 4 @ Sports Centre - Pitch 2
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Haslemere 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
12:45Andover 2 v United Services Portsmouth @ John Hanson School
10:30Bournemouth 4 v Aldershot and Farnham 3 @ Canford School - Pitch A
10:00Fareham 3 v Hamble 2 @ Henry Cort School
12:30Poole v Salisbury 3 @ Ashdown Leisure Centre
12:00Southampton 3 v Yateley 2 @ Sports Centre - Pitch 1
10:30Winchester 3 v Petersfield @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
10:45Aldershot and Farnham 4 v Fleet and Ewshot 2 @ Heath End School
10:30Haslemere 3 v West Meon @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
12:30Isle of Wight 2 v Romsey 3 @ Smallbrook Stadium
11:00Petersfield 2 v Bournemouth 5 @ Dunhurst School
12:15Portsmouth 3 v Winchester 4 @ Admiral Lord Nelson School
15:00Swanage and Wareham v Southampton 4 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 5
15:15Chichester 4 v IBM Nomads @ Kingsham Field, Chichester High School
12:00Haslemere 4 v Eastleigh 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
11:30Salisbury 4 v Alton 2 @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 5 v Salisbury 5 @ Sports Centre - Pitch 2
16:30Trojans 5 v Basingstoke 5 @ Thornden School
16:30Yateley 3 v Portsmouth 4 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
11:30Alton 3 v Yateley 4 @ Eggars School
16:30Havant 5 v Gosport Borough 2 @ Havant College
12:30New Forest 3 v Fleet and Ewshot 3 @ Brockenhurst College
13:30Southampton University 2 v Haslemere 5 @ Wide Lane
10:30Winchester Tigers v Basingstoke 6 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 7
12:45Basingstoke 7 v Trojans 6 @ Thornden School
10:45Fleet and Ewshot 5 v Aldershot and Farnham 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
14:00Isle of Wight 3 v Fleet and Ewshot 4 @ Smallbrook StadiumKirsty Fraser (umpire) Elaine Spear (level one assessor)
15:15Portsmouth 5 v Poole 2 @ Admiral Lord Nelson School
15:30Romsey 4 v Hamble 3 @ Romsey Community School
Sunday 3rd November 2019
Men - Wessex Under 16 Division 2
12:45Aldershot and Farnham Under 16 v Winchester Under 16 (2) @ Heath End School
12:45Andover Under 16 v Woking Under 16 @ John Hanson School
14:45Camberley & Farnborough Under 16 v Alton Under 16 @ Kings International College
13:00New Forest Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ Lymington Health and Leisure Centre
12:30Romsey Under 16 v Basingstoke Under 16 @ Romsey Community School
13:00Yateley Under 16 v Portsmouth Under 16 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
13:45Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Basingstoke Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:45Hamble Under 14 v Salisbury Under 14 @ Hamble School
10:15Portsmouth Under 14 v Southampton Under 14 @ University of Portsmouth
10:45Romsey Under 14 v New Forest Under 14 @ Romsey Community School
10:30Winchester Under 14 (2) v Bournemouth Under 14 @ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 12 v Woking Under 12 @ Heath End School
10:30Alton Under 12 v Basingstoke Under 12 @ Eggars School
13:30Camberley & Farnborough Under 12 v Yateley Under 12 @ Kings International College
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
11:15Andover Under 12 v Romsey Under 12 @ John Hanson School
10:45Southampton Under 12 v Bournemouth Under 12 @ Sports Centre - Pitch 2
15:00Trojans Under 12 (2) v Salisbury Under 12 @ Trojans Club
Women - Hampshire Under 18 Division 1
10:15Alton Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18 @ Amery Hill School
Women - Hampshire Under 16 Division 1
12:15Petersfield Under 16 v Alton Under 16 @ Dunhurst School
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
14:15Aldershot and Farnham Under 16 v Andover Under 16 @ Heath End School
12:00Basingstoke Under 16 v Alton Under 16 (2) @ Down Grange
14:30Yateley Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
12:00Alton Under 14 (2) v Haslemere Under 14 @ Eggars School
Tuesday 5th November 2019
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Thursday 7th November 2019
Men - EH Junior Competitions - National U18 Boys Championship Tier 1: League Fixture
16:30Peter Symond's College Under 18 v Marlborough College Under 18 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Schools Qualifier - U16 Girls
14:00(Organised by Portsmouth Grammar School) @ Mountbatten CentreJason Holcombe, Jason Horne, Kevan Tate (umpires)
Friday 8th November 2019
Women - Schools - Hampshire U14 Trophy
@ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Schools Qualifier - U18 Girls
14:00(Organised by Portsmouth Grammar School) @ Mountbatten CentreJason Holcombe, Jason Horne, David Lane, Kevan Tate (umpires)
Saturday 9th November 2019
Men - Hampshire/Surrey 1
13:30Fareham 2 v Teddington 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15Aldershot and Farnham v Surrey Spartans @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Southampton v Camberley & Farnborough @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
10:15Basingstoke 2 v Southampton University @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble v Fareham 3 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 3 v Trojans 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:30Salisbury v Gillingham @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Winchester 2 v Petersfield @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Yateley v Bournemouth 2 @ Eversley Sports AssociationUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00Alton v Isle of Wight @ Eggars SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Bournemouth 3 v Hamble 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere 2 v Romsey @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Poole v Trojans 3 @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton University 2 v Havant 4 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
15:00Fareham 4 v Aldershot and Farnham 2 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot v Haslemere 3 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:15Gosport v Salisbury 2 @ St Vincent College
14:00Portsmouth 2 v Weymouth @ University of Portsmouth
11:30Swanage and Wareham v Southampton 2 @ Purbeck Leisure Centre
13:30Winchester 4 v United Services Portsmouth @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
14:15Andover 2 v Bournemouth 4 @ John Hanson School
11:45Basingstoke 3 v Yateley 2 @ Down Grange
16:30Fareham 5 v Chichester 4 @ Henry Cort School
12:00Haslemere 4 v New Forest @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
12:30Romsey 2 v Wimborne Wayfarers @ Romsey Community School
16:30Trojans 4 v Southampton University 3 @ Sports Centre - Pitch 2
Men - Hampshire Division 5
12:00Gillingham 2 v Fleet and Ewshot 2 @ Gillingham School
14:30Havant 5 v Basingstoke 4 @ Burnaby Road Pitch 1
14:45Petersfield 2 v Aldershot and Farnham 3 @ Dunhurst School
10:30Southampton 3 v Salisbury 3 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Southampton University 4 v Fareham 6 @ Wide Lane
15:00Winchester 5 v Portsmouth 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
11:30Alton 3 v Poole 2 @ Eggars School
12:45Andover 3 v Trojans 5 @ John Hanson School
15:00Eastleigh v Gosport 2 @ Sports Centre - Pitch 1
15:30Romsey 3 v Camberley & Farnborough 3 @ Romsey Community School
10:30Yateley 3 v Alton 2 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
12:30Fleet and Ewshot 3 v Alton 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
16:30Hamble 3 v Winchester 6 @ Hamble School
16:00Havant 6 v Haslemere 5 @ Havant College
15:00Southampton 4 v Southampton University 5 @ Sports Centre - Pitch 1
10:15Tadley v Salisbury 4 @ Bradfield College
Men - Hampshire Division 8
14:30Alton 5 v Isle of Wight 2 @ Eggars School
16:15Petersfield 3 v Southampton Otters @ Dunhurst School
12:15Portsmouth 4 v Bournemouth 5 @ Admiral Lord Nelson School
12:30United Services Portsmouth 2 v Yateley 4 @ Burnaby Road Pitch 1
13:30Wimborne Wayfarers 2 v Fareham 8 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 9 North
10:45Aldershot and Farnham 6 v Yateley 5 (Flames) @ Heath End School
15:45Andover 4 v Basingstoke 5 @ John Hanson School
16:00Basingstoke 6 v Alton 6 @ Thornden School
16:00Camberley & Farnborough 4 v Aldershot and Farnham 5 @ Kings International College
15:30Fleet and Ewshot 5 v Fleet and Ewshot 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
12:30New Forest 2 v Gillingham 3 @ Brockenhurst College
14:00Poole Dolphins v Swanage and Wareham 2 @ Ashdown Leisure Centre
15:30Portsmouth 5 v Romsey 4 @ University of Portsmouth
11:30Salisbury 5 v Hamble 4 @ South Wilts Sports Ground
16:30Trojans 6 v Poole 3 @ Sports Centre - Pitch 2
Women - South Division 3A
13:00Salisbury v West Hampstead @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
12:30Aldershot and Farnham v Horsham 2 @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton v Fareham @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester v Havant @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
11:15Andover v Trojans 3 @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 3 v Blandford and Sturminster Newton @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Fleet and Ewshot v Bournemouth 2 @ Princes Avenue - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 2 v Romsey @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Basingstoke 2 @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton 2 v New Forest @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
11:00Alton v Fareham 2 @ Amery Hill School
12:45Basingstoke 3 v Hamble @ Thornden School
10:30Eastleigh v Salisbury 2 @ Thornden School
12:00Isle of Wight v Aldershot and Farnham 2 @ Smallbrook Stadium
12:00Wimborne Wayfarers v Yateley @ Queen Elizabeth Leisure Centre
10:15Winchester 2 v Havant 3 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:00Blandford and Sturminster Newton 2 v Portsmouth 2 @ Clayesmore Sports Centre
10:00Havant 4 v Waterside @ Havant College
11:00New Forest 2 v Gosport Borough @ Brockenhurst College
10:30Romsey 2 v Haslemere 2 @ Romsey Community School
12:00Southampton University v Wimborne Wayfarers 2 @ Wide Lane
16:30Trojans 4 v Basingstoke 4 @ Trojans Club
Women - Hampshire Division 3
16:00Aldershot and Farnham 3 v Winchester 3 @ Heath End School
11:30Fareham 3 v Bournemouth 4 @ Henry Cort School
12:00Hamble 2 v United Services Portsmouth @ Hamble School
13:15Petersfield v Southampton 3 @ Dunhurst School
10:00Salisbury 3 v Andover 2 @ South Wilts Sports Ground
12:00Yateley 2 v Poole @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
15:00Bournemouth 5 v Aldershot and Farnham 4 @ Chapel Gate (Near Airport)
14:00Haslemere 3 v Isle of Wight 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
14:00Romsey 3 v Swanage and Wareham @ Romsey Community School
12:00Southampton 4 v Portsmouth 3 @ Sports Centre - Pitch 2
10:30West Meon v Fleet and Ewshot 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
12:00Winchester 4 v Petersfield 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
12:30Alton 2 v Trojans 5 @ Amery Hill School
15:45Basingstoke 5 v Chichester 4 @ Down Grange
13:45IBM Nomads v Southampton 5 @ Admiral Lord Nelson School
10:45Portsmouth 4 v Eastleigh 2 @ Admiral Lord Nelson School
11:30Salisbury 5 v Haslemere 4 @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
15:00Yateley 3 v Salisbury 4 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
14:00Fleet and Ewshot 3 v Yateley 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Gosport Borough 2 v Alton 3 @ St Vincent College
15:30Haslemere 5 v Winchester Tigers @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
14:00New Forest 3 v Southampton University 2 @ Brockenhurst College
13:00Swanage and Wareham 2 v Havant 5 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 7
14:30Aldershot and Farnham 5 v Portsmouth 5 @ Princes Avenue - Pitch 1
10:45Fleet and Ewshot 4 v Romsey 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Hamble 3 v Fleet and Ewshot 5 @ Hamble School
12:30Poole 2 v Basingstoke 7 @ Ashdown Leisure Centre
10:00Trojans 6 v Isle of Wight 3 @ Trojans Club
Sunday 10th November 2019
Men - Wessex Under 18 Easterbrook Cup - Quarter Finals
Aldershot and Farnham Under 18 v Winchester Under 18 @ Heath End School
Bournemouth Under 18 v Fareham Under 18 @ Chapel Gate (Near Airport)
13:00Salisbury Under 18 v Fleet and Ewshot Under 18 @ South Wilts Sports Ground
14:45Woking Under 18 v Havant Under 18 @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 16 Division 1
15:45Havant Under 16 v Fareham Under 16 @ Havant College
14:00Poole Under 16 v Winchester Under 16 @ Ashdown Leisure Centre
10:30Trojans Under 16 (2) v Trojans Under 16 @ Trojans Club
Men - Wessex Under 16 Division 2
12:00Alton Under 16 v Yateley Under 16 @ Eggars School
15:00Basingstoke Under 16 v Andover Under 16 @ Down Grange
13:45Fleet and Ewshot Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:45Southampton Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
12:00Winchester Under 16 (2) v Romsey Under 16 @ King's School,Romsey Road
14:30Woking Under 16 v New Forest Under 16 @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 14 Cup - Round 1
10:30Alton Under 14 v Trojans Under 14 @ Amery Hill School
11:30Fareham Under 14 v Havant Under 14 @ Henry Cort School
Men - Wessex Under 12 Division 1
13:30Trojans Under 12 v Chichester Under 12 @ Trojans Club
12:30Winchester Under 12 v Fareham Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:45Hamble Under 12 v Portsmouth Under 12 @ Hamble School
10:45Haslemere Under 12 v Gosport Borough Under 12 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:15Petersfield Under 12 v Havant Under 12 @ Churcher's College
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
13:45Aldershot and Farnham Under 12 v Winchester Under 12 (2) @ Princes Avenue - Pitch 1
14:30Yateley Under 12 v Basingstoke Under 12 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
15:45Andover Under 12 v Trojans Under 12 (2) @ John Hanson School
12:00Bournemouth Under 12 v Salisbury Under 12 @ Chapel Gate (Near Airport)
10:45Romsey Under 12 v New Forest Under 12 @ Romsey Community School
Women - Hampshire Under 18 Club Cup - Quarter Finals
Alton Under 18 v Winchester Under 18 @ Eggars School
12:45Andover Under 18 v Bournemouth Under 18 @ John Hanson School
13:00Fareham Under 18 v Fleet and Ewshot Under 18 @ Henry Cort School
12:00Trojans Under 18 v Romsey Under 18 @ Trojans Club
Women - Hampshire Under 16 Division 1
13:30Alton Under 16 v Winchester Under 16 @ Amery Hill School
13:30Bournemouth Under 16 v Petersfield Under 16 @ Chapel Gate (Near Airport)
10:00Fareham Under 16 v Trojans Under 16 @ Henry Cort School
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
12:00Alton Under 16 (2) v Fleet and Ewshot Under 16 @ Amery Hill School
13:30Basingstoke Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16 @ Down Grange
Camberley & Farnborough Under 16 v Andover Under 16 @ Kings International College
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
12:00Gosport Borough Under 16 v Southampton Under 16 @ St Vincent College
14:15Havant Under 16 v Romsey Under 16 @ Havant College
11:30New Forest Under 16 v Isle of Wight Under 16 @ Brockenhurst College
Women - Hampshire Under 14 Club Cup - Round 1
12:45Aldershot and Farnham Under 14 v Havant Under 14 @ Heath End School
11:15Andover Under 14 v Fareham Under 14 @ John Hanson School
12:00Basingstoke Under 14 v Bournemouth Under 14 @ Down Grange
10:45Haslemere Under 14 v Romsey Under 14 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:30Isle of Wight Under 14 v Alton Under 14 @ Smallbrook Stadium
14:30New Forest Under 14 v Salisbury Under 14 @ Lymington Health and Leisure Centre
11:10Petersfield Under 14 v Trojans Under 14 @ Dunhurst School
13:30Winchester Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 12 Division 1
13:00Salisbury Under 12 v Bournemouth Under 12 @ South Wilts Sports Ground
15:00Trojans Under 12 v Fareham Under 12 @ Trojans Club
10:30Winchester Under 12 v Alton Under 12 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
10:45Aldershot and Farnham Under 12 (2) v Haslemere Under 12 @ Princes Avenue - Pitch 1
10:30Alton Under 12 (2) v Yateley Under 12 @ Eggars School
14:15Andover Under 12 v Camberley & Farnborough Under 12 @ John Hanson School
12:15Fleet and Ewshot Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Princes Avenue - Pitch 2
12:30Petersfield Under 12 v Basingstoke Under 12 @ Dunhurst School
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
12:15Chichester Under 12 v Salisbury Under 12 (2) @ Kingsham Field, Chichester High School
10:00Gosport Borough Under 12 v Southampton Under 12 @ St Vincent College
13:00New Forest Under 12 v Andover Under 12 (2) @ Lymington Health and Leisure Centre
09:00Trojans Under 12 (2) v Romsey Under 12 @ Trojans Club
11:00Winchester Under 12 (2) v Havant Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Tuesday 12th November 2019
Women - Schools - Hampshire U13 In 2 Hockey
@ Sports Centre - Pitch 1
Women - Schools - Hampshire U11 In 2 Hockey
@ Sports Centre - Pitch 1
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Wednesday 13th November 2019
Men - British Universities - BUCS League: Western Tier 2
16:00Southampton University 2 v Solent University @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
Thursday 14th November 2019
Men - Hampshire Schools Qualifier - U18 Boys
14:00(Organised by Portsmouth Grammar School) @ Mountbatten CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
Friday 15th November 2019
Women - Schools - Hampshire U16 Trophy
@ Sports Centre - Pitch 1
Saturday 16th November 2019
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Barnes @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 2 v Spencer 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
11:15Andover v Southampton @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Old Cranleighans 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Aldershot and Farnham @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
12:00Bournemouth 2 v Basingstoke 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Fareham 3 v Salisbury @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Gillingham v Winchester 2 @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Petersfield v Havant 3 @ Dunhurst SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton University v Hamble @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Trojans 2 v Yateley @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:30Hamble 2 v Southampton University 2 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 4 v Poole @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Isle of Wight v Bournemouth 3 @ Smallbrook StadiumUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Romsey v Chichester 3 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Trojans 3 v Haslemere 2 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester 3 v Alton @ Winchester Sports Stadium, Bar EndUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15Aldershot and Farnham 2 v Gosport @ Heath End School
15:30Haslemere 3 v Swanage and Wareham @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
13:00Salisbury 2 v Portsmouth 2 @ South Wilts Sports Ground
13:30Southampton 2 v Winchester 4 @ Sports Centre - Pitch 1
12:30United Services Portsmouth v Fareham 4 @ Burnaby Road Pitch 1
13:00Weymouth v Fleet and Ewshot @ Weymouth Hockey Club
Men - Hampshire 4
15:00Bournemouth 4 v Basingstoke 3 @ Chapel Gate (Near Airport)
12:00New Forest v Romsey 2 @ Lymington Health and Leisure Centre
12:00Southampton University 3 v Fareham 5 @ Wide Lane
13:30Wimborne Wayfarers v Trojans 4 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
16:30Yateley 2 v Haslemere 4 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
16:00Aldershot and Farnham 3 v Gillingham 2 @ Heath End School
14:30Basingstoke 4 v Petersfield 2 @ Thornden School
10:00Fareham 6 v Winchester 5 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot 2 v Southampton University 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:00Portsmouth 3 v Southampton 3 @ University of Portsmouth
14:30Salisbury 3 v Havant 5 @ South Wilts Sports Ground
Men - Hampshire Division 6
11:00Alton 2 v Eastleigh @ Amery Hill School
14:15Andover 3 v Gosport 2 @ John Hanson School
10:00Camberley & Farnborough 3 v Yateley 3 @ Kings International College
12:30Poole 2 v Romsey 3 @ Ashdown Leisure Centre
16:30Trojans 5 v Alton 3 @ Trojans Club
Men - Hampshire Division 7
13:00Alton 4 v Havant 6 @ Eggars School
16:00Salisbury 4 v Fleet and Ewshot 3 @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 4 v Haslemere 5 @ Sports Centre - Pitch 1
15:00Southampton University 5 v Hamble 3 @ Wide Lane
12:00Winchester 6 v Tadley @ King's School,Romsey Road
Men - Hampshire Division 8
13:30Bournemouth 5 v United Services Portsmouth 2 @ Ballard School
14:00Fareham 8 v Isle of Wight 2 @ St Vincent College
14:30Petersfield 3 v Alton 5 @ Dunhurst School
15:30Portsmouth 4 v Southampton Otters @ University of Portsmouth
13:30Yateley 4 v Wimborne Wayfarers 2 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 North
14:30Aldershot and Farnham 5 v Aldershot and Farnham 6 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:30Alton 6 v Fleet and Ewshot 5 @ Eggars School
15:45Basingstoke 6 v Basingstoke 5 @ Down Grange
12:30Fleet and Ewshot 4 v Camberley & Farnborough 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
12:00Yateley 5 (Flames) v Andover 4 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
12:00Gillingham 3 v Trojans 6 @ Gillingham School
10:30Hamble 4 v New Forest 2 @ Hamble School
12:15Lavant v Poole Dolphins @ Kingsham Field, Chichester High School
14:00Romsey 4 v Salisbury 5 @ Romsey Community School
13:30Swanage and Wareham 2 v Portsmouth 5 @ Purbeck Leisure Centre
Women - South Division 3B
11:45Fareham v Winchester @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Haslemere v Old Georgians @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Havant v Hailsham @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
12:45Basingstoke 2 v Havant 2 @ Thornden SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Blandford and Sturminster Newton v Portsmouth @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 2 v Southampton 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:30New Forest v Bournemouth 3 @ Lymington Health and Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Romsey v Andover @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Trojans 3 v Fleet and Ewshot @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
12:30Aldershot and Farnham 2 v Winchester 2 @ Heath End School
15:00Fareham 2 v Isle of Wight @ Henry Cort School
12:00Hamble v Wimborne Wayfarers @ Hamble School
10:00Havant 3 v Basingstoke 3 @ Havant College
10:00Salisbury 2 v Alton @ South Wilts Sports Ground
10:30Yateley v Eastleigh @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
16:00Basingstoke 4 v Havant 4 @ Thornden School
10:30Gosport Borough v Romsey 2 @ St Vincent College
14:00Haslemere 2 v Southampton University @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
10:45Portsmouth 2 v New Forest 2 @ Admiral Lord Nelson School
10:30Waterside v Blandford and Sturminster Newton 2 @ Sports Centre - Pitch 2
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Trojans 4 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
12:45Andover 2 v Yateley 2 @ John Hanson School
10:30Bournemouth 4 v Hamble 2 @ Canford School - Pitch A
11:00Poole v Petersfield @ Ashdown Leisure Centre
12:00Southampton 3 v Aldershot and Farnham 3 @ Sports Centre - Pitch 1
11:00United Services Portsmouth v Salisbury 3 @ Burnaby Road Pitch 1
10:30Winchester 3 v Fareham 3 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
10:45Aldershot and Farnham 4 v Winchester 4 @ Heath End School
12:30Fleet and Ewshot 2 v Bournemouth 5 @ Princes Avenue - Pitch 1
10:00Isle of Wight 2 v West Meon @ Smallbrook Stadium
11:00Petersfield 2 v Southampton 4 @ Dunhurst School
13:45Portsmouth 3 v Romsey 3 @ Admiral Lord Nelson School
15:00Swanage and Wareham v Haslemere 3 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 5
15:15Chichester 4 v Alton 2 @ Kingsham Field, Chichester High School
10:30Eastleigh 2 v Salisbury 5 @ Thornden School
12:00Haslemere 4 v IBM Nomads @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:30Salisbury 4 v Portsmouth 4 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 5 v Basingstoke 5 @ Sports Centre - Pitch 1
12:00Trojans 5 v Yateley 3 @ Trojans Club
Women - Hampshire Division 6
11:30Alton 3 v Swanage and Wareham 2 @ Eggars School
14:30Havant 5 v Basingstoke 6 @ Burnaby Road Pitch 1
13:30Southampton University 2 v Fleet and Ewshot 3 @ Wide Lane
10:30Winchester Tigers v New Forest 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
15:00Yateley 4 v Gosport Borough 2 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 7
10:15Basingstoke 7 v Aldershot and Farnham 5 @ Down Grange
10:45Fleet and Ewshot 4 v Trojans 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
14:00Poole 2 v Isle of Wight 3 @ Ashdown Leisure Centre
15:15Portsmouth 5 v Hamble 3 @ Admiral Lord Nelson School
15:30Romsey 4 v Fleet and Ewshot 5 @ Romsey Community School
Sunday 17th November 2019
Men - EH Adult Competitions - Masters O40 Tier 2
14:00Basingstoke Vets v Taunton Vale Vets @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - EH Adult Competitions - O60 Cup Tier I
13:30Trojans Veterans (Troopers 2) v Somerset & Wilts @ Wellington Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - EH Adult Competitions - O60’s Tier 1 Championship - Round 1
14:15Southampton Vintage v Devon and Cornwall B @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - EH Adult Competitions - Tier 2
12:30Poole v Westbury and United Banks @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Wessex Under 14 Division 1
15:00Trojans Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 @ Trojans Club
12:15Chichester Under 14 v Trojans Under 14 (2) @ Kingsham Field, Chichester High School
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
12:00Basingstoke Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 @ Down Grange
15:15Camberley & Farnborough Under 14 v Yateley Under 14 @ Kings International College
14:00Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Petersfield Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:45Haslemere Under 14 v Andover Under 14 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
14:30New Forest Under 14 v Bournemouth Under 14 @ Lymington Health and Leisure Centre
10:15Portsmouth Under 14 v Winchester Under 14 (2) @ University of Portsmouth
10:45Romsey Under 14 v Hamble Under 14 @ Romsey Community School
13:45Southampton Under 14 v Salisbury Under 14 @ Sports Centre - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 1
15:30Fleet and Ewshot Under 12 v Winchester Under 12 @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
15:00Woking Under 12 v Basingstoke Under 12 @ Wishbone Way
Women - EH Adult Competitions - Investec Tier 2 Women’s Championship
12:00Havant v Winchester @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
16:00Yateley Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 14 Division 1
12:00Alton Under 14 v Trojans Under 14 @ Amery Hill School
12:30Bournemouth Under 14 v Petersfield Under 14 @ Chapel Gate (Near Airport)
11:30Fareham Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 @ Henry Cort School
13:30Winchester Under 14 v New Forest Under 14 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
12:45Aldershot and Farnham Under 14 v Haslemere Under 14 @ Heath End School
11:15Andover Under 14 v Basingstoke Under 14 @ John Hanson School
15:15Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Aldershot and Farnham Under 14 (2) @ Princes Avenue - Pitch 1
14:30Yateley Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
11:30Isle of Wight Under 14 v Havant Under 14 @ Smallbrook Stadium
13:00New Forest Under 14 (2) v Winchester Under 14 (2) @ Lymington Health and Leisure Centre
13:00Salisbury Under 14 v Romsey Under 14 @ South Wilts Sports Ground
10:30Trojans Under 14 (2) v Portsmouth Under 14 @ Trojans Club
Tuesday 19th November 2019
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Wednesday 20th November 2019
Women - British Universities - BUCS League: ICG Premier South
13:00Southampton University v Cardiff University @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 23rd November 2019
Men - Hampshire/Surrey 1
13:30Fareham 2 v Reigate Priory @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15Aldershot and Farnham v Wanderers @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Southampton v Haslemere @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
11:45Basingstoke 2 v Trojans 2 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble v Bournemouth 2 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 3 v Yateley @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:15Petersfield v Gillingham @ Dunhurst SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:30Salisbury v Southampton University @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Winchester 2 v Fareham 3 @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:30Bournemouth 3 v Winchester 3 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere 2 v Havant 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Poole v Hamble 2 @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Romsey v Trojans 3 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton University 2 v Isle of Wight @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
11:30Fareham 4 v Gosport @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot v Salisbury 2 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:00Portsmouth 2 v Aldershot and Farnham 2 @ University of Portsmouth
11:30Swanage and Wareham v Weymouth @ Purbeck Leisure Centre
12:30United Services Portsmouth v Southampton 2 @ Burnaby Road Pitch 1
13:30Winchester 4 v Haslemere 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
14:15Andover 2 v Southampton University 3 @ John Hanson School
12:45Basingstoke 3 v Chichester 4 @ Thornden School
15:00Fareham 5 v Wimborne Wayfarers @ Henry Cort School
12:00Haslemere 4 v Romsey 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
15:00Trojans 4 v New Forest @ Trojans Club
15:00Yateley 2 v Bournemouth 4 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
12:00Gillingham 2 v Basingstoke 4 @ Gillingham School
16:00Havant 5 v Petersfield 2 @ Havant College
16:00Salisbury 3 v Portsmouth 3 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 3 v Fareham 6 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Southampton University 4 v Aldershot and Farnham 3 @ Wide Lane
15:00Winchester 5 v Fleet and Ewshot 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
11:00Alton 3 v Andover 3 @ Amery Hill School
14:45Eastleigh v Camberley & Farnborough 3 @ Thornden School
12:15Gosport 2 v Alton 2 @ St Vincent College
15:30Romsey 3 v Trojans 5 @ Romsey Community School
12:30Yateley 3 v Poole 2 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
12:30Fleet and Ewshot 3 v Winchester 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
16:30Hamble 3 v Southampton 4 @ Hamble School
15:30Haslemere 5 v Alton 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
14:30Havant 6 v Salisbury 4 @ Havant College
10:15Tadley v Southampton University 5 @ Bradfield College
Men - Hampshire Division 8
13:00Alton 5 v Southampton Otters @ Eggars School
14:00Isle of Wight 2 v Yateley 4 @ Smallbrook Stadium
16:15Petersfield 3 v Fareham 8 @ Dunhurst School
11:00United Services Portsmouth 2 v Portsmouth 4 @ Burnaby Road Pitch 1
13:30Wimborne Wayfarers 2 v Bournemouth 5 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 9 North
16:00Aldershot and Farnham 6 v Fleet and Ewshot 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:45Andover 4 v Aldershot and Farnham 5 @ John Hanson School
16:30Basingstoke 5 v Yateley 5 (Flames) @ Down Grange
14:30Camberley & Farnborough 4 v Alton 6 @ Kings International College
15:30Fleet and Ewshot 5 v Basingstoke 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
11:00New Forest 2 v Romsey 4 @ Brockenhurst College
14:00Poole 3 v Gillingham 3 @ Ashdown Leisure Centre
10:45Portsmouth 5 v Lavant @ Admiral Lord Nelson School
10:00Salisbury 5 v Swanage and Wareham 2 @ South Wilts Sports Ground
16:30Trojans 6 v Hamble 4 @ Trojans Club
Women - South Division 3A
13:00Salisbury v Wycombe @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
12:30Aldershot and Farnham v Old Georgians @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton v Lewes @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester v Horsham 2 @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
11:15Andover v Basingstoke 2 @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 2 v Trojans 3 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Fleet and Ewshot v Romsey @ Princes Avenue - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 2 v Blandford and Sturminster Newton @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v New Forest @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton 2 v Bournemouth 3 @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
11:30Alton v Isle of Wight @ Eggars School
10:15Basingstoke 3 v Aldershot and Farnham 2 @ Down Grange
10:30Eastleigh v Hamble @ Thornden School
11:30Salisbury 2 v Yateley @ South Wilts Sports Ground
12:00Wimborne Wayfarers v Havant 3 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
10:15Winchester 2 v Fareham 2 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:00Blandford and Sturminster Newton 2 v Basingstoke 4 @ Clayesmore Sports Centre
10:30Gosport Borough v Portsmouth 2 @ St Vincent College
10:00Havant 4 v Wimborne Wayfarers 2 @ Havant College
12:30New Forest 2 v Waterside @ Brockenhurst College
10:30Romsey 2 v Southampton University @ Romsey Community School
10:00Trojans 4 v Haslemere 2 @ Trojans Club
Women - Hampshire Division 3
16:00Aldershot and Farnham 3 v Poole @ Heath End School
15:00Bournemouth 4 v Winchester 3 @ Chapel Gate (Near Airport)
10:00Fareham 3 v Southampton 3 @ Henry Cort School
12:00Hamble 2 v Salisbury 3 @ Hamble School
14:45Petersfield v Andover 2 @ Dunhurst School
10:30Yateley 2 v United Services Portsmouth @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
12:00Haslemere 3 v Portsmouth 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
12:30Isle of Wight 2 v Swanage and Wareham @ Smallbrook Stadium
14:00Romsey 3 v Petersfield 2 @ Romsey Community School
12:00Southampton 4 v Aldershot and Farnham 4 @ Sports Centre - Pitch 2
10:30West Meon v Bournemouth 5 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
12:00Winchester 4 v Fleet and Ewshot 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
14:30Alton 2 v Southampton 5 @ Eggars School
13:30Basingstoke 5 v Haslemere 4 @ Down Grange
13:45IBM Nomads v Eastleigh 2 @ Admiral Lord Nelson School
12:15Portsmouth 4 v Salisbury 5 @ Admiral Lord Nelson School
10:30Salisbury 4 v Trojans 5 @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
12:00Yateley 3 v Chichester 4 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
15:00Basingstoke 6 v Alton 3 @ Down Grange
10:45Fleet and Ewshot 3 v Gosport Borough 2 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Haslemere 5 v Havant 5 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
10:30Southampton University 2 v Winchester Tigers @ Wide Lane
13:00Swanage and Wareham 2 v Yateley 4 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 7
14:30Aldershot and Farnham 5 v Isle of Wight 3 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:00Fleet and Ewshot 5 v Portsmouth 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Hamble 3 v Basingstoke 7 @ Hamble School
12:30Poole 2 v Fleet and Ewshot 4 @ Ashdown Leisure Centre
16:30Trojans 6 v Romsey 4 @ Thornden School
Sunday 24th November 2019
Men - Wessex Under 16 Division 1
11:30Fareham Under 16 v Trojans Under 16 (2) @ Henry Cort School
12:00Trojans Under 16 v Bournemouth Under 16 @ Trojans Club
12:00Winchester Under 16 v Havant Under 16 @ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 16 Division 2
11:15Andover Under 16 v Winchester Under 16 (2) @ John Hanson School
16:00Camberley & Farnborough Under 16 v Woking Under 16 @ Kings International College
14:30New Forest Under 16 v Basingstoke Under 16 @ Lymington Health and Leisure Centre
11:45Portsmouth Under 16 v Alton Under 16 @ University of Portsmouth
10:45Romsey Under 16 v Southampton Under 16 @ Romsey Community School
14:30Yateley Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
12:00Woking Under 14 v Alton Under 14 (2)
Men - Wessex Under 12 Division 1
12:15Chichester Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12 @ Kingsham Field, Chichester High School
10:30Trojans Under 12 v Winchester Under 12 @ Trojans Club
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:00Gosport Borough Under 12 v Petersfield Under 12 @ St Vincent College
10:45Hamble Under 12 v Haslemere Under 12 @ Hamble School
10:15Portsmouth Under 12 v Havant Under 12 @ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
10:30Alton Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Eggars School
14:45Camberley & Farnborough Under 12 v Woking Under 12 @ Kings International College
11:00Winchester Under 12 (2) v Yateley Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
13:00New Forest Under 12 v Bournemouth Under 12 @ Lymington Health and Leisure Centre
10:45Southampton Under 12 v Andover Under 12 @ Sports Centre - Pitch 2
13:30Trojans Under 12 (2) v Romsey Under 12 @ Trojans Club
Women - Hampshire Under 16 Division 1
12:00Alton Under 16 v Bournemouth Under 16 @ Eggars School
12:15Petersfield Under 16 v Fareham Under 16 @ Dunhurst School
13:30Winchester Under 16 v Trojans Under 16 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
12:45Aldershot and Farnham Under 16 v Alton Under 16 (2) @ Heath End School
13:45Fleet and Ewshot Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ Princes Avenue - Pitch 2
13:00Yateley Under 16 v Basingstoke Under 16 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
11:30Havant Under 16 v New Forest Under 16 @ Havant College
11:30Isle of Wight Under 16 v Gosport Borough Under 16 @ Smallbrook Stadium
12:30Romsey Under 16 v Southampton Under 16 @ Romsey Community School
Women - Hampshire Under 12 Division 1
10:30Bournemouth Under 12 v Alton Under 12 @ Chapel Gate (Near Airport)
10:00Fareham Under 12 v Winchester Under 12 @ Henry Cort School
13:00Salisbury Under 12 v Trojans Under 12 @ South Wilts Sports Ground
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 12 v Alton Under 12 (2) @ Heath End School
12:45Andover Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 (2) @ John Hanson School
12:00Basingstoke Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12 @ Down Grange
13:30Camberley & Farnborough Under 12 v Yateley Under 12 @ Kings International College
10:45Haslemere Under 12 v Petersfield Under 12 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
14:45Havant Under 12 v Gosport Borough Under 12 @ Havant College
14:15Romsey Under 12 v Andover Under 12 (2) @ Romsey Community School
14:30Salisbury Under 12 (2) v New Forest Under 12 @ South Wilts Sports Ground
10:45Southampton Under 12 v Chichester Under 12 @ Sports Centre - Pitch 2
15:00Trojans Under 12 (2) v Winchester Under 12 (2) @ Trojans Club
Monday 25th November 2019
Men - Trojans Indoor League
19:30(Organised by Trojans) @ King Edward VI School (Hill Lane)Umpires will be provided by Hampshire HUA
Tuesday 26th November 2019
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 30th November 2019
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Fareham 2 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 2 v Croydon & Old Whitgiftian @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
15:30Haslemere v London Edwardians 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Portsmouth v Chichester 2 @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
12:00Bournemouth 2 v Salisbury @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Fareham 3 v Petersfield @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Gillingham v Havant 3 @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton University v Winchester 2 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Trojans 2 v Hamble @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Yateley v Basingstoke 2 @ Eversley Sports AssociationUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00Alton v Bournemouth 3 @ Eggars SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble 2 v Haslemere 2 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 4 v Romsey @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Poole v Isle of Wight @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Trojans 3 v Chichester 3 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester 3 v Southampton University 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar EndUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15Aldershot and Farnham 2 v Fleet and Ewshot @ Heath End School
10:30Gosport v Portsmouth 2 @ St Vincent College
15:30Haslemere 3 v United Services Portsmouth @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
13:00Salisbury 2 v Swanage and Wareham @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 2 v Fareham 4 @ Sports Centre - Pitch 1
13:00Weymouth v Winchester 4 @ Weymouth Hockey Club
Men - Hampshire 4
15:00Bournemouth 4 v Haslemere 4 @ Chapel Gate (Near Airport)
12:30New Forest v Fareham 5 @ Brockenhurst College
13:00Romsey 2 v Trojans 4 @ Romsey Community School
13:30Southampton University 3 v Basingstoke 3 @ Wide Lane
13:30Wimborne Wayfarers v Andover 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 5
16:00Aldershot and Farnham 3 v Winchester 5 @ Heath End School
14:30Basingstoke 4 v Southampton University 4 @ Thornden School
15:00Fareham 6 v Salisbury 3 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot 2 v Southampton 3 @ Princes Avenue - Pitch 1
15:00Petersfield 2 v Gillingham 2 @ Dunhurst School
12:30Portsmouth 3 v Havant 5 @ University of Portsmouth
Men - Hampshire Division 6
11:30Alton 3 v Alton 2 @ Eggars School
12:45Andover 3 v Poole 2 @ John Hanson School
13:00Romsey 3 v Gosport 2 @ Romsey Community School
12:00Trojans 5 v Camberley & Farnborough 3 @ Trojans Club
15:00Yateley 3 v Eastleigh @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
12:30Fleet and Ewshot 3 v Havant 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
15:00Hamble 3 v Alton 4 @ Hamble School
15:00Southampton 4 v Winchester 6 @ Sports Centre - Pitch 1
15:00Southampton University 5 v Salisbury 4 @ Wide Lane
10:15Tadley v Haslemere 5 @ Bradfield College
Men - Hampshire Division 8
13:30Bournemouth 5 v Fareham 8 @ Ballard School
Isle of Wight 2 v Petersfield 3 @ Smallbrook Stadium
15:30Portsmouth 4 v Yateley 4 @ University of Portsmouth
12:30United Services Portsmouth 2 v Alton 5 @ Burnaby Road Pitch 1
15:00Wimborne Wayfarers 2 v Southampton Otters @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 9 North
14:30Aldershot and Farnham 6 v Andover 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:30Alton 6 v Aldershot and Farnham 5 @ Eggars School
15:45Basingstoke 6 v Fleet and Ewshot 4 @ Down Grange
16:00Camberley & Farnborough 4 v Basingstoke 5 @ Kings International College
14:00Fleet and Ewshot 5 v Yateley 5 (Flames) @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
10:30Hamble 4 v Poole 3 @ Hamble School
10:30Lavant v Salisbury 5 @ Chichester College of Arts & Technology
12:30Poole Dolphins v Portsmouth 5 @ Ashdown Leisure Centre
16:00Romsey 4 v Trojans 6 @ Romsey Community School
13:30Swanage and Wareham 2 v New Forest 2 @ Purbeck Leisure Centre
Women - South Division 3B
11:45Fareham v Barnes 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Aldershot and Farnham @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Havant v Tulse Hill and Dulwich 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
10:15Basingstoke 2 v Fleet and Ewshot @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Blandford and Sturminster Newton v Andover @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 3 v Portsmouth @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00New Forest v Havant 2 @ Brockenhurst CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Romsey v Bournemouth 2 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
16:30Trojans 3 v Southampton 2 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
12:30Aldershot and Farnham 2 v Wimborne Wayfarers @ Heath End School
10:00Fareham 2 v Basingstoke 3 @ Henry Cort School
12:00Hamble v Salisbury 2 @ Hamble School
14:30Havant 3 v Eastleigh @ Burnaby Road Pitch 1
Isle of Wight v Winchester 2 @ Smallbrook Stadium
13:30Yateley v Alton @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
12:45Basingstoke 4 v New Forest 2 @ Thornden School
12:00Haslemere 2 v Havant 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
10:45Portsmouth 2 v Romsey 2 @ Admiral Lord Nelson School
10:30Southampton University v Trojans 4 @ Wide Lane
10:30Waterside v Gosport Borough @ Sports Centre - Pitch 2
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Blandford and Sturminster Newton 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
14:15Andover 2 v Aldershot and Farnham 3 @ John Hanson School
11:00Poole v Fareham 3 @ Ashdown Leisure Centre
11:30Salisbury 3 v Yateley 2 @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 3 v Bournemouth 4 @ Sports Centre - Pitch 1
11:00United Services Portsmouth v Petersfield @ Burnaby Road Pitch 1
10:30Winchester 3 v Hamble 2 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
10:45Aldershot and Farnham 4 v Romsey 3 @ Heath End School
10:30Bournemouth 5 v Winchester 4 @ Canford School - Pitch A
12:30Fleet and Ewshot 2 v Southampton 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
13:30Petersfield 2 v Haslemere 3 @ Dunhurst School
12:15Portsmouth 3 v Isle of Wight 2 @ Admiral Lord Nelson School
15:00Swanage and Wareham v West Meon @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 5
12:00Chichester 4 v Salisbury 4 @ Chichester College of Arts & Technology
10:30Eastleigh 2 v Basingstoke 5 @ Thornden School
14:00Haslemere 4 v Alton 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
13:45Portsmouth 4 v Trojans 5 @ Admiral Lord Nelson School
10:00Salisbury 5 v IBM Nomads @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 5 v Yateley 3 @ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Division 6
11:00Alton 3 v Haslemere 5 @ Amery Hill School
12:15Gosport Borough 2 v Swanage and Wareham 2 @ St Vincent College
10:00Havant 5 v New Forest 3 @ Havant College
10:30Winchester Tigers v Fleet and Ewshot 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
12:00Yateley 4 v Basingstoke 6 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 7
16:30Basingstoke 7 v Fleet and Ewshot 5 @ Eversley Sports Association
10:45Fleet and Ewshot 4 v Aldershot and Farnham 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
Isle of Wight 3 v Hamble 3 @ Smallbrook Stadium
14:30Romsey 4 v Portsmouth 5 @ Romsey Community School
10:30Trojans 6 v Poole 2 @ Trojans Club
Sunday 1st December 2019
Men - Hampshire Open League Trophy - Round 1
Aldershot and Farnham 5 v Southampton 3 @ Princes Avenue - Pitch 1
Alton 4 v Southampton University 5 @ Amery Hill School
Basingstoke 4 v Gillingham 2 @ Down Grange
11:30Fleet and Ewshot 2 v Poole 2 @ Farnborough 6th Form College
13:00Petersfield 2 v Winchester 5 @ Dunhurst School
Southampton Otters v Hamble 3 @ Sports Centre - Pitch 1
United Services Portsmouth 2 v Andover 3 @ Burnaby Road Pitch 1
Men - Wessex Under 18 Division 1
12:45Aldershot and Farnham Under 18 v Fareham Under 18 @ Heath End School
10:15Portsmouth Under 18 v Havant Under 18 @ University of Portsmouth
13:15Woking Under 18 v Bournemouth Under 18 @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 16 Ashman Cup - Quarter Finals
Basingstoke Under 16 v Havant Under 16 @ Down Grange
13:00Fareham Under 16 v To be Decided @ Henry Cort School
Southampton Under 16 v Romsey Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
Winchester Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
12:45Andover Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 @ John Hanson School
10:30Basingstoke Under 14 v Haslemere Under 14 @ Down Grange
15:30Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Camberley & Farnborough Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 2
11:15Petersfield Under 14 v Woking Under 14 @ Churcher's College
13:00Yateley Under 14 v Alton Under 14 (2) @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:30Bournemouth Under 14 v Hamble Under 14 @ Chapel Gate (Near Airport)
13:00New Forest Under 14 v Portsmouth Under 14 @ Lymington Health and Leisure Centre
13:00Salisbury Under 14 v Romsey Under 14 @ South Wilts Sports Ground
10:45Southampton Under 14 v Winchester Under 14 (2) @ Sports Centre - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
11:30Woking Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Wishbone Way
Women - Hampshire Cup - Round 1
Salisbury v Bournemouth @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Trophy - Round 1
Alton v New Forest @ Amery Hill SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:30Fareham 2 v Aldershot and Farnham 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Hamble v Havant 2 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Romsey v Fleet and Ewshot @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Yateley v Winchester 2 @ Eversley Sports AssociationUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Vase - Round 1
Aldershot and Farnham 4 v Fareham 3 @ Heath End School
Alton 2 v Swanage and Wareham @ Amery Hill School
Basingstoke 5 v Hamble 2 @ Down Grange
13:20Fleet and Ewshot 2 v Southampton 3 @ Farnborough 6th Form College
New Forest 3 v Romsey 3 @ Brockenhurst College
Petersfield v Yateley 2 @ Dunhurst School
Poole v Eastleigh 2 @ Ashdown Leisure Centre
United Services Portsmouth v Aldershot and Farnham 3 @ Burnaby Road Pitch 1
Women - Hampshire Under 18 Division 1
12:00Bournemouth Under 18 v Romsey Under 18 @ Chapel Gate (Near Airport)
12:00Winchester Under 18 v Alton Under 18 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Club Cup - Quarter Finals
Alton Under 16 v Winchester Under 16 @ Eggars School
Basingstoke Under 16 v Andover Under 16 @ Down Grange
Bournemouth Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16 @ Chapel Gate (Near Airport)
Salisbury Under 16 v Trojans Under 16 @ South Wilts Sports Ground
Women - Hampshire Under 14 Division 1
10:30Alton Under 14 v Winchester Under 14 @ Eggars School
11:30Fareham Under 14 v Bournemouth Under 14 @ Henry Cort School
11:10Petersfield Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 @ Dunhurst School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 14 (2) v Andover Under 14 @ Heath End School
13:30Camberley & Farnborough Under 14 v Alton Under 14 (2) @ Kings International College
15:15Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Aldershot and Farnham Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 1
10:45Haslemere Under 14 v Basingstoke Under 14 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
11:30Isle of Wight Under 14 v New Forest Under 14 (2) @ Smallbrook Stadium
10:45Romsey Under 14 v Portsmouth Under 14 @ Romsey Community School
10:45Southampton Under 14 v Salisbury Under 14 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Winchester Under 14 (2) v Havant Under 14 @ King's School,Romsey Road
Monday 2nd December 2019
Men - Trojans Indoor League
19:30(Organised by Trojans) @ King Edward VI School (Hill Lane)Umpires will be provided by Hampshire HUA
Tuesday 3rd December 2019
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 7th December 2019
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Havant 2 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Fareham 2 v Sunbury and Walton Hawks @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15Aldershot and Farnham v Andover @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Wanderers @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
14:00Gillingham v Fareham 3 @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble v Yateley @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:30Havant 3 v Basingstoke 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Petersfield v Southampton University @ Dunhurst SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Salisbury v Trojans 2 @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Winchester 2 v Bournemouth 2 @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
14:00Haslemere 2 v Isle of Wight @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Poole v Winchester 3 @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Romsey v Hamble 2 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Southampton University 2 v Alton @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Trojans 3 v Havant 4 @ Thornden SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
10:00Fareham 4 v Portsmouth 2 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot v Gosport @ Princes Avenue - Pitch 1
13:30Southampton 2 v Haslemere 3 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Swanage and Wareham v Aldershot and Farnham 2 @ Purbeck Leisure Centre
12:30United Services Portsmouth v Weymouth @ Burnaby Road Pitch 1
13:30Winchester 4 v Salisbury 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
12:45Andover 2 v New Forest @ John Hanson School
15:00Basingstoke 3 v Wimborne Wayfarers @ Down Grange
15:00Bournemouth 4 v Chichester 4 @ Chapel Gate (Near Airport)
16:30Fareham 5 v Romsey 2 @ Henry Cort School
15:30Haslemere 4 v Trojans 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
12:00Yateley 2 v Southampton University 3 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
13:00Havant 5 v Gillingham 2 @ Havant College
12:15Portsmouth 3 v Fareham 6 @ Admiral Lord Nelson School
14:30Salisbury 3 v Fleet and Ewshot 2 @ South Wilts Sports Ground
15:00Southampton 3 v Aldershot and Farnham 3 @ Sports Centre - Pitch 1
15:00Southampton University 4 v Petersfield 2 @ Wide Lane
15:00Winchester 5 v Basingstoke 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 9 North
14:15Andover 4 v Basingstoke 6 @ John Hanson School
Men - Hampshire Division 9 South
12:00Gillingham 3 v Hamble 4 @ Gillingham School
12:30New Forest 2 v Lavant @ Brockenhurst College
14:00Poole 3 v Romsey 4 @ Ashdown Leisure Centre
16:00Salisbury 5 v Poole Dolphins @ South Wilts Sports Ground
12:00Trojans 6 v Swanage and Wareham 2 @ Sports Centre - Pitch 2
Women - South Division 3B
12:30Aldershot and Farnham v Southampton @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:45Fareham v Tulse Hill and Dulwich 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Havant @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
11:15Andover v New Forest @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Bournemouth 2 v Basingstoke 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Fleet and Ewshot v Blandford and Sturminster Newton @ Princes Avenue - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 2 v Bournemouth 3 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton 2 v Portsmouth @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:00Trojans 3 v Romsey @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
11:30Alton v Winchester 2 @ Eggars School
13:30Basingstoke 3 v Isle of Wight @ Down Grange
10:30Eastleigh v Aldershot and Farnham 2 @ Thornden School
11:30Salisbury 2 v Havant 3 @ South Wilts Sports Ground
12:00Wimborne Wayfarers v Fareham 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
10:30Yateley v Hamble @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
11:00Blandford and Sturminster Newton 2 v Haslemere 2 @ Clayesmore Sports Centre
10:30Gosport Borough v Basingstoke 4 @ St Vincent College
10:00Havant 4 v Southampton University @ Havant College
11:00New Forest 2 v Wimborne Wayfarers 2 @ Brockenhurst College
10:45Portsmouth 2 v Waterside @ Admiral Lord Nelson School
11:00Romsey 2 v Trojans 4 @ Romsey Community School
Women - Hampshire Division 3
10:45Aldershot and Farnham 3 v United Services Portsmouth @ Heath End School
10:30Bournemouth 4 v Poole @ Chapel Gate (Near Airport)
15:00Fareham 3 v Andover 2 @ Henry Cort School
12:00Hamble 2 v Yateley 2 @ Hamble School
11:00Petersfield v Salisbury 3 @ Dunhurst School
10:30Winchester 3 v Southampton 3 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
12:00Haslemere 3 v Aldershot and Farnham 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
12:00Isle of Wight 2 v Petersfield 2 @ Smallbrook Stadium
14:30Romsey 3 v Fleet and Ewshot 2 @ Romsey Community School
12:00Southampton 4 v Bournemouth 5 @ Sports Centre - Pitch 1
15:00Swanage and Wareham v Portsmouth 3 @ Purbeck Leisure Centre
10:30West Meon v Winchester 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
13:00Alton 2 v Eastleigh 2 @ Eggars School
10:15Basingstoke 5 v Salisbury 5 @ Down Grange
14:00Portsmouth 4 v IBM Nomads @ University of Portsmouth
10:00Salisbury 4 v Southampton 5 @ South Wilts Sports Ground
16:30Trojans 5 v Chichester 4 @ Trojans Club
13:30Yateley 3 v Haslemere 4 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
16:30Basingstoke 6 v Gosport Borough 2 @ Down Grange
10:45Fleet and Ewshot 3 v Swanage and Wareham 2 @ Princes Avenue - Pitch 2
15:30Haslemere 5 v Yateley 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
14:00New Forest 3 v Alton 3 @ Brockenhurst College
12:00Southampton University 2 v Havant 5 @ Wide Lane
Women - Hampshire Division 7
16:00Aldershot and Farnham 5 v Trojans 6 @ Heath End School
12:30Fleet and Ewshot 5 v Isle of Wight 3 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Hamble 3 v Fleet and Ewshot 4 @ Hamble School
12:30Poole 2 v Romsey 4 @ Ashdown Leisure Centre
13:45Portsmouth 5 v Basingstoke 7 @ Admiral Lord Nelson School
Sunday 8th December 2019
Men - Wessex Under 18 Division 1
16:00Fareham Under 18 v Woking Under 18 @ Henry Cort School
Men - Wessex Under 16 Division 2
13:45Aldershot and Farnham Under 16 v Romsey Under 16 @ Princes Avenue - Pitch 1
13:30Basingstoke Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ Down Grange
15:15Fleet and Ewshot Under 16 v Portsmouth Under 16 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:45Southampton Under 16 v Andover Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
12:00Winchester Under 16 (2) v New Forest Under 16 @ King's School,Romsey Road
13:45Woking Under 16 v Yateley Under 16 @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 14 Cup - Round 2
12:15Aldershot and Farnham Under 14 v Basingstoke Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:45Andover Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14 @ John Hanson School
11:30Bournemouth Under 14 v Salisbury Under 14 @ Chapel Gate (Near Airport)
13:45Chichester Under 14 v Trojans Under 14 (2) @ Kingsham Field, Chichester High School
15:15Fleet and Ewshot Under 14 v To be Decided @ Princes Avenue - Pitch 1
10:45Haslemere Under 14 v Petersfield Under 14 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:30Isle of Wight Under 14 v To be Decided @ Smallbrook Stadium
10:30Winchester Under 14 v Romsey Under 14 @ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 12 Division 1
13:45Fleet and Ewshot Under 12 v Fareham Under 12 @ Princes Avenue - Pitch 2
11:00Winchester Under 12 v Chichester Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:45Haslemere Under 12 v Portsmouth Under 12 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
14:30Havant Under 12 v Gosport Borough Under 12 @ Havant College
12:15Petersfield Under 12 v Hamble Under 12 @ Dunhurst School
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
12:45Aldershot and Farnham Under 12 v Camberley & Farnborough Under 12 @ Heath End School
12:00Basingstoke Under 12 v Winchester Under 12 (2) @ Down Grange
13:00Yateley Under 12 v Alton Under 12 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
10:00Bournemouth Under 12 v Trojans Under 12 (2) @ Chapel Gate (Near Airport)
10:00Romsey Under 12 v Southampton Under 12 @ Hampshire Collegiate School
13:00Salisbury Under 12 v New Forest Under 12 @ South Wilts Sports Ground
Women - Hampshire Under 16 Division 1
13:00Bournemouth Under 16 v Winchester Under 16 @ Chapel Gate (Near Airport)
11:30Fareham Under 16 v Alton Under 16 @ Henry Cort School
15:00Trojans Under 16 v Petersfield Under 16 @ Trojans Club
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
10:30Alton Under 16 (2) v Yateley Under 16 @ Amery Hill School
12:45Andover Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ John Hanson School
13:30Camberley & Farnborough Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16 @ Kings International College
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
12:00Gosport Borough Under 16 v Havant Under 16 @ St Vincent College
14:30New Forest Under 16 v Romsey Under 16 @ Lymington Health and Leisure Centre
12:00Southampton Under 16 v Isle of Wight Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Under 12 Division 1
12:00Alton Under 12 v Fareham Under 12 @ Eggars School
10:30Trojans Under 12 v Bournemouth Under 12 @ Trojans Club
Winchester Under 12 v Salisbury Under 12
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 12 (2) v Camberley & Farnborough Under 12 @ Heath End School
10:30Alton Under 12 (2) v Basingstoke Under 12 @ Eggars School
12:15Fleet and Ewshot Under 12 v Haslemere Under 12 @ Princes Avenue - Pitch 2
11:15Petersfield Under 12 v Andover Under 12 @ Churcher's College
14:30Yateley Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
11:15Andover Under 12 (2) v Salisbury Under 12 (2) @ John Hanson School
12:15Chichester Under 12 v Havant Under 12 @ Kingsham Field, Chichester High School
10:00Gosport Borough Under 12 v Trojans Under 12 (2) @ St Vincent College
13:00New Forest Under 12 v Southampton Under 12 @ Lymington Health and Leisure Centre
11:00Winchester Under 12 (2) v Romsey Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Monday 9th December 2019
Men - Trojans Indoor League
19:30(Organised by Trojans) @ King Edward VI School (Hill Lane)Umpires will be provided by Hampshire HUA
Tuesday 10th December 2019
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 14th December 2019
Men - Hampshire 2
13:30Bournemouth 3 v Southampton University 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Division 5
Gillingham 2 v Southampton University 4 @ Gillingham School
Men - Hampshire Division 7
Alton 4 v Salisbury 4 @ Amery Hill School
10:30Southampton University 5 v Fleet and Ewshot 3 @ Wide Lane
Men - Hampshire Division 8
15:00Fareham 8 v Southampton Otters @ Henry Cort School
Men - Hampshire Division 9 South
New Forest 2 v Portsmouth 5 @ Brockenhurst College
Women - Hampshire Premier Division
10:15Basingstoke 2 v Trojans 3 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Blandford and Sturminster Newton v Bournemouth 2 @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Bournemouth 3 v Andover @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00New Forest v Fleet and Ewshot @ Brockenhurst CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Havant 2 @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Romsey v Southampton 2 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
12:30Aldershot and Farnham 2 v Salisbury 2 @ Heath End School
13:30Fareham 2 v Eastleigh @ Henry Cort School
12:00Hamble v Alton @ Hamble School
12:00Havant 3 v Yateley @ Havant College
12:00Isle of Wight v Wimborne Wayfarers @ Smallbrook Stadium
12:00Winchester 2 v Basingstoke 3 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:45Basingstoke 4 v Portsmouth 2 @ Down Grange
14:00Haslemere 2 v New Forest 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
13:30Southampton University v Blandford and Sturminster Newton 2 @ Wide Lane
12:00Trojans 4 v Havant 4 @ Trojans Club
10:30Waterside v Romsey 2 @ Sports Centre - Pitch 2
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Gosport Borough @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
11:15Andover 2 v Bournemouth 4 @ John Hanson School
11:00Poole v Winchester 3 @ Ashdown Leisure Centre
13:00Salisbury 3 v Aldershot and Farnham 3 @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 3 v Hamble 2 @ Sports Centre - Pitch 1
11:00United Services Portsmouth v Fareham 3 @ Burnaby Road Pitch 1
12:00Yateley 2 v Petersfield @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
14:15Aldershot and Farnham 4 v Isle of Wight 2 @ Heath End School
10:30Bournemouth 5 v Romsey 3 @ Chapel Gate (Near Airport)
12:30Fleet and Ewshot 2 v Haslemere 3 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:00Petersfield 2 v Swanage and Wareham @ Dunhurst School
10:45Portsmouth 3 v West Meon @ Admiral Lord Nelson School
12:00Winchester 4 v Southampton 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
15:00Chichester 4 v Portsmouth 4 @ Chichester College of Arts & Technology
10:30Eastleigh 2 v Yateley 3 @ Thornden School
12:00Haslemere 4 v Salisbury 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
13:45IBM Nomads v Basingstoke 5 @ Admiral Lord Nelson School
11:30Salisbury 5 v Alton 2 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 5 v Trojans 5 @ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Division 6
11:30Alton 3 v Southampton University 2 @ Eggars School
10:30Gosport Borough 2 v Haslemere 5 @ St Vincent College
10:30Havant 5 v Winchester Tigers @ Havant College
11:30Swanage and Wareham 2 v Basingstoke 6 @ Purbeck Leisure Centre
13:30Yateley 4 v New Forest 3 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 7
10:45Fleet and Ewshot 5 v Trojans 6 @ Princes Avenue - Pitch 1
Sunday 15th December 2019
Men - Hampshire Trophy - Round 1
Hamble v Petersfield @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Portsmouth v Andover @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Wessex Under 18 Division 1
13:30Bournemouth Under 18 v Portsmouth Under 18 @ Chapel Gate (Near Airport)
11:30Havant Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18 @ Havant College
Men - Wessex Under 14 Division 1
12:15Fleet and Ewshot Under 14 v Chichester Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 2
11:30Fareham Under 14 v Havant Under 14 @ Henry Cort School
10:30Winchester Under 14 v Trojans Under 14 @ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 14 v Woking Under 14 @ Heath End School
10:30Alton Under 14 (2) v Camberley & Farnborough Under 14 @ Eggars School
11:15Andover Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2) @ John Hanson School
11:15Petersfield Under 14 v Basingstoke Under 14 @ Churcher's College
13:00Yateley Under 14 v Haslemere Under 14 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
12:00Bournemouth Under 14 v Romsey Under 14 @ Chapel Gate (Near Airport)
10:45Hamble Under 14 v Portsmouth Under 14 @ Hamble School
13:00Salisbury Under 14 v Winchester Under 14 (2) @ South Wilts Sports Ground
10:45Southampton Under 14 v New Forest Under 14 @ Sports Centre - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
14:30Woking Under 12 v Alton Under 12 @ Wishbone Way
Women - Hampshire Under 18 Division 1
12:45Aldershot and Farnham Under 18 v Winchester Under 18 @ Heath End School
12:00Alton Under 18 v Bournemouth Under 18 @ Eggars School
Women - Hampshire Under 16 Division 1
Bournemouth Under 16 v Fareham Under 16 @ Chapel Gate (Near Airport)
Women - Hampshire Under 14 Division 1
14:00New Forest Under 14 v Bournemouth Under 14 @ Lymington Health and Leisure Centre
11:10Petersfield Under 14 v Alton Under 14 @ Dunhurst School
12:00Trojans Under 14 v Fareham Under 14 @ Trojans Club
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
10:30Alton Under 14 (2) v Andover Under 14 @ Amery Hill School
Basingstoke Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 @ Down Grange
15:15Camberley & Farnborough Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2) @ Kings International College
10:45Haslemere Under 14 v Yateley Under 14 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
13:15Havant Under 14 v Trojans Under 14 (2) @ Havant College
10:15Portsmouth Under 14 v Salisbury Under 14 @ University of Portsmouth
11:30Romsey Under 14 v New Forest Under 14 (2) @ Romsey Community School
13:30Winchester Under 14 (2) v Southampton Under 14 @ King's School,Romsey Road
Tuesday 17th December 2019
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Sunday 5th January 2020
Men - Wessex Under 18 Division 1
14:30Fareham Under 18 v Portsmouth Under 18 @ Henry Cort School
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:45Hamble Under 14 v Southampton Under 14 @ Hamble School
10:15Portsmouth Under 14 v Romsey Under 14 @ University of Portsmouth
13:00Salisbury Under 14 v Bournemouth Under 14 @ South Wilts Sports Ground
10:30Winchester Under 14 (2) v New Forest Under 14 @ King's School,Romsey Road
Tuesday 7th January 2020
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 11th January 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Surbiton 3 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 2 v Fareham 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15Aldershot and Farnham v Haslemere @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Camberley & Farnborough @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
13:30Fareham 3 v Havant 3 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Gillingham v Southampton University @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble v Basingstoke 2 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:15Petersfield v Bournemouth 2 @ Dunhurst SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Salisbury v Yateley @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Winchester 2 v Trojans 2 @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
14:00Haslemere 2 v Winchester 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 4 v Chichester 3 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Poole v Alton @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Romsey v Isle of Wight @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton University 2 v Bournemouth 3 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Trojans 3 v Hamble 2 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
11:00Fleet and Ewshot v Portsmouth 2 @ Princes Avenue - Pitch 1
15:30Haslemere 3 v Fareham 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
10:30Southampton 2 v Weymouth @ Sports Centre - Pitch 1
11:30Swanage and Wareham v Gosport @ Purbeck Leisure Centre
12:30United Services Portsmouth v Salisbury 2 @ Burnaby Road Pitch 1
13:30Winchester 4 v Aldershot and Farnham 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
15:45Andover 2 v Romsey 2 @ John Hanson School
13:30Basingstoke 3 v New Forest @ Down Grange
13:30Bournemouth 4 v Southampton University 3 @ Chapel Gate (Near Airport)
10:00Fareham 5 v Trojans 4 @ Henry Cort School
Yateley 2 v Wimborne Wayfarers @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
15:00Fareham 6 v Havant 5 @ Henry Cort School
12:15Portsmouth 3 v Fleet and Ewshot 2 @ Admiral Lord Nelson School
14:30Salisbury 3 v Aldershot and Farnham 3 @ South Wilts Sports Ground
15:00Southampton 3 v Basingstoke 4 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Southampton University 4 v Gillingham 2 @ Wide Lane
15:00Winchester 5 v Petersfield 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
12:30Alton 2 v Andover 3 @ Amery Hill School
14:15Eastleigh v Poole 2 @ Thornden School
12:15Gosport 2 v Camberley & Farnborough 3 @ St Vincent College
14:30Romsey 3 v Alton 3 @ Romsey Community School
15:00Yateley 3 v Trojans 5 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
13:00Alton 4 v Southampton 4 @ Eggars School
12:30Fleet and Ewshot 3 v Southampton University 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
15:30Haslemere 5 v Salisbury 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
14:30Havant 6 v Winchester 6 @ Havant College
10:15Tadley v Hamble 3 @ Bradfield College
Men - Hampshire Division 8
11:00Alton 5 v Portsmouth 4 @ Amery Hill School
Isle of Wight 2 v Bournemouth 5 @ Smallbrook Stadium
16:15Petersfield 3 v Yateley 4 @ Dunhurst School
15:00Southampton Otters v Fareham 8 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Wimborne Wayfarers 2 v United Services Portsmouth 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 9 North
16:00Aldershot and Farnham 6 v Alton 6 @ Heath End School
12:45Andover 4 v Fleet and Ewshot 4 @ John Hanson School
16:30Basingstoke 5 v Aldershot and Farnham 5 @ Down Grange
16:00Camberley & Farnborough 4 v Fleet and Ewshot 5 @ Kings International College
12:00Yateley 5 (Flames) v Basingstoke 6 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
12:00Gillingham 3 v Romsey 4 @ Gillingham School
12:30New Forest 2 v Poole Dolphins @ Brockenhurst College
14:00Poole 3 v Swanage and Wareham 2 @ Ashdown Leisure Centre
12:00Salisbury 5 v Portsmouth 5 @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
16:30Trojans 6 v Lavant @ Trojans Club
Women - Hampshire Premier Division
10:15Basingstoke 2 v Romsey @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Blandford and Sturminster Newton v Trojans 3 @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 3 v Fleet and Ewshot @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00New Forest v Bournemouth 2 @ Brockenhurst CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Portsmouth v Andover @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton 2 v Havant 2 @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
12:30Aldershot and Farnham 2 v Yateley @ Heath End School
11:30Alton v Basingstoke 3 @ Eggars School
11:30Fareham 2 v Salisbury 2 @ Henry Cort School
10:00Havant 3 v Hamble @ Havant College
Isle of Wight v Eastleigh @ Smallbrook Stadium
12:00Winchester 2 v Wimborne Wayfarers @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
15:00Basingstoke 4 v Waterside @ Down Grange
14:00Haslemere 2 v Gosport Borough @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:00Romsey 2 v Havant 4 @ Romsey Community School
10:30Southampton University v New Forest 2 @ Wide Lane
10:00Trojans 4 v Blandford and Sturminster Newton 2 @ Trojans Club
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Portsmouth 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
14:15Andover 2 v Winchester 3 @ John Hanson School
12:00Hamble 2 v Petersfield @ Hamble School
12:30Poole v Southampton 3 @ Ashdown Leisure Centre
10:00Salisbury 3 v Fareham 3 @ South Wilts Sports Ground
11:00United Services Portsmouth v Bournemouth 4 @ Burnaby Road Pitch 1
10:30Yateley 2 v Aldershot and Farnham 3 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
10:45Aldershot and Farnham 4 v Swanage and Wareham @ Heath End School
10:30Bournemouth 5 v Haslemere 3 @ Canford School - Pitch A
12:30Fleet and Ewshot 2 v Isle of Wight 2 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:45Petersfield 2 v Portsmouth 3 @ Dunhurst School
10:30West Meon v Southampton 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
12:00Winchester 4 v Romsey 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
10:30Eastleigh 2 v Salisbury 4 @ Thornden School
12:00Haslemere 4 v Trojans 5 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
13:45IBM Nomads v Alton 2 @ Admiral Lord Nelson School
15:30Portsmouth 4 v Basingstoke 5 @ University of Portsmouth
11:30Salisbury 5 v Yateley 3 @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 5 v Chichester 4 @ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Division 6
14:30Alton 3 v Winchester Tigers @ Eggars School
10:45Fleet and Ewshot 3 v Basingstoke 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Gosport Borough 2 v New Forest 3 @ St Vincent College
13:00Swanage and Wareham 2 v Haslemere 5 @ Purbeck Leisure Centre
16:30Yateley 4 v Southampton University 2 @ Eversley Sports Association
Sunday 12th January 2020
Men - Wessex Under 16 Division 1
14:30Bournemouth Under 16 v Fareham Under 16 @ Chapel Gate (Near Airport)
14:00Poole Under 16 v Havant Under 16 @ Ashdown Leisure Centre
13:30Trojans Under 16 (2) v Winchester Under 16 @ Trojans Club
Men - Wessex Under 16 Division 2
10:30Alton Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ Eggars School
14:15Andover Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16 @ John Hanson School
Camberley & Farnborough Under 16 v Winchester Under 16 (2) @ Kings International College
14:30New Forest Under 16 v Southampton Under 16 @ Lymington Health and Leisure Centre
11:45Portsmouth Under 16 v Woking Under 16 @ University of Portsmouth
13:00Yateley Under 16 v Basingstoke Under 16 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 14 Cup - Quarter Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
12:00Alton Under 14 (2) v Basingstoke Under 14 @ Amery Hill School
Men - Wessex Under 12 Division 1
12:15Chichester Under 12 v Fareham Under 12 @ Kingsham Field, Chichester High School
12:15Fleet and Ewshot Under 12 v Trojans Under 12 @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
15:00Havant Under 12 v Hamble Under 12 @ Havant College
12:15Petersfield Under 12 v Haslemere Under 12 @ Dunhurst School
10:15Portsmouth Under 12 v Gosport Borough Under 12 @ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
13:30Basingstoke Under 12 v Woking Under 12 @ Down Grange
12:30Winchester Under 12 (2) v Camberley & Farnborough Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
14:30Yateley Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
10:00Bournemouth Under 12 v Romsey Under 12 @ Chapel Gate (Near Airport)
13:00New Forest Under 12 v Southampton Under 12 @ Lymington Health and Leisure Centre
13:00Salisbury Under 12 v Andover Under 12 @ South Wilts Sports Ground
Women - Hampshire Under 16 Division 1
11:30Fareham Under 16 v Bournemouth Under 16 @ Henry Cort School
12:00Trojans Under 16 v Alton Under 16 @ Trojans Club
13:30Winchester Under 16 v Petersfield Under 16 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
11:15Andover Under 16 v Basingstoke Under 16 @ John Hanson School
14:30Camberley & Farnborough Under 16 v Alton Under 16 (2) @ Kings International College
13:45Fleet and Ewshot Under 16 v Yateley Under 16 @ Princes Avenue - Pitch 2
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
10:00Gosport Borough Under 16 v New Forest Under 16 @ St Vincent College
12:30Romsey Under 16 v Isle of Wight Under 16 @ Romsey Community School
10:45Southampton Under 16 v Havant Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Under 14 Club Cup - Quarter Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Women - Hampshire Under 12 Division 1
10:30Alton Under 12 v Salisbury Under 12 @ Amery Hill School
11:30Bournemouth Under 12 v Fareham Under 12 @ Chapel Gate (Near Airport)
Winchester Under 12 v Trojans Under 12
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 12 (2) v Petersfield Under 12 @ Heath End School
12:45Andover Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12 @ John Hanson School
12:00Basingstoke Under 12 v Yateley Under 12 @ Down Grange
15:15Camberley & Farnborough Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Kings International College
10:45Haslemere Under 12 v Alton Under 12 (2) @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
11:30Havant Under 12 v New Forest Under 12 @ Havant College
10:45Romsey Under 12 v Salisbury Under 12 (2) @ Romsey Community School
10:45Southampton Under 12 v Andover Under 12 (2) @ Sports Centre - Pitch 2
10:30Trojans Under 12 (2) v Chichester Under 12 @ Trojans Club
11:00Winchester Under 12 (2) v Gosport Borough Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Tuesday 14th January 2020
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 18th January 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
13:30Fareham 2 v Oxted 3 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
11:15Andover v Portsmouth @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Surrey Spartans @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
11:45Basingstoke 2 v Salisbury @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Bournemouth 2 v Gillingham @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 3 v Hamble @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton University v Fareham 3 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Trojans 2 v Petersfield @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Yateley v Winchester 2 @ Eversley Sports AssociationUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00Alton v Haslemere 2 @ Eggars SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Bournemouth 3 v Poole @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble 2 v Havant 4 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Isle of Wight v Trojans 3 @ Smallbrook StadiumUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester 3 v Romsey @ Winchester Sports Stadium, Bar EndUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15Aldershot and Farnham 2 v United Services Portsmouth @ Heath End School
11:30Fareham 4 v Fleet and Ewshot @ Henry Cort School
12:15Gosport v Winchester 4 @ St Vincent College
12:30Portsmouth 2 v Swanage and Wareham @ University of Portsmouth
14:30Salisbury 2 v Southampton 2 @ South Wilts Sports Ground
13:00Weymouth v Haslemere 3 @ Weymouth Hockey Club
Men - Hampshire 4
15:30Haslemere 4 v Fareham 5 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:00New Forest v Yateley 2 @ Brockenhurst College
13:00Romsey 2 v Basingstoke 3 @ Romsey Community School
15:00Southampton University 3 v Chichester 4 @ Wide Lane
15:00Trojans 4 v Andover 2 @ Trojans Club
13:30Wimborne Wayfarers v Bournemouth 4 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 5
10:45Aldershot and Farnham 3 v Portsmouth 3 @ Heath End School
13:30Basingstoke 4 v Salisbury 3 @ Down Grange
11:00Fleet and Ewshot 2 v Fareham 6 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:00Gillingham 2 v Winchester 5 @ Gillingham School
16:00Havant 5 v Southampton University 4 @ Havant College
15:00Petersfield 2 v Southampton 3 @ Dunhurst School
Men - Hampshire Division 6
11:30Alton 3 v Yateley 3 @ Eggars School
14:15Andover 3 v Romsey 3 @ John Hanson School
10:00Camberley & Farnborough 3 v Alton 2 @ Kings International College
11:00Poole 2 v Gosport 2 @ Ashdown Leisure Centre
16:30Trojans 5 v Eastleigh @ Trojans Club
Men - Hampshire Division 7
16:30Hamble 3 v Fleet and Ewshot 3 @ Hamble School
16:00Salisbury 4 v Alton 4 @ South Wilts Sports Ground
13:30Southampton 4 v Tadley @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Southampton University 5 v Havant 6 @ Wide Lane
12:00Winchester 6 v Haslemere 5 @ King's School,Romsey Road
Men - Hampshire Division 8
10:30Bournemouth 5 v Petersfield 3 @ Canford School - Pitch A
16:30Fareham 8 v Alton 5 @ Henry Cort School
14:00Portsmouth 4 v Wimborne Wayfarers 2 @ University of Portsmouth
12:30United Services Portsmouth 2 v Isle of Wight 2 @ Burnaby Road Pitch 1
15:00Yateley 4 v Southampton Otters @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 North
14:30Aldershot and Farnham 5 v Yateley 5 (Flames) @ Princes Avenue - Pitch 1
14:30Alton 6 v Andover 4 @ Eggars School
15:00Basingstoke 6 v Camberley & Farnborough 4 @ Down Grange
12:30Fleet and Ewshot 4 v Basingstoke 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
14:00Fleet and Ewshot 5 v Aldershot and Farnham 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
12:15Lavant v Poole 3 @ Kingsham Field, Chichester High School
14:00Poole Dolphins v Trojans 6 @ Ashdown Leisure Centre
15:30Portsmouth 5 v New Forest 2 @ University of Portsmouth
16:00Romsey 4 v Hamble 4 @ Romsey Community School
13:30Swanage and Wareham 2 v Gillingham 3 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Premier Division
12:45Andover v Havant 2 @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:15Basingstoke 2 v Southampton 2 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 2 v Bournemouth 3 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Fleet and Ewshot v Portsmouth @ Princes Avenue - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Romsey v Blandford and Sturminster Newton @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Trojans 3 v New Forest @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
10:30Eastleigh v Winchester 2 @ Thornden School
12:00Hamble v Aldershot and Farnham 2 @ Hamble School
10:00Havant 3 v Alton @ Havant College
13:00Salisbury 2 v Isle of Wight @ South Wilts Sports Ground
12:00Wimborne Wayfarers v Basingstoke 3 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
12:00Yateley v Fareham 2 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
12:45Basingstoke 4 v Romsey 2 @ Thornden School
11:00Blandford and Sturminster Newton 2 v Havant 4 @ Clayesmore Sports Centre
10:30Gosport Borough v Southampton University @ St Vincent College
12:30New Forest 2 v Trojans 4 @ Brockenhurst College
10:45Portsmouth 2 v Haslemere 2 @ Admiral Lord Nelson School
10:30Waterside v Wimborne Wayfarers 2 @ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Division 3
12:30Aldershot and Farnham 3 v Petersfield @ Heath End School
10:30Bournemouth 4 v Salisbury 3 @ Canford School - Pitch A
15:00Fareham 3 v Yateley 2 @ Henry Cort School
12:30Poole v Hamble 2 @ Ashdown Leisure Centre
10:30Southampton 3 v Andover 2 @ Sports Centre - Pitch 1
10:30Winchester 3 v United Services Portsmouth @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
12:00Haslemere 3 v Winchester 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Isle of Wight 2 v Bournemouth 5 @ Smallbrook Stadium
13:30Petersfield 2 v West Meon @ Dunhurst School
12:15Portsmouth 3 v Aldershot and Farnham 4 @ Admiral Lord Nelson School
14:30Romsey 3 v Southampton 4 @ Romsey Community School
15:00Swanage and Wareham v Fleet and Ewshot 2 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 5
11:00Alton 2 v Basingstoke 5 @ Amery Hill School
15:00Chichester 4 v Haslemere 4 @ Chichester College of Arts & Technology
11:30Salisbury 4 v Salisbury 5 @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 5 v Portsmouth 4 @ Sports Centre - Pitch 2
16:15Trojans 5 v Eastleigh 2 @ Thornden School
10:30Yateley 3 v IBM Nomads @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
Basingstoke 6 v Haslemere 5 @ Down Grange
11:30Havant 5 v Fleet and Ewshot 3 @ Havant College
14:00New Forest 3 v Swanage and Wareham 2 @ Brockenhurst College
10:30Southampton University 2 v Gosport Borough 2 @ Wide Lane
10:30Winchester Tigers v Yateley 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 7
16:00Aldershot and Farnham 5 v Poole 2 @ Heath End School
14:30Basingstoke 7 v Romsey 4 @ Thornden School
10:45Fleet and Ewshot 5 v Fleet and Ewshot 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Hamble 3 v Trojans 6 @ Hamble School
13:45Portsmouth 5 v Isle of Wight 3 @ Admiral Lord Nelson School
Sunday 19th January 2020
Men - Wessex Under 16 Division 2
12:45Aldershot and Farnham Under 16 v New Forest Under 16 @ Heath End School
13:30Basingstoke Under 16 v Portsmouth Under 16 @ Down Grange
10:45Romsey Under 16 v Andover Under 16 @ Romsey Community School
10:45Southampton Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
12:00Winchester Under 16 (2) v Yateley Under 16 @ King's School,Romsey Road
14:00Woking Under 16 v Alton Under 16 @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 12 Division 1
12:15Chichester Under 12 v Winchester Under 12 @ Kingsham Field, Chichester High School
13:00Fareham Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12 @ Henry Cort School
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:00Gosport Borough Under 12 v Havant Under 12 @ St Vincent College
10:45Hamble Under 12 v Petersfield Under 12 @ Hamble School
10:15Portsmouth Under 12 v Haslemere Under 12 @ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
10:30Alton Under 12 v Winchester Under 12 (2) @ Eggars School
15:15Camberley & Farnborough Under 12 v Basingstoke Under 12 @ Kings International College
12:00Woking Under 12 v Yateley Under 12 @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
11:15Andover Under 12 v Bournemouth Under 12 @ John Hanson School
10:45Southampton Under 12 v Salisbury Under 12 @ Sports Centre - Pitch 2
10:30Trojans Under 12 (2) v New Forest Under 12 @ Trojans Club
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
12:00Basingstoke Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ Down Grange
13:00Yateley Under 16 v Andover Under 16 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 12 Division 1
13:30Bournemouth Under 12 v Trojans Under 12 @ Chapel Gate (Near Airport)
11:30Fareham Under 12 v Alton Under 12 @ Henry Cort School
13:00Salisbury Under 12 v Winchester Under 12 @ South Wilts Sports Ground
Tuesday 21st January 2020
Men - Schools - Hampshire U14 Cup
@ Sports Centre - Pitch 1
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Wednesday 22nd January 2020
Men - Schools - Hampshire U18 Cup
@ Sports Centre - Pitch 1
Saturday 25th January 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Teddington 2 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 2 v London Wayfarers 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15Aldershot and Farnham v Southampton @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Haslemere @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
13:30Fareham 3 v Bournemouth 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Gillingham v Trojans 2 @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Petersfield v Yateley @ Dunhurst SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Salisbury v Hamble @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton University v Havant 3 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Winchester 2 v Basingstoke 2 @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:30Hamble 2 v Chichester 3 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere 2 v Bournemouth 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
16:30Havant 4 v Isle of Wight @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Poole v Southampton University 2 @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Romsey v Alton @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Trojans 3 v Winchester 3 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
15:30Haslemere 3 v Salisbury 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
13:30Southampton 2 v Aldershot and Farnham 2 @ Sports Centre - Pitch 1
13:00Swanage and Wareham v Fleet and Ewshot @ Purbeck Leisure Centre
12:30United Services Portsmouth v Gosport @ Burnaby Road Pitch 1
13:00Weymouth v Fareham 4 @ Weymouth Hockey Club
13:30Winchester 4 v Portsmouth 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
11:15Andover 2 v Fareham 5 @ John Hanson School
13:30Basingstoke 3 v Trojans 4 @ Down Grange
15:00Bournemouth 4 v New Forest @ Chapel Gate (Near Airport)
13:30Southampton University 3 v Haslemere 4 @ Wide Lane
Yateley 2 v Romsey 2 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
15:00Fareham 6 v Aldershot and Farnham 3 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot 2 v Havant 5 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:15Portsmouth 3 v Basingstoke 4 @ Admiral Lord Nelson School
14:30Salisbury 3 v Petersfield 2 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 3 v Gillingham 2 @ Sports Centre - Pitch 1
15:00Winchester 5 v Southampton University 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
13:00Alton 2 v Poole 2 @ Eggars School
11:30Camberley & Farnborough 3 v Andover 3 @ Kings International College
14:45Eastleigh v Alton 3 @ Thornden School
12:15Gosport 2 v Trojans 5 @ St Vincent College
16:30Yateley 3 v Romsey 3 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
11:00Alton 4 v Winchester 6 @ Amery Hill School
12:30Fleet and Ewshot 3 v Tadley @ Princes Avenue - Pitch 2
15:30Haslemere 5 v Southampton University 5 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
14:30Havant 6 v Hamble 3 @ Burnaby Road Pitch 1
12:00Salisbury 4 v Southampton 4 @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
Men - Hampshire Division 8
12:30Alton 5 v Yateley 4 @ Amery Hill School
10:00Fareham 8 v Portsmouth 4 @ Henry Cort School
Isle of Wight 2 v Wimborne Wayfarers 2 @ Smallbrook Stadium
15:00Petersfield 3 v United Services Portsmouth 2 @ Dunhurst School
15:00Southampton Otters v Bournemouth 5 @ Sports Centre - Pitch 1
Men - Hampshire Division 9 North
16:00Aldershot and Farnham 5 v Basingstoke 6 @ Heath End School
14:30Aldershot and Farnham 6 v Camberley & Farnborough 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
15:45Andover 4 v Fleet and Ewshot 5 @ John Hanson School
12:45Basingstoke 5 v Alton 6 @ Thornden School
12:00Yateley 5 (Flames) v Fleet and Ewshot 4 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
15:30Gillingham 3 v Lavant @ Gillingham School
10:30Hamble 4 v Swanage and Wareham 2 @ Hamble School
12:30New Forest 2 v Salisbury 5 @ Brockenhurst College
14:00Poole 3 v Poole Dolphins @ Ashdown Leisure Centre
16:30Trojans 6 v Portsmouth 5 @ Trojans Club
Women - South Division 3A
13:00Salisbury v Harrow @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
15:00Havant v Fareham @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton v Haslemere @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester v Aldershot and Farnham @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
11:00Blandford and Sturminster Newton v Basingstoke 2 @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 3 v Trojans 3 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 2 v Fleet and Ewshot @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00New Forest v Romsey @ Brockenhurst CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Portsmouth v Bournemouth 2 @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton 2 v Andover @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
12:30Aldershot and Farnham 2 v Havant 3 @ Heath End School
11:30Alton v Wimborne Wayfarers @ Eggars School
10:15Basingstoke 3 v Eastleigh @ Down Grange
11:30Fareham 2 v Hamble @ Henry Cort School
Isle of Wight v Yateley @ Smallbrook Stadium
10:15Winchester 2 v Salisbury 2 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
12:00Haslemere 2 v Waterside @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
10:00Havant 4 v New Forest 2 @ Havant College
11:00Romsey 2 v Blandford and Sturminster Newton 2 @ Romsey Community School
13:30Southampton University v Portsmouth 2 @ Wide Lane
10:00Trojans 4 v Gosport Borough @ Trojans Club
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Basingstoke 4 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
12:45Andover 2 v Poole @ John Hanson School
12:00Hamble 2 v Aldershot and Farnham 3 @ Hamble School
11:00Petersfield v Fareham 3 @ Dunhurst School
10:30Salisbury 3 v Winchester 3 @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
11:00United Services Portsmouth v Southampton 3 @ Burnaby Road Pitch 1
13:30Yateley 2 v Bournemouth 4 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
10:45Aldershot and Farnham 4 v Petersfield 2 @ Heath End School
10:30Bournemouth 5 v Swanage and Wareham @ Canford School - Pitch A
12:30Fleet and Ewshot 2 v Portsmouth 3 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:00Southampton 4 v Haslemere 3 @ Sports Centre - Pitch 2
10:30West Meon v Romsey 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
12:00Winchester 4 v Isle of Wight 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
16:30Basingstoke 5 v Yateley 3 @ Down Grange
10:30Eastleigh 2 v Chichester 4 @ Thornden School
12:00Haslemere 4 v Southampton 5 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
13:45IBM Nomads v Salisbury 4 @ Admiral Lord Nelson School
15:30Portsmouth 4 v Alton 2 @ University of Portsmouth
10:00Salisbury 5 v Trojans 5 @ South Wilts Sports Ground
Women - Hampshire Division 6
14:30Alton 3 v Havant 5 @ Eggars School
15:00Basingstoke 6 v New Forest 3 @ Down Grange
10:45Fleet and Ewshot 3 v Haslemere 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Gosport Borough 2 v Winchester Tigers @ St Vincent College
11:30Swanage and Wareham 2 v Southampton University 2 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 7
14:00Fleet and Ewshot 4 v Portsmouth 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
Isle of Wight 3 v Basingstoke 7 @ Smallbrook Stadium
12:30Poole 2 v Hamble 3 @ Ashdown Leisure Centre
16:00Romsey 4 v Aldershot and Farnham 5 @ Romsey Community School
11:30Trojans 6 v Fleet and Ewshot 5 @ Trojans Club
Sunday 26th January 2020
Men - Hampshire Open League Cup - Quarter Finals
Aldershot and Farnham 2 v Andover 2 @ Heath End SchoolUmpires not provided by Hampshire HUA
Havant 3 v Southampton University 3 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Southampton University 2 v Fareham 2 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
Winchester 2 v Basingstoke 2 @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Open League Trophy - Quarter Finals
Southampton University 4 v To be Decided @ Wide Lane
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Men - Wessex Under 18 Division 1
12:45Aldershot and Farnham Under 18 v Bournemouth Under 18 @ Heath End School
13:00Fareham Under 18 v Havant Under 18 @ Henry Cort School
15:30Woking Under 18 v Portsmouth Under 18 @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 16 Ashman Cup - Semi Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Men - Wessex Under 14 Division 1
Havant Under 14 v Trojans Under 14 (2)
12:00Trojans Under 14 v Fareham Under 14 @ Trojans Club
12:15Chichester Under 14 v Winchester Under 14 @ Kingsham Field, Chichester High School
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
14:45Camberley & Farnborough Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 @ Kings International College
13:45Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Yateley Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:45Haslemere Under 14 v Alton Under 14 (2) @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:10Petersfield Under 14 v Andover Under 14 @ Dunhurst School
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
14:30New Forest Under 14 v Salisbury Under 14 @ Lymington Health and Leisure Centre
10:15Portsmouth Under 14 v Bournemouth Under 14 @ University of Portsmouth
10:45Romsey Under 14 v Southampton Under 14 @ Romsey Community School
10:30Winchester Under 14 (2) v Hamble Under 14 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Cup - Quarter Finals
Aldershot and Farnham v Fareham @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Havant v Basingstoke @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Southampton v Winchester @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
To be Decided v TrojansUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Trophy - Quarter Finals
Basingstoke 3 v Southampton 2 @ Down GrangeUmpires not provided by Hampshire HUA
To be Decided v To be DecidedUmpires will be provided by Hampshire HUA
To be Decided v To be DecidedUmpires will be provided by Hampshire HUA
To be Decided v Wimborne WayfarersUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Vase - Quarter Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Women - Hampshire Under 18 Division 1
12:00Bournemouth Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18 @ Chapel Gate (Near Airport)
12:30Romsey Under 18 v Alton Under 18 @ Romsey Community School
Women - Hampshire Under 16 Club Cup - Semi Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Women - Hampshire Under 14 Division 1
12:00Alton Under 14 v New Forest Under 14 @ Eggars School
10:30Trojans Under 14 v Petersfield Under 14 @ Trojans Club
13:30Winchester Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
10:30Aldershot and Farnham Under 14 v Alton Under 14 (2) @ Heath End School
11:15Aldershot and Farnham Under 14 (2) v Camberley & Farnborough Under 14 @ Heath End School
12:15Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Haslemere Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 2
13:00Yateley Under 14 v Basingstoke Under 14 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
11:30Isle of Wight Under 14 v Trojans Under 14 (2) @ Smallbrook Stadium
13:00New Forest Under 14 (2) v Portsmouth Under 14 @ Lymington Health and Leisure Centre
13:00Salisbury Under 14 v Havant Under 14 @ South Wilts Sports Ground
10:45Southampton Under 14 v Romsey Under 14 @ Sports Centre - Pitch 1
Tuesday 28th January 2020
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Thursday 30th January 2020
Men - Schools - Hampshire U16 Cup
@ Sports Centre - Pitch 1
Friday 31st January 2020
Men - Schools - Hampshire U14 Trophy
@ Sports Centre - Pitch 1
Saturday 1st February 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
15:00Fareham 2 v Spencer 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
12:45Andover v Camberley & Farnborough @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Wanderers @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Southampton v Surrey Spartans @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
13:30Basingstoke 2 v Petersfield @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Bournemouth 2 v Southampton University @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble v Winchester 2 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 3 v Salisbury @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Trojans 2 v Fareham 3 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Yateley v Gillingham @ Eversley Sports AssociationUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00Alton v Trojans 3 @ Eggars SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Bournemouth 3 v Romsey @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
Isle of Wight v Hamble 2 @ Smallbrook StadiumUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Southampton University 2 v Haslemere 2 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester 3 v Havant 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar EndUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15Aldershot and Farnham 2 v Haslemere 3 @ Heath End School
14:00Fareham 4 v Swanage and Wareham @ St Vincent College
11:00Fleet and Ewshot v Winchester 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:15Gosport v Southampton 2 @ St Vincent College
14:00Portsmouth 2 v United Services Portsmouth @ University of Portsmouth
13:00Salisbury 2 v Weymouth @ South Wilts Sports Ground
Men - Hampshire 4
10:00Fareham 5 v Basingstoke 3 @ Henry Cort School
12:00Haslemere 4 v Andover 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
11:00New Forest v Chichester 4 @ Brockenhurst College
13:00Romsey 2 v Bournemouth 4 @ Romsey Community School
16:30Trojans 4 v Yateley 2 @ Trojans Club
13:30Wimborne Wayfarers v Southampton University 3 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 5
10:45Aldershot and Farnham 3 v Fleet and Ewshot 2 @ Heath End School
12:45Basingstoke 4 v Fareham 6 @ Thornden School
12:00Gillingham 2 v Salisbury 3 @ Gillingham School
16:30Havant 5 v Winchester 5 @ Havant College
15:00Petersfield 2 v Portsmouth 3 @ Dunhurst School
10:30Southampton University 4 v Southampton 3 @ Wide Lane
Men - Hampshire Division 6
11:30Alton 3 v Gosport 2 @ Eggars School
14:15Andover 3 v Yateley 3 @ John Hanson School
11:00Poole 2 v Camberley & Farnborough 3 @ Ashdown Leisure Centre
16:00Romsey 3 v Eastleigh @ Romsey Community School
15:00Trojans 5 v Alton 2 @ Trojans Club
Men - Hampshire Division 7
16:30Hamble 3 v Haslemere 5 @ Hamble School
15:00Southampton 4 v Fleet and Ewshot 3 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Southampton University 5 v Alton 4 @ Wide Lane
10:15Tadley v Havant 6 @ Bradfield College
12:00Winchester 6 v Salisbury 4 @ King's School,Romsey Road
Men - Hampshire Division 8
10:30Bournemouth 5 v Alton 5 @ Canford School - Pitch A
12:30Portsmouth 4 v Isle of Wight 2 @ University of Portsmouth
12:30United Services Portsmouth 2 v Southampton Otters @ Burnaby Road Pitch 1
15:00Wimborne Wayfarers 2 v Petersfield 3 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
15:00Yateley 4 v Fareham 8 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 North
14:30Alton 6 v Yateley 5 (Flames) @ Eggars School
16:30Basingstoke 6 v Aldershot and Farnham 6 @ Down Grange
14:30Camberley & Farnborough 4 v Andover 4 @ Kings International College
10:45Fleet and Ewshot 4 v Aldershot and Farnham 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
14:00Fleet and Ewshot 5 v Basingstoke 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
10:30Lavant v Hamble 4 @ Chichester College of Arts & Technology
14:00Poole Dolphins v Gillingham 3 @ Ashdown Leisure Centre
15:30Portsmouth 5 v Poole 3 @ University of Portsmouth
14:30Salisbury 5 v Trojans 6 @ South Wilts Sports Ground
13:30Swanage and Wareham 2 v Romsey 4 @ Purbeck Leisure Centre
Women - South Division 3B
12:30Aldershot and Farnham v Hailsham @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Fareham v Haslemere @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton v Winchester @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
11:45Basingstoke 2 v New Forest @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Blandford and Sturminster Newton v Southampton 2 @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 2 v Havant 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Fleet and Ewshot v Andover @ Princes Avenue - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Romsey v Bournemouth 3 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Trojans 3 v Portsmouth @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
16:00Aldershot and Farnham 2 v Alton @ Heath End School
10:30Eastleigh v Wimborne Wayfarers @ Thornden School
12:00Hamble v Isle of Wight @ Hamble School
10:00Havant 3 v Fareham 2 @ Havant College
11:30Salisbury 2 v Basingstoke 3 @ South Wilts Sports Ground
10:30Yateley v Winchester 2 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
15:00Basingstoke 4 v Haslemere 2 @ Down Grange
10:30Gosport Borough v Havant 4 @ St Vincent College
12:30New Forest 2 v Blandford and Sturminster Newton 2 @ Brockenhurst College
10:45Portsmouth 2 v Trojans 4 @ Admiral Lord Nelson School
10:30Waterside v Southampton University @ Sports Centre - Pitch 2
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Romsey 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
11:15Andover 2 v Hamble 2 @ John Hanson School
10:30Bournemouth 4 v Petersfield @ Canford School - Pitch A
16:30Fareham 3 v Aldershot and Farnham 3 @ Henry Cort School
12:30Poole v United Services Portsmouth @ Ashdown Leisure Centre
12:00Southampton 3 v Salisbury 3 @ Sports Centre - Pitch 2
10:30Winchester 3 v Yateley 2 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
14:30Aldershot and Farnham 4 v West Meon @ Princes Avenue - Pitch 1
14:00Haslemere 3 v Romsey 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Isle of Wight 2 v Southampton 4 @ Smallbrook Stadium
13:30Petersfield 2 v Fleet and Ewshot 2 @ Dunhurst School
12:15Portsmouth 3 v Bournemouth 5 @ Admiral Lord Nelson School
15:00Swanage and Wareham v Winchester 4 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 5
15:15Chichester 4 v Salisbury 5 @ Kingsham Field, Chichester High School
12:00Haslemere 4 v Portsmouth 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
10:00Salisbury 4 v Basingstoke 5 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 5 v Eastleigh 2 @ Sports Centre - Pitch 1
15:00Trojans 5 v IBM Nomads @ Trojans Club
12:00Yateley 3 v Alton 2 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
11:00Alton 3 v Fleet and Ewshot 3 @ Amery Hill School
15:00Havant 5 v Yateley 4 @ Havant College
14:00New Forest 3 v Haslemere 5 @ Brockenhurst College
12:00Southampton University 2 v Basingstoke 6 @ Wide Lane
10:30Winchester Tigers v Swanage and Wareham 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 7
10:15Basingstoke 7 v Fleet and Ewshot 4 @ Down Grange
12:30Fleet and Ewshot 5 v Poole 2 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Hamble 3 v Aldershot and Farnham 5 @ Hamble School
15:15Portsmouth 5 v Trojans 6 @ Admiral Lord Nelson School
14:30Romsey 4 v Isle of Wight 3 @ Romsey Community School
Sunday 2nd February 2020
Men - Wessex Under 16 Division 1
13:15Havant Under 16 v Trojans Under 16 (2) @ Havant College
15:00Trojans Under 16 v Poole Under 16 @ Trojans Club
12:00Winchester Under 16 v Bournemouth Under 16 @ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 16 Division 2
12:00Alton Under 16 v Basingstoke Under 16 @ Amery Hill School
14:45Camberley & Farnborough Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16 @ Kings International College
15:30Fleet and Ewshot Under 16 v Woking Under 16 @ Princes Avenue - Pitch 2
14:30New Forest Under 16 v Romsey Under 16 @ Lymington Health and Leisure Centre
11:45Portsmouth Under 16 v Winchester Under 16 (2) @ University of Portsmouth
13:00Yateley Under 16 v Southampton Under 16 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 12 Division 1
10:30Trojans Under 12 v Fareham Under 12 @ Trojans Club
11:00Winchester Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:45Hamble Under 12 v Gosport Borough Under 12 @ Hamble School
10:45Haslemere Under 12 v Havant Under 12 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:15Petersfield Under 12 v Portsmouth Under 12 @ Churcher's College
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
12:45Aldershot and Farnham Under 12 v Basingstoke Under 12 @ Heath End School
13:30Camberley & Farnborough Under 12 v Alton Under 12 @ Kings International College
13:00Woking Under 12 v Winchester Under 12 (2) @ Wishbone Way
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
11:15Andover Under 12 v New Forest Under 12 @ John Hanson School
10:45Romsey Under 12 v Salisbury Under 12 @ Romsey Community School
10:45Southampton Under 12 v Trojans Under 12 (2) @ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Under 16 Division 1
12:00Alton Under 16 v Petersfield Under 16 @ Eggars School
10:30Bournemouth Under 16 v Trojans Under 16 @ Chapel Gate (Near Airport)
11:30Fareham Under 16 v Winchester Under 16 @ Henry Cort School
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
10:30Alton Under 16 (2) v Andover Under 16 @ Eggars School
12:00Basingstoke Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ Down Grange
16:00Yateley Under 16 v Aldershot and Farnham Under 16 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
12:00Gosport Borough Under 16 v Romsey Under 16 @ St Vincent College
11:30Havant Under 16 v Isle of Wight Under 16 @ Havant College
11:00New Forest Under 16 v Southampton Under 16 @ Brockenhurst College
Women - Hampshire Under 12 Division 1
13:00Salisbury Under 12 v Fareham Under 12 @ South Wilts Sports Ground
09:00Trojans Under 12 v Alton Under 12 @ Trojans Club
Winchester Under 12 v Bournemouth Under 12
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 12 v Basingstoke Under 12 @ Heath End School
10:30Alton Under 12 (2) v Andover Under 12 @ Amery Hill School
14:00Fleet and Ewshot Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 (2) @ Princes Avenue - Pitch 2
12:15Petersfield Under 12 v Camberley & Farnborough Under 12 @ Dunhurst School
14:30Yateley Under 12 v Haslemere Under 12 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
12:45Andover Under 12 (2) v Havant Under 12 @ John Hanson School
12:15Chichester Under 12 v Winchester Under 12 (2) @ Kingsham Field, Chichester High School
10:00Gosport Borough Under 12 v Romsey Under 12 @ St Vincent College
13:00New Forest Under 12 v Trojans Under 12 (2) @ Lymington Health and Leisure Centre
14:30Salisbury Under 12 (2) v Southampton Under 12 @ South Wilts Sports Ground
Tuesday 4th February 2020
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Thursday 6th February 2020
Men - Schools - Hampshire U16 Trophy
@ Sports Centre - Pitch 1
Friday 7th February 2020
Men - Schools - Hampshire U13 In 2 Hockey
@ Sports Centre - Pitch 1
Men - Schools - Hampshire U11 In 2 Hockey
@ Sports Centre - Pitch 1
Saturday 8th February 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Sunbury and Walton Hawks @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 2 v Reigate Priory @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
12:45Andover v Chichester 2 @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Southampton @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
12:00Bournemouth 2 v Havant 3 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Fareham 3 v Yateley @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Gillingham v Basingstoke 2 @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:15Petersfield v Hamble @ Dunhurst SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton University v Trojans 2 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Winchester 2 v Salisbury @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:30Hamble 2 v Winchester 3 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere 2 v Poole @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2Umpires will be provided by Hampshire HUA
14:30Havant 4 v Alton @ Burnaby Road Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Isle of Wight v Chichester 3 @ Smallbrook StadiumUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Romsey v Southampton University 2 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Trojans 3 v Bournemouth 3 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
15:30Haslemere 3 v Gosport @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
13:00Salisbury 2 v Fareham 4 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 2 v Portsmouth 2 @ Sports Centre - Pitch 1
12:30United Services Portsmouth v Fleet and Ewshot @ Burnaby Road Pitch 1
13:00Weymouth v Aldershot and Farnham 2 @ Weymouth Hockey Club
13:30Winchester 4 v Swanage and Wareham @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
13:30Basingstoke 3 v Andover 2 @ Down Grange
15:00Bournemouth 4 v Trojans 4 @ Chapel Gate (Near Airport)
13:30Southampton University 3 v New Forest @ Wide Lane
13:30Wimborne Wayfarers v Haslemere 4 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Yateley 2 v Fareham 5 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
16:00Aldershot and Farnham 3 v Havant 5 @ Heath End School
16:30Fareham 6 v Petersfield 2 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot 2 v Basingstoke 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:15Portsmouth 3 v Gillingham 2 @ Admiral Lord Nelson School
12:00Salisbury 3 v Southampton University 4 @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
15:00Southampton 3 v Winchester 5 @ Sports Centre - Pitch 1
Men - Hampshire Division 6
13:00Alton 2 v Alton 3 @ Eggars School
10:00Camberley & Farnborough 3 v Trojans 5 @ Kings International College
14:45Eastleigh v Yateley 3 @ Thornden School
12:15Gosport 2 v Romsey 3 @ St Vincent College
11:00Poole 2 v Andover 3 @ Ashdown Leisure Centre
Men - Hampshire Division 7
12:30Alton 4 v Hamble 3 @ Amery Hill School
15:30Haslemere 5 v Tadley @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:30Havant 6 v Fleet and Ewshot 3 @ Havant College
16:00Salisbury 4 v Southampton University 5 @ South Wilts Sports Ground
10:30Winchester 6 v Southampton 4 @ King's School,Romsey Road
Men - Hampshire Division 8
11:30Alton 5 v United Services Portsmouth 2 @ Eggars School
15:00Fareham 8 v Bournemouth 5 @ Henry Cort School
14:45Petersfield 3 v Isle of Wight 2 @ Dunhurst School
15:00Southampton Otters v Wimborne Wayfarers 2 @ Sports Centre - Pitch 1
Yateley 4 v Portsmouth 4 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 North
16:00Aldershot and Farnham 5 v Alton 6 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:15Andover 4 v Aldershot and Farnham 6 @ John Hanson School
16:30Basingstoke 5 v Camberley & Farnborough 4 @ Down Grange
14:00Fleet and Ewshot 4 v Basingstoke 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
16:30Yateley 5 (Flames) v Fleet and Ewshot 5 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
12:00Gillingham 3 v Portsmouth 5 @ Gillingham School
10:30Hamble 4 v Poole Dolphins @ Hamble School
14:00Poole 3 v Salisbury 5 @ Ashdown Leisure Centre
16:00Romsey 4 v Lavant @ Romsey Community School
11:30Trojans 6 v New Forest 2 @ Trojans Club
Women - South Division 3A
13:00Salisbury v Eastcote @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
11:45Fareham v Horsham 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Winchester @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Havant v Lewes @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
11:15Andover v Bournemouth 2 @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 3 v Basingstoke 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
10:00Havant 2 v Trojans 3 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00New Forest v Blandford and Sturminster Newton @ Brockenhurst CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Portsmouth v Romsey @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton 2 v Fleet and Ewshot @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
11:00Alton v Eastleigh @ Amery Hill School
10:15Basingstoke 3 v Yateley @ Down Grange
10:15Fareham 2 v Aldershot and Farnham 2 @ Henry Cort School
Isle of Wight v Havant 3 @ Smallbrook Stadium
12:00Wimborne Wayfarers v Salisbury 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
12:00Winchester 2 v Hamble @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:00Blandford and Sturminster Newton 2 v Gosport Borough @ Clayesmore Sports Centre
12:00Haslemere 2 v Wimborne Wayfarers 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
16:00Havant 4 v Portsmouth 2 @ Burnaby Road Pitch 1
11:00Romsey 2 v New Forest 2 @ Romsey Community School
12:00Southampton University v Basingstoke 4 @ Wide Lane
10:00Trojans 4 v Waterside @ Trojans Club
Women - Hampshire Division 3
12:30Aldershot and Farnham 3 v Bournemouth 4 @ Heath End School
12:00Hamble 2 v Fareham 3 @ Hamble School
16:15Petersfield v Winchester 3 @ Dunhurst School
11:30Salisbury 3 v Poole @ South Wilts Sports Ground
11:00United Services Portsmouth v Andover 2 @ Burnaby Road Pitch 1
15:00Yateley 2 v Southampton 3 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
10:30Bournemouth 5 v Petersfield 2 @ Canford School - Pitch A
12:30Fleet and Ewshot 2 v Aldershot and Farnham 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:30Romsey 3 v Isle of Wight 2 @ Romsey Community School
12:00Southampton 4 v Swanage and Wareham @ Sports Centre - Pitch 2
10:30West Meon v Haslemere 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
12:00Winchester 4 v Portsmouth 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
14:30Alton 2 v Salisbury 4 @ Eggars School
12:45Basingstoke 5 v Trojans 5 @ Thornden School
10:30Eastleigh 2 v Haslemere 4 @ Thornden School
13:45IBM Nomads v Chichester 4 @ Admiral Lord Nelson School
10:45Portsmouth 4 v Yateley 3 @ Admiral Lord Nelson School
10:00Salisbury 5 v Southampton 5 @ South Wilts Sports Ground
Women - Hampshire Division 6
15:00Basingstoke 6 v Winchester Tigers @ Down Grange
10:45Fleet and Ewshot 3 v New Forest 3 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Gosport Borough 2 v Havant 5 @ St Vincent College
10:30Haslemere 5 v Southampton University 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
10:30Yateley 4 v Alton 3 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 7
10:45Aldershot and Farnham 5 v Fleet and Ewshot 5 @ Heath End School
12:30Fleet and Ewshot 4 v Isle of Wight 3 @ Princes Avenue - Pitch 2
15:00Hamble 3 v Romsey 4 @ Hamble School
12:30Poole 2 v Portsmouth 5 @ Ashdown Leisure Centre
16:30Trojans 6 v Basingstoke 7 @ Trojans Club
Sunday 9th February 2020
Men - Wessex Under 16 Division 2
11:15Aldershot and Farnham Under 16 v Woking Under 16 @ Heath End School
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
Basingstoke Under 14 v Woking Under 14 @ Down Grange
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
11:00New Forest Under 14 v Hamble Under 14 @ Brockenhurst College
10:15Portsmouth Under 14 v Salisbury Under 14 @ University of Portsmouth
10:45Romsey Under 14 v Winchester Under 14 (2) @ Romsey Community School
12:00Southampton Under 14 v Bournemouth Under 14 @ Sports Centre - Pitch 2
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
10:30Alton Under 12 v Yateley Under 12 @ Eggars School
16:30Camberley & Farnborough Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Kings International College
11:00Winchester Under 12 (2) v Basingstoke Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
13:00New Forest Under 12 v Salisbury Under 12 @ Lymington Health and Leisure Centre
10:45Southampton Under 12 v Romsey Under 12 @ Sports Centre - Pitch 2
10:30Trojans Under 12 (2) v Bournemouth Under 12 @ Trojans Club
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
Basingstoke Under 16 v Andover Under 16 @ Down Grange
Women - Hampshire Under 14 Division 1
12:00Alton Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 @ Eggars School
11:30Fareham Under 14 v Winchester Under 14 @ Henry Cort School
11:15Petersfield Under 14 v New Forest Under 14 @ Churcher's College
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
14:15Aldershot and Farnham Under 14 (2) v Basingstoke Under 14 @ Heath End School
15:15Camberley & Farnborough Under 14 v Haslemere Under 14 @ Kings International College
12:15Fleet and Ewshot Under 14 (2) v Alton Under 14 (2) @ Princes Avenue - Pitch 2
13:00Yateley Under 14 v Andover Under 14 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
11:30Isle of Wight Under 14 v Salisbury Under 14 @ Smallbrook Stadium
14:30New Forest Under 14 (2) v Trojans Under 14 (2) @ Lymington Health and Leisure Centre
10:45Southampton Under 14 v Havant Under 14 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Winchester Under 14 (2) v Romsey Under 14 @ King's School,Romsey Road
Tuesday 11th February 2020
Men - Schools - Hampshire U13 7's Festival
@ Sports Centre - Pitch 1
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 15th February 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
13:30Fareham 2 v Barnes @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:00Haslemere v Andover @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Southampton v Wanderers @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
11:45Basingstoke 2 v Fareham 3 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble v Gillingham @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 3 v Winchester 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Salisbury v Petersfield @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:00Trojans 2 v Bournemouth 2 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Yateley v Southampton University @ Eversley Sports AssociationUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00Alton v Hamble 2 @ Eggars SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Bournemouth 3 v Havant 4 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Poole v Romsey @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton University 2 v Trojans 3 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester 3 v Isle of Wight @ Winchester Sports Stadium, Bar EndUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15Aldershot and Farnham 2 v Salisbury 2 @ Heath End School
11:30Fareham 4 v Winchester 4 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot v Southampton 2 @ Princes Avenue - Pitch 1
11:00Gosport v Weymouth @ St Vincent College
12:30Portsmouth 2 v Haslemere 3 @ University of Portsmouth
11:30Swanage and Wareham v United Services Portsmouth @ Purbeck Leisure Centre
Men - Hampshire 4
12:45Andover 2 v Yateley 2 @ John Hanson School
15:00Fareham 5 v Bournemouth 4 @ Henry Cort School
14:00Haslemere 4 v Basingstoke 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:00New Forest v Wimborne Wayfarers @ Brockenhurst College
12:30Romsey 2 v Southampton University 3 @ Romsey Community School
12:30Trojans 4 v Chichester 4 @ Thornden School
Men - Hampshire Division 5
10:15Basingstoke 4 v Aldershot and Farnham 3 @ Down Grange
12:00Gillingham 2 v Fareham 6 @ Gillingham School
14:30Havant 5 v Southampton 3 @ Havant College
14:00Petersfield 2 v Fleet and Ewshot 2 @ Dunhurst School
12:00Southampton University 4 v Portsmouth 3 @ Wide Lane
15:00Winchester 5 v Salisbury 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 9 South
12:15Lavant v Swanage and Wareham 2 @ Kingsham Field, Chichester High School
13:30New Forest 2 v Poole 3 @ Brockenhurst College
12:30Poole Dolphins v Romsey 4 @ Ashdown Leisure Centre
13:45Portsmouth 5 v Hamble 4 @ Admiral Lord Nelson School
14:30Salisbury 5 v Gillingham 3 @ South Wilts Sports Ground
Women - South Division 3B
12:30Aldershot and Farnham v Tulse Hill and Dulwich 2 @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton v Barnes 2 @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester v Hailsham @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Sunday 16th February 2020
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
13:45Fleet and Ewshot Under 16 v Basingstoke Under 16 @ Princes Avenue - Pitch 2
Tuesday 18th February 2020
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 22nd February 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Spencer 2 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 2 v Oxted 3 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
12:45Andover v Old Cranleighans 2 @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Chichester 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
12:00Bournemouth 2 v Yateley @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Fareham 3 v Hamble @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Gillingham v Salisbury @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Petersfield v Winchester 2 @ Dunhurst SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Southampton University v Basingstoke 2 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Trojans 2 v Havant 3 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:30Hamble 2 v Bournemouth 3 @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:30Havant 4 v Southampton University 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Isle of Wight v Alton @ Smallbrook StadiumUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Romsey v Haslemere 2 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Trojans 3 v Poole @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester 3 v Chichester 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar EndUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15Aldershot and Farnham 2 v Fareham 4 @ Heath End School
14:00Haslemere 3 v Fleet and Ewshot @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
12:00Salisbury 2 v Gosport @ Royal Artillery Barracks, Larkhill
10:30Southampton 2 v Swanage and Wareham @ Sports Centre - Pitch 1
12:30United Services Portsmouth v Winchester 4 @ Burnaby Road Pitch 1
13:00Weymouth v Portsmouth 2 @ Weymouth Hockey Club
Men - Hampshire 4
15:00Bournemouth 4 v Andover 2 @ Chapel Gate (Near Airport)
12:30New Forest v Haslemere 4 @ Brockenhurst College
10:30Southampton University 3 v Trojans 4 @ Wide Lane
13:30Wimborne Wayfarers v Romsey 2 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Yateley 2 v Basingstoke 3 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 5
16:00Aldershot and Farnham 3 v Petersfield 2 @ Heath End School
14:30Basingstoke 4 v Havant 5 @ Thornden School
10:00Fareham 6 v Southampton University 4 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot 2 v Gillingham 2 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:00Portsmouth 3 v Winchester 5 @ University of Portsmouth
13:00Salisbury 3 v Southampton 3 @ South Wilts Sports Ground
Men - Hampshire Division 6
13:00Alton 2 v Yateley 3 @ Eggars School
11:30Camberley & Farnborough 3 v Romsey 3 @ Kings International College
12:15Gosport 2 v Eastleigh @ St Vincent College
12:30Poole 2 v Alton 3 @ Ashdown Leisure Centre
12:00Trojans 5 v Andover 3 @ Trojans Club
Men - Hampshire Division 7
11:30Alton 4 v Fleet and Ewshot 3 @ Eggars School
15:30Haslemere 5 v Havant 6 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
14:30Salisbury 4 v Tadley @ South Wilts Sports Ground
13:30Southampton University 5 v Southampton 4 @ Wide Lane
13:30Winchester 6 v Hamble 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 8
10:30Bournemouth 5 v Portsmouth 4 @ Canford School - Pitch A
15:00Fareham 8 v Wimborne Wayfarers 2 @ Henry Cort School
Isle of Wight 2 v Alton 5 @ Smallbrook Stadium
15:00Southampton Otters v Petersfield 3 @ Sports Centre - Pitch 1
12:00Yateley 4 v United Services Portsmouth 2 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 North
14:30Aldershot and Farnham 5 v Camberley & Farnborough 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
15:45Basingstoke 5 v Andover 4 @ Down Grange
12:30Fleet and Ewshot 4 v Fleet and Ewshot 5 @ Princes Avenue - Pitch 2
15:00Yateley 5 (Flames) v Aldershot and Farnham 6 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
15:30Gillingham 3 v New Forest 2 @ Gillingham School
10:30Hamble 4 v Salisbury 5 @ Hamble School
14:00Poole 3 v Trojans 6 @ Ashdown Leisure Centre
15:30Romsey 4 v Portsmouth 5 @ Romsey Community School
13:30Swanage and Wareham 2 v Poole Dolphins @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Premier Division
10:15Basingstoke 2 v Portsmouth @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Blandford and Sturminster Newton v Bournemouth 3 @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Bournemouth 2 v Fleet and Ewshot @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00New Forest v Southampton 2 @ Brockenhurst CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Romsey v Havant 2 @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
16:30Trojans 3 v Andover @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
12:30Aldershot and Farnham 2 v Isle of Wight @ Heath End School
11:30Fareham 2 v Alton @ Henry Cort School
12:00Hamble v Basingstoke 3 @ Hamble School
10:00Havant 3 v Winchester 2 @ Havant College
10:00Salisbury 2 v Eastleigh @ South Wilts Sports Ground
13:30Yateley v Wimborne Wayfarers @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
16:00Basingstoke 4 v Trojans 4 @ Thornden School
10:30Gosport Borough v New Forest 2 @ St Vincent College
12:00Haslemere 2 v Romsey 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
12:15Portsmouth 2 v Blandford and Sturminster Newton 2 @ Admiral Lord Nelson School
10:30Waterside v Havant 4 @ Sports Centre - Pitch 2
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Southampton University @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
11:15Andover 2 v Salisbury 3 @ John Hanson School
10:30Bournemouth 4 v Fareham 3 @ Chapel Gate (Near Airport)
11:00Poole v Yateley 2 @ Ashdown Leisure Centre
12:00Southampton 3 v Petersfield @ Sports Centre - Pitch 1
11:00United Services Portsmouth v Hamble 2 @ Burnaby Road Pitch 1
10:30Winchester 3 v Aldershot and Farnham 3 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
10:45Aldershot and Farnham 4 v Bournemouth 5 @ Heath End School
12:30Fleet and Ewshot 2 v West Meon @ Princes Avenue - Pitch 1
Isle of Wight 2 v Haslemere 3 @ Smallbrook Stadium
11:00Petersfield 2 v Winchester 4 @ Dunhurst School
10:45Portsmouth 3 v Southampton 4 @ Admiral Lord Nelson School
15:00Swanage and Wareham v Romsey 3 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 5
13:30Chichester 4 v Basingstoke 5 @ Chichester College of Arts & Technology
10:30Eastleigh 2 v Portsmouth 4 @ Thornden School
12:00Haslemere 4 v Salisbury 5 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
11:30Salisbury 4 v Yateley 3 @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 5 v IBM Nomads @ Sports Centre - Pitch 2
10:30Trojans 5 v Alton 2 @ Trojans Club
Women - Hampshire Division 6
14:30Alton 3 v Gosport Borough 2 @ Eggars School
11:30Havant 5 v Swanage and Wareham 2 @ Havant College
12:00Southampton University 2 v New Forest 3 @ Wide Lane
10:30Winchester Tigers v Haslemere 5 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
16:30Yateley 4 v Fleet and Ewshot 3 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 7
12:45Basingstoke 7 v Poole 2 @ Thornden School
14:00Fleet and Ewshot 5 v Hamble 3 @ Princes Avenue - Pitch 2
Isle of Wight 3 v Trojans 6 @ Smallbrook Stadium
13:45Portsmouth 5 v Aldershot and Farnham 5 @ Admiral Lord Nelson School
14:00Romsey 4 v Fleet and Ewshot 4 @ Romsey Community School
Sunday 23rd February 2020
Men - Wessex Under 14 Division 1
10:30Winchester Under 14 v Fareham Under 14 @ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
Basingstoke Under 12 v Alton Under 12 @ Down Grange
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ Heath End School
Tuesday 25th February 2020
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 29th February 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
15:00Fareham 2 v Croydon & Old Whitgiftian @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
14:15Aldershot and Farnham v Portsmouth @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Southampton v Andover @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
11:45Basingstoke 2 v Bournemouth 2 @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble v Southampton University @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:30Havant 3 v Petersfield @ Burnaby Road Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Salisbury v Fareham 3 @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Winchester 2 v Gillingham @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Yateley v Trojans 2 @ Eversley Sports AssociationUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00Alton v Winchester 3 @ Eggars SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 3 v Isle of Wight @ Canford School - Pitch AUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere 2 v Trojans 3 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Poole v Havant 4 @ Ashdown Leisure CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Southampton University 2 v Hamble 2 @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
16:30Fareham 4 v United Services Portsmouth @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot v Weymouth @ Princes Avenue - Pitch 1
12:15Gosport v Aldershot and Farnham 2 @ St Vincent College
14:00Portsmouth 2 v Salisbury 2 @ University of Portsmouth
11:30Swanage and Wareham v Haslemere 3 @ Purbeck Leisure Centre
13:30Winchester 4 v Southampton 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire 4
12:45Andover 2 v Chichester 4 @ John Hanson School
12:45Basingstoke 3 v Bournemouth 4 @ Thornden School
15:30Fareham 5 v Southampton University 3 @ St Vincent College
12:00Haslemere 4 v Yateley 2 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
12:30Romsey 2 v New Forest @ Romsey Community School
10:00Trojans 4 v Wimborne Wayfarers @ Trojans Club
Men - Hampshire Division 5
12:00Gillingham 2 v Aldershot and Farnham 3 @ Gillingham School
10:30Havant 5 v Salisbury 3 @ Burnaby Road Pitch 1
15:00Petersfield 2 v Basingstoke 4 @ Dunhurst School
10:30Southampton 3 v Portsmouth 3 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Southampton University 4 v Fleet and Ewshot 2 @ Wide Lane
15:00Winchester 5 v Fareham 6 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 6
12:30Alton 3 v Trojans 5 @ Amery Hill School
15:00Eastleigh v Alton 2 @ Sports Centre - Pitch 1
14:00Gosport 2 v Andover 3 @ St Vincent College
14:00Romsey 3 v Poole 2 @ Romsey Community School
15:00Yateley 3 v Camberley & Farnborough 3 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 7
12:30Fleet and Ewshot 3 v Salisbury 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
16:30Hamble 3 v Southampton University 5 @ Hamble School
15:30Haslemere 5 v Southampton 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
16:30Havant 6 v Alton 4 @ Havant College
10:15Tadley v Winchester 6 @ Bradfield College
Men - Hampshire Division 8
14:30Alton 5 v Petersfield 3 @ Eggars School
Isle of Wight 2 v Fareham 8 @ Smallbrook Stadium
15:00Southampton Otters v Portsmouth 4 @ Sports Centre - Pitch 1
12:30United Services Portsmouth 2 v Bournemouth 5 @ Burnaby Road Pitch 1
13:30Wimborne Wayfarers 2 v Yateley 4 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 9 North
14:30Aldershot and Farnham 6 v Aldershot and Farnham 5 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:15Andover 4 v Yateley 5 (Flames) @ John Hanson School
15:45Basingstoke 5 v Basingstoke 6 @ Down Grange
14:30Camberley & Farnborough 4 v Fleet and Ewshot 4 @ Kings International College
15:30Fleet and Ewshot 5 v Alton 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
Men - Hampshire Division 9 South
12:30New Forest 2 v Hamble 4 @ Brockenhurst College
14:00Poole Dolphins v Lavant @ Ashdown Leisure Centre
13:45Portsmouth 5 v Swanage and Wareham 2 @ Admiral Lord Nelson School
14:30Salisbury 5 v Romsey 4 @ South Wilts Sports Ground
13:30Trojans 6 v Gillingham 3 @ Trojans Club
Women - South Division 3B
11:30Fareham v Old Georgians @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Hailsham @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Havant v Aldershot and Farnham @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
11:15Andover v Romsey @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Bournemouth 3 v New Forest @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Fleet and Ewshot v Trojans 3 @ Princes Avenue - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:30Havant 2 v Basingstoke 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Blandford and Sturminster Newton @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton 2 v Bournemouth 2 @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
11:30Alton v Salisbury 2 @ Eggars School
10:15Basingstoke 3 v Havant 3 @ Down Grange
10:30Eastleigh v Yateley @ Thornden School
Isle of Wight v Fareham 2 @ Smallbrook Stadium
12:00Wimborne Wayfarers v Hamble @ Queen Elizabeth Leisure Centre
12:00Winchester 2 v Aldershot and Farnham 2 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 2
11:00Blandford and Sturminster Newton 2 v Waterside @ Clayesmore Sports Centre
10:00Havant 4 v Basingstoke 4 @ Havant College
11:00New Forest 2 v Portsmouth 2 @ Brockenhurst College
10:30Romsey 2 v Gosport Borough @ Romsey Community School
12:00Southampton University v Haslemere 2 @ Wide Lane
12:00Trojans 4 v Wimborne Wayfarers 2 @ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Division 3
12:30Aldershot and Farnham 3 v Southampton 3 @ Heath End School
10:00Fareham 3 v Winchester 3 @ Henry Cort School
12:00Hamble 2 v Bournemouth 4 @ Hamble School
13:30Petersfield v Poole @ Dunhurst School
11:30Salisbury 3 v United Services Portsmouth @ South Wilts Sports Ground
12:00Yateley 2 v Andover 2 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 4
10:30Bournemouth 5 v Fleet and Ewshot 2 @ Canford School - Pitch A
12:00Haslemere 3 v Swanage and Wareham @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
15:30Romsey 3 v Portsmouth 3 @ Romsey Community School
10:30Southampton 4 v Petersfield 2 @ Sports Centre - Pitch 1
12:00West Meon v Isle of Wight 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
10:30Winchester 4 v Aldershot and Farnham 4 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Women - Hampshire Division 5
11:00Alton 2 v Chichester 4 @ Amery Hill School
16:00Basingstoke 5 v Southampton 5 @ Thornden School
15:15IBM Nomads v Haslemere 4 @ Admiral Lord Nelson School
12:15Portsmouth 4 v Salisbury 4 @ Admiral Lord Nelson School
10:00Salisbury 5 v Eastleigh 2 @ South Wilts Sports Ground
13:30Yateley 3 v Trojans 5 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 6
14:30Basingstoke 6 v Havant 5 @ Thornden School
10:45Fleet and Ewshot 3 v Southampton University 2 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Gosport Borough 2 v Yateley 4 @ St Vincent College
14:00New Forest 3 v Winchester Tigers @ Brockenhurst College
13:00Swanage and Wareham 2 v Alton 3 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 7
10:45Aldershot and Farnham 5 v Basingstoke 7 @ Heath End School
14:00Fleet and Ewshot 5 v Romsey 4 @ Princes Avenue - Pitch 2
10:30Hamble 3 v Portsmouth 5 @ Hamble School
Isle of Wight 3 v Poole 2 @ Smallbrook Stadium
16:30Trojans 6 v Fleet and Ewshot 4 @ Sports Centre - Pitch 2
Sunday 1st March 2020
Men - Wessex Under 18 Division 1
12:00Bournemouth Under 18 v Fareham Under 18 @ Chapel Gate (Near Airport)
12:00Havant Under 18 v Woking Under 18 @ Havant College
10:15Portsmouth Under 18 v Aldershot and Farnham Under 18 @ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 14 Division 1
12:15Fleet and Ewshot Under 14 v Havant Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 2
11:30Fareham Under 14 v Trojans Under 14 (2) @ Henry Cort School
15:00Trojans Under 14 v Chichester Under 14 @ Trojans Club
Men - Wessex Under 14 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 14 v Haslemere Under 14 @ Heath End School
12:00Alton Under 14 (2) v Fleet and Ewshot Under 14 (2) @ Eggars School
11:15Andover Under 14 v Basingstoke Under 14 @ John Hanson School
Woking Under 14 v Camberley & Farnborough Under 14
13:00Yateley Under 14 v Petersfield Under 14 @ Eversley Sports Association
Men - Wessex Under 14 Division 2 South
10:30Bournemouth Under 14 v Winchester Under 14 (2) @ Chapel Gate (Near Airport)
14:30New Forest Under 14 v Romsey Under 14 @ Lymington Health and Leisure Centre
13:00Salisbury Under 14 v Hamble Under 14 @ South Wilts Sports Ground
10:45Southampton Under 14 v Portsmouth Under 14 @ Sports Centre - Pitch 2
Women - Hampshire Under 18 Division 1
14:15Aldershot and Farnham Under 18 v Romsey Under 18 @ Heath End School
12:00Winchester Under 18 v Bournemouth Under 18 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 14 Division 1
13:45Fleet and Ewshot Under 14 v Bournemouth Under 14 @ Princes Avenue - Pitch 2
13:00New Forest Under 14 v Trojans Under 14 @ Lymington Health and Leisure Centre
11:10Petersfield Under 14 v Fareham Under 14 @ Dunhurst School
Women - Hampshire Under 14 Division 2 North
10:30Alton Under 14 (2) v Yateley Under 14 @ Eggars School
Andover Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 @ John Hanson School
12:00Basingstoke Under 14 v Fleet and Ewshot Under 14 (2) @ Down Grange
10:45Haslemere Under 14 v Aldershot and Farnham Under 14 (2) @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
Women - Hampshire Under 14 Division 2 South
10:15Havant Under 14 v New Forest Under 14 (2) @ Havant College
10:15Portsmouth Under 14 v Southampton Under 14 @ University of Portsmouth
13:30Trojans Under 14 (2) v Salisbury Under 14 @ Trojans Club
13:30Winchester Under 14 (2) v Isle of Wight Under 14 @ King's School,Romsey Road
Tuesday 3rd March 2020
Women - ELHC Indoor League
19:30(Organised by Eastleigh) @ Fleming ParkUmpires will be provided by Hampshire HUA
Saturday 7th March 2020
Men - Hampshire/Surrey 1
11:45Basingstoke v Croydon & Old Whitgiftian @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:00Havant 2 v Barnes @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire/Surrey 2
12:45Andover v London Edwardians 2 @ John Hanson SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Haslemere v Southampton @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:30Portsmouth v Surrey Spartans @ University of PortsmouthUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 1
12:00Bournemouth 2 v Hamble @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Fareham 3 v Winchester 2 @ Henry Cort SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:00Gillingham v Petersfield @ Gillingham SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Southampton University v Salisbury @ Wide LaneUmpires will be provided by Hampshire HUA
15:00Trojans 2 v Basingstoke 2 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Yateley v Havant 3 @ Eversley Sports AssociationUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 2
13:00Alton v Chichester 3 @ Eggars SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Hamble 2 v Poole @ Hamble SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
16:00Havant 4 v Haslemere 2 @ Havant CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
Isle of Wight v Southampton University 2 @ Smallbrook StadiumUmpires will be provided by Hampshire HUA
14:45Trojans 3 v Romsey @ Thornden SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester 3 v Bournemouth 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar EndUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire 3
14:15Aldershot and Farnham 2 v Portsmouth 2 @ Heath End School
10:30Gosport v Fareham 4 @ St Vincent College
15:30Haslemere 3 v Winchester 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
14:30Salisbury 2 v Fleet and Ewshot @ South Wilts Sports Ground
13:30Southampton 2 v United Services Portsmouth @ Sports Centre - Pitch 1
13:00Weymouth v Swanage and Wareham @ Weymouth Hockey Club
Men - Hampshire 4
15:00Bournemouth 4 v Yateley 2 @ Chapel Gate (Near Airport)
12:30New Forest v Trojans 4 @ Brockenhurst College
12:30Romsey 2 v Haslemere 4 @ Romsey Community School
12:00Southampton University 3 v Andover 2 @ Wide Lane
13:30Wimborne Wayfarers v Fareham 5 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Men - Hampshire Division 5
10:45Aldershot and Farnham 3 v Southampton University 4 @ Heath End School
13:30Basingstoke 4 v Gillingham 2 @ Down Grange
16:30Fareham 6 v Southampton 3 @ Henry Cort School
11:00Fleet and Ewshot 2 v Winchester 5 @ Princes Avenue - Pitch 1
15:00Petersfield 2 v Havant 5 @ Dunhurst School
14:00Portsmouth 3 v Salisbury 3 @ University of Portsmouth
Men - Hampshire Division 6
12:30Alton 2 v Gosport 2 @ Amery Hill School
11:15Andover 3 v Alton 3 @ John Hanson School
10:00Camberley & Farnborough 3 v Eastleigh @ Kings International College
12:30Poole 2 v Yateley 3 @ Ashdown Leisure Centre
10:00Trojans 5 v Romsey 3 @ Trojans Club
Men - Hampshire Division 7
11:30Alton 4 v Haslemere 5 @ Eggars School
16:00Salisbury 4 v Havant 6 @ South Wilts Sports Ground
15:00Southampton 4 v Hamble 3 @ Sports Centre - Pitch 1
13:30Southampton University 5 v Tadley @ Wide Lane
13:30Winchester 6 v Fleet and Ewshot 3 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Hampshire Division 8
10:30Bournemouth 5 v Wimborne Wayfarers 2 @ Canford School - Pitch A
15:00Fareham 8 v Petersfield 3 @ Henry Cort School
15:30Portsmouth 4 v United Services Portsmouth 2 @ University of Portsmouth
15:00Southampton Otters v Alton 5 @ Sports Centre - Pitch 1
12:05Yateley 4 v Isle of Wight 2 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 North
14:30Aldershot and Farnham 5 v Andover 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
14:30Alton 6 v Camberley & Farnborough 4 @ Eggars School
16:30Basingstoke 6 v Fleet and Ewshot 5 @ Down Grange
10:45Fleet and Ewshot 4 v Aldershot and Farnham 6 @ Princes Avenue - Pitch 2
16:30Yateley 5 (Flames) v Basingstoke 5 @ Eversley Sports Association
Men - Hampshire Division 9 South
12:00Gillingham 3 v Poole 3 @ Gillingham School
10:30Hamble 4 v Trojans 6 @ Hamble School
10:30Lavant v Portsmouth 5 @ Chichester College of Arts & Technology
15:30Romsey 4 v New Forest 2 @ Romsey Community School
13:30Swanage and Wareham 2 v Salisbury 5 @ Purbeck Leisure Centre
Women - South Division 3A
13:00Salisbury v Reading 3 @ South Wilts Sports GroundUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - South Division 3B
12:30Aldershot and Farnham v Fareham @ Heath End SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Southampton v Havant @ Sports Centre - Pitch 1Umpires will be provided by Hampshire HUA
12:00Winchester v Tulse Hill and Dulwich 2 @ King's School,Romsey RoadUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Premier Division
10:15Basingstoke 2 v Andover @ Down GrangeUmpires will be provided by Hampshire HUA
11:00Blandford and Sturminster Newton v Havant 2 @ Clayesmore Sports CentreUmpires will be provided by Hampshire HUA
13:30Bournemouth 3 v Southampton 2 @ Chapel Gate (Near Airport)Umpires will be provided by Hampshire HUA
11:00New Forest v Portsmouth @ Brockenhurst CollegeUmpires will be provided by Hampshire HUA
10:30Romsey v Fleet and Ewshot @ Romsey Community SchoolUmpires will be provided by Hampshire HUA
16:30Trojans 3 v Bournemouth 2 @ Trojans ClubUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Division 1
16:00Aldershot and Farnham 2 v Basingstoke 3 @ Heath End School
11:30Fareham 2 v Winchester 2 @ Henry Cort School
12:00Hamble v Eastleigh @ Hamble School
11:30Havant 3 v Wimborne Wayfarers @ Havant College
Isle of Wight v Alton @ Smallbrook Stadium
15:00Yateley v Salisbury 2 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 2
12:45Basingstoke 4 v Blandford and Sturminster Newton 2 @ Thornden School
12:00Haslemere 2 v Trojans 4 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 1
10:45Portsmouth 2 v Gosport Borough @ Admiral Lord Nelson School
10:30Southampton University v Romsey 2 @ Wide Lane
10:30Waterside v New Forest 2 @ Sports Centre - Pitch 2
12:00Wimborne Wayfarers 2 v Havant 4 @ Queen Elizabeth Leisure Centre
Women - Hampshire Division 3
14:15Andover 2 v Petersfield @ John Hanson School
11:00Poole v Aldershot and Farnham 3 @ Ashdown Leisure Centre
10:00Salisbury 3 v Hamble 2 @ South Wilts Sports Ground
10:30Southampton 3 v Fareham 3 @ Sports Centre - Pitch 1
12:30United Services Portsmouth v Yateley 2 @ Burnaby Road Pitch 1
10:15Winchester 3 v Bournemouth 4 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Division 4
16:00Aldershot and Farnham 4 v Southampton 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
10:30Bournemouth 5 v West Meon @ Chapel Gate (Near Airport)
12:30Fleet and Ewshot 2 v Winchester 4 @ Princes Avenue - Pitch 1
12:00Petersfield 2 v Romsey 3 @ Dunhurst School
12:15Portsmouth 3 v Haslemere 3 @ Admiral Lord Nelson School
15:00Swanage and Wareham v Isle of Wight 2 @ Purbeck Leisure Centre
Women - Hampshire Division 5
10:45Chichester 4 v Yateley 3 @ Kingsham Field, Chichester High School
10:30Eastleigh 2 v IBM Nomads @ Thornden School
12:00Haslemere 4 v Basingstoke 5 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:30Salisbury 5 v Portsmouth 4 @ South Wilts Sports Ground
12:00Southampton 5 v Alton 2 @ Sports Centre - Pitch 2
16:15Trojans 5 v Salisbury 4 @ Thornden School
Women - Hampshire Division 6
11:00Alton 3 v Basingstoke 6 @ Amery Hill School
12:15Gosport Borough 2 v Fleet and Ewshot 3 @ St Vincent College
10:00Havant 5 v Haslemere 5 @ Havant College
10:30Winchester Tigers v Southampton University 2 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
13:30Yateley 4 v Swanage and Wareham 2 @ Eversley Sports Association
Women - Hampshire Division 7
15:00Basingstoke 7 v Hamble 3 @ Down Grange
12:30Fleet and Ewshot 4 v Poole 2 @ Princes Avenue - Pitch 2
Isle of Wight 3 v Aldershot and Farnham 5 @ Smallbrook Stadium
13:45Portsmouth 5 v Fleet and Ewshot 5 @ Admiral Lord Nelson School
14:00Romsey 4 v Trojans 6 @ Romsey Community School
Women - Hampshire Under 18 Club Cup - Semi Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Sunday 8th March 2020
Men - Hampshire Open League Cup - Semi Finals
To be Decided v To be DecidedUmpires will be provided by Hampshire HUA
To be Decided v To be DecidedUmpires will be provided by Hampshire HUA
Men - Hampshire Open League Trophy - Semi Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Men - Wessex Under 16 Division 1
14:45Bournemouth Under 16 v Havant Under 16 @ Chapel Gate (Near Airport)
14:00Poole Under 16 v Trojans Under 16 (2) @ Ashdown Leisure Centre
15:00Trojans Under 16 v Fareham Under 16 @ Trojans Club
Men - Wessex Under 16 Division 2
14:15Aldershot and Farnham Under 16 v Yateley Under 16 @ Heath End School
14:15Andover Under 16 v New Forest Under 16 @ John Hanson School
13:30Basingstoke Under 16 v Fleet and Ewshot Under 16 @ Down Grange
14:00Romsey Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ Romsey Community School
10:45Southampton Under 16 v Portsmouth Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
12:00Winchester Under 16 (2) v Alton Under 16 @ King's School,Romsey Road
Men - Wessex Under 12 Division 1
12:15Chichester Under 12 v Trojans Under 12 @ Kingsham Field, Chichester High School
13:00Fareham Under 12 v Winchester Under 12 @ Henry Cort School
Men - Wessex Under 12 Division 2 East
10:00Gosport Borough Under 12 v Haslemere Under 12 @ St Vincent College
15:45Havant Under 12 v Petersfield Under 12 @ Havant College
10:15Portsmouth Under 12 v Hamble Under 12 @ University of Portsmouth
Men - Wessex Under 12 Division 2 North
10:30Alton Under 12 v Woking Under 12 @ Eggars School
12:00Basingstoke Under 12 v Yateley Under 12 @ Down Grange
12:30Winchester Under 12 (2) v Aldershot and Farnham Under 12 @ Winchester Sports Stadium, Bar End
Men - Wessex Under 12 Division 2 West
13:00New Forest Under 12 v Romsey Under 12 @ Lymington Health and Leisure Centre
13:00Salisbury Under 12 v Bournemouth Under 12 @ South Wilts Sports Ground
10:30Trojans Under 12 (2) v Andover Under 12 @ Trojans Club
Women - Hampshire Cup - Semi Finals
To be Decided v To be DecidedUmpires will be provided by Hampshire HUA
To be Decided v To be DecidedUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Trophy - Semi Finals
To be Decided v To be DecidedUmpires will be provided by Hampshire HUA
To be Decided v To be DecidedUmpires will be provided by Hampshire HUA
Women - Hampshire Vase - Semi Finals
To be Decided v To be Decided
To be Decided v To be Decided
Women - Hampshire Under 16 Division 1
12:15Petersfield Under 16 v Bournemouth Under 16 @ Dunhurst School
15:00Trojans Under 16 v Fareham Under 16 @ Trojans Club
13:30Winchester Under 16 v Alton Under 16 @ King's School,Romsey Road
Women - Hampshire Under 16 Division 2 North
12:45Aldershot and Farnham Under 16 v Basingstoke Under 16 @ Heath End School
12:45Andover Under 16 v Camberley & Farnborough Under 16 @ John Hanson School
13:45Fleet and Ewshot Under 16 v Alton Under 16 (2) @ Princes Avenue - Pitch 2
Women - Hampshire Under 16 Division 2 South
11:30Isle of Wight Under 16 v New Forest Under 16 @ Smallbrook Stadium
12:30Romsey Under 16 v Havant Under 16 @ Romsey Community School
10:45Southampton Under 16 v Gosport Borough Under 16 @ Sports Centre - Pitch 1
Women - Hampshire Under 12 Division 1
12:00Alton Under 12 v Winchester Under 12 @ Eggars School
13:30Bournemouth Under 12 v Salisbury Under 12 @ Chapel Gate (Near Airport)
11:30Fareham Under 12 v Trojans Under 12 @ Henry Cort School
Women - Hampshire Under 12 Division 2 North
11:15Aldershot and Farnham Under 12 (2) v Alton Under 12 (2) @ Heath End School
11:15Andover Under 12 v Yateley Under 12 @ John Hanson School
13:30Camberley & Farnborough Under 12 v Basingstoke Under 12 @ Kings International College
10:45Haslemere Under 12 v Aldershot and Farnham Under 12 @ Woolmer Hill S.G. Pitch 2
11:15Petersfield Under 12 v Fleet and Ewshot Under 12 @ Churcher's College
Women - Hampshire Under 12 Division 2 South
12:00Gosport Borough Under 12 v Chichester Under 12 @ St Vincent College
11:30Havant Under 12 v Salisbury Under 12 (2) @ Havant College